Будуємо сучасні та стильні каркасні будинки

КБК Київ – регіональне представництво компанії “Карпати Буд Каркас”. Ми здійснюємо свою діяльність на території Києва та Київської області.

5+1 перевага каркасних будинків

 • ЗА 3 МІСЯЦІ ПІД КЛЮЧ
  Термін від початку будівництва до заселення в готовий будинок
 • ЕКОНОМІЧНА ВИГОДА
  Будівництво каркасних будинків значно дешевше від інших технологій
 • НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНТРОЛЬ
  Багатосторонній незалежний контроль якості будівництва на всіх етапах
 • ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
  Технологія каркасного будівництва передбачає високий рівень утеплення
 • ІНДИВІДУАЛЬНІ ПЛАНИ
  Індивідуальне проектування і великий каталог готових проектів
 • ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ
  Ми використовуємо виключно пиломатеріали з Карпатського регіону України

Комфортний каркасний будинок

Каркасний будинок може стати втіленням мрії для більшості сучасних сімей. Каркасна технологія будівництва розпочала свій бурхливий розвиток в п’ятдесятих роках минулого століття в Канаді. У той час країна гостро потребувала великої кількості недорого і швидкого в будівництві житла для величезної кількості імігрантів, які прибували в Канаду. Каркасні будинки змогли швидко і з великою економічною вигодою вирішити проблему забезпечення якісним житлом зростаюче населення країни. Каркасні будинки з успіхом витримали випробування суворим канадським кліматом. Технологія виявилася настільки вдалою, що отримала велике поширення по всьому світу.

На сьогоднішній день каркасні будинки в розвинених країнах становлять більше 80% всіх нових індивідуальних житлових будівель. Для жителів нашої країни, які в більшості своїй не володіють великими фінансовими ресурсами, каркасні будинки можуть стати, дійсно, панацеєю при вирішенні житлової проблеми.

Чим же каркасні будинки змогли завоювати таку велику популярність? Сміливо констатуємо, той факт, що сучасний каркасний будинок має досить багато переваг.

Каркасні будинки — секрет успіху

Можна з упевненістю сказати, що вирішальним фактором при виборі каркасного будинку є відносно низька вартість будівництва. Дійсно, каркасний будинок обійдеться своєму власникові на порядок дешевше, ніж будинок побудований з використанням традиційних технологій. Але невелика ціна не означає низьку якість житла.

Сучасні каркасні будинки виготовляються з високоякісних натуральних матеріалів, а суворе дотримання технології при монтажі дозволяє розраховувати на більш ніж столітній термін служби споруди.

Іншим важливим фактором при виборі є висока швидкість будівництва. Каркасний будинок можна повністю побудувати протягом одного сезону. В середньому процес будівництва будинку під ключ займає від одного до трьох місяців в залежності від величини і складності проекту. Швидкість, а головне високу якість забезпечує те, що каркасні будинки виготовляються по затверджених кресленнях з урахуванням всіх необхідних навантажень. Каркасний будинок потрапляє до монтажної бригаді у вигляді готового комплекту будматеріалів, таким чином виключається елемент «творчості», монтажник чітко знає де яку балку ставити, з яким кроком пов’язати крокви і так далі.

Енергоефективність каркасних будинків

Каркасні будинки дозволяють своїм власникам істотно економити на опаленні в холодну пору року, а завдяки відмінній теплоізоляції в спекотну пору можна обійтися без допомоги кондиціонера. Такі будинки створюють для своїх мешканців особливий сприятливий мікроклімат. Це обумовлюється тим, що при будівництві застосовуються тільки високоякісні натуральні матеріали.

Каркасний будинок завдяки универсальності матеріалів дає можливість згодом легко виконати роботи з перепланування і розширення. Каркасні будинки дозволяють для своєї обробки використовувати майже всі відомі оздоблювальні матеріали. Будь-який забудовник може створити унікальний архітектурний ансамбль, який буде радувати око, а також зігрівати тіло і душу господаря протягом довгих і щасливих років.

Сподіваємося, Ви змогли переконається в тому що каркасні будинки — достатньо перспективні і дають велику економічну вигоду при будівництві.

Проектування і будівництво будинків у Києві та Київській області. Повністю відновили роботу!

 • ціна - від 7 900 грн / м²
 • опалення будинку 890-1470 грн в зимовий період
 • будуємо будинки з 2012 року

Тетяна

власник будинку

Тетяна

власник будинку

Світлана

власник будинку

Вікторія

Власник будинку

Наталія

власниця будинку

Арсеній

Власник будинку

Галина

Власник будинку

Павло

замовник будівництва

Юрій

Власник будинку

Відгуки наших клієнтів

У кожного своя історія. Десятки людей обрали для себе проживання в приватному будинку і зараз готові поділитись своїми враженнями.

Безкоштовний розрахунок вартості будівництва

1
2
3
Всі об'єкти в процесі будівництва

Підгірці

Зведення каркасного котеджу з фасадом

Хотів-2

Одноповерховий каркасник під ключ для постійного проживання

Хотянівка-4

Планування каркасного будинку з терасою

Вишеньки-2

Класичний каркасний двоповерховий будинок

Бориспіль-2

Одноповерховий каркасний будинок для відпочинку

Осиково

Каркасно-щитовий будинок у Фастівському районі

Хотянівка-3

Каркасні будинки в Київській області

Здорівка

Великий розумний будинок з басейном

Рославичі

Чому слід вибрати проект невеликого будинку?