Будинок за канадською технологією в Києво-Святошинському районі

Каркасне будівництво, яке отримало визнання в усьому світі, знайшло широку популярність і в Україні. Все частіше в Київській області можна зустріти вдома канадською технологією, зведені вітчизняними будівельними фірмами. Не останнє місце серед них займає компанія КиївКаркас, за роки роботи заслужила довіру численних клієнтів.

Готові будинки за канадською технологією від КиївКаркас

Чудовим прикладом роботи компанії є будівництво двоповерхового будинку в селі Ходосівка Київської області. Як і багато інших, цей проект був розроблений відповідно до особистих побажань замовника. У будинку загальною площею 129 квадратних метрів розташовані п’ять житлових кімнат, три з яких були відведені під спальні – відмінний варіант для постійного проживання середньостатистичної сім’ї. Будівництво такого будинку під ключ на сьогоднішній день обходиться в ~9800 грн/м2.

Як відбувалося будівництво каркасного будинку в Київській області

Зведення будинку під ключ зайняло в цілому 4 місяці. Два тижні пішло на закладку фундаменту – в даному випадку це був монолітний варіант з малозагбленою стрічкою. Для підвищення енергоефективності будівлі стяжка була утеплена плитами пінополістиролу. Безпосередньо в цей час фахівці заклали і комунікації – електромережу, водопровідні та каналізаційні труби. Не були забуті і труби для відводу конденсату з камінної топки, якій передбачалося забезпечити майбутній будинок. Безпосередньо в цей час фахівці заклали і комунікації – електромережу, водопровідні та каналізаційні труби. Не були забуті і труби для відводу конденсату з камінної топки, якій передбачалося забезпечити майбутній будинок.

Уже через місяць з невеликим був готовий каркас і стіни будинку, обшиті ОСБ-плитами. В якості покрівельного матеріалу була обрана металочерепиця, а бічні стіни були покриті декоративною штукатуркою «баранчик». На решту дві стіни замовник вирішив самостійно покласти клінкерну плитку.

Внутрішні роботи по будівництву даного будинку полягали в обшивці стін гіпсокартоном, підведенні комунікацій. Здійснення завершального етапу будь-якого будівництва під ключ – косметичний ремонт замовник виконав власноруч. Вже з приходом перших зимових днів майбутні мешканці змогли отримати ключі від нового, комфортно облаштованого каркасного будинку.

Будинки по канадським технологіям і їх переваги

Високий попит на каркасні будинки пояснюється цілою низкою переваг, якими вони володіють. Головна причина такого широкого успіху – це, звичайно ж, економічна доцільність таких будівель. Вона виражається в наступних особливостях як самої технології, так і готових будинків:

• дерево як будівельний матеріал обходиться набагато дешевше, ніж цегла.
• легкість конструкції спрощує процес будівництва і робить його більш дешевим;
• дерев’яні будівлі відмінно утримують тепло, а застосування в каркасному будівництві мінеральних утеплювачів дозволяє власникам заощадити значні суми на опаленні.

Якщо взяти до уваги безпеку використовуваних матеріалів і естетичну сторону питання, то канадські будинки можна сміливо назвати універсальним типом житла, зручним і вигідним у всіх відношеннях.

Сподобалося? Розкажіть друзям:


pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити