Канадські дерев’яні каркасні будинки – найкращий вибір!

Давно мрієте про власний приватний будинок? Побудувати такий можна і своїми руками, але ми пропонуємо вам за помірною ціною отримати якісне житло, яке для вас збудують професіонали.

Будівництво дерев’яного каркасного будинку в Києві

Компанія «КБК Україна» є провідним будівельником дерев’яних споруд за канадською технологією. Те, що ми пропонуємо, має незаперечні переваги перед іншими технологіями зведення. Отже, в чому ж сильні сторони каркасних будівель, які пропонує наша компанія?

 • Екологічність. У будівництві ми використовуємо тільки високоякісну карпатську деревину, яка проходить сертифікацію. Ви можете бути впевнені, що у вашому будинку не використовуються токсичні або небезпечні для здоров’я матеріали.
 • Легкість і економічність споруди. Немає сумнівів, що побудувати канадську будівлю набагато менш затратно, ніж цегляну. Її конструкція така, що і каркас, і наповнювачі мають невелику вагу, що дозволяє обійтися економними видами фундаменту – пальовим або стовпчато-стрічковим.
 • Швидкий монтаж. Крім практичності самої технології, ми маємо налагоджене виробництво. Таким чином, повна збірка житла займає не більше 4 місяців. Це великий плюс для тих, хто не має можливості комфортно проживати в іншому місці, чекаючи закінчення будівництва.
 • Енергоефективність. Головний принцип канадської технології полягає в тому, що всередині каркасних блоків поміщається теплоізоляційний матеріал. Така концепція спрямована на те, щоб мінімізувати втрати тепла взимку і зберегти будинок прохолодним у жаркий період. Реальний досвід власників підтверджує – терморегуляція “каркасників” завжди на висоті, а платіжки за опалення набагато нижчі, ніж у більшості господарств.

Справжні відгуки про будівництво нашою компанією і проживання в каркасниках ви можете подивитися у нас на сайті. А тим, хто хоче ще більше інформації, пропонуємо відвідати наш Ютуб-канал і ознайомитися з фото і відео побудованих нами котеджів.

У нас найкращі ціни на дерев’яні каркасні будинки в Київській області

Як ми вже говорили, сама технологія будівництва канадських будівель передбачає економність. Однак наша компанія додатково піклується про те, щоб надавати найменш витратний варіант у кожному можливому випадку. Пропонуємо вам 5 причин, чому у нас найкраща ціна на дерев’яні споруди при високій якості будівництва:

 • Робота з вітчизняним матеріалом. Використовуючи вітчизняну карпатську деревину, ми не залежимо від дорогих імпортних доставок і економимо на митних зборах.
 • Наявність власної виробничої бази. 95% замовлень ми виконуємо з деревини, обробленої на нашому власному виробництві. Імпорт бруса здійснюється тільки для особливих замовлень у рідкісних випадках.
 • Промисловий підхід до всіх етапів спорудження.
 • Команда найкращих архітекторів, дизайнерів і конструкторів, які глибоко вникають у справу, перш ніж запропонувати вам проект житла. Якщо якийсь варіант буде дешевшим, ніж наявний в проекті, ми обов’язково повідомимо вам про це.
 • Увага до деталей. Ми спеціально моніторимо ринок на питання актуальних цін на комплектуючі, щоб закласти коректні показники в кошторис. Також ви маєте можливість самостійно надати комплектуючі та матеріали, якщо це вам вигідно – ми максимально йдемо назустріч потребам клієнтів.

Таким чином, у нас ви можете купити дерев’яні каркасно-щитові споруди недорого, але бути впевненими у їх високій якості. Щоб ознайомитися з конкретними пропозиціями, ви можете подивитися проекти і вартість дерев’яних канадських будівель у відповідному розділі нашого сайту.

Проекти дерев’яних каркасних будинків на будь-який смак

Наша компанія із задоволенням візьметься за проектування споруд із будь-яких матеріалів, однак будуємо ми тільки за каркасною технологією. У нас ви можете купити типові або індивідуальні креслення будівлі, що вас зацікавила. Після створення проекту канадського будинку і його затвердження ми готові перейти до реального будівництва. В залежності від побажань клієнта, ми беремося за будівництво одноповерхових і двоповерхових котеджів, дуплексів, споруд із терасою або з мансардою. Також ми можемо звести каркасно-щитову прибудову або надбудову до наявного житла.

Дерев’яні каркасні будинки під ключ швидко і недорого

Щоб забезпечити високий ступінь спрощення будівництва, ви можете замовити у нас житло під ключ. Ми здійснюємо проектування дерев’яних каркасних будівель під ключ як окремою послугою, так і перед будівництвом споруди. На відповідній сторінці ми пропонуємо вам ознайомитися з розцінками на житло під ключ та в інших комплектаціях. Також у вас є можливість вибрати комплектацію типу “Стандарт” або “Преміум”. Друга опція передбачає більш акцентовані переваги будівництва за даною технологією. Наприклад, всі наші будівлі мають повноцінне утеплення (утеплення даху, міжповерхових перекриттів, стін та перестінків), але у варіанті «Преміум» передбачений товстіший шар утеплювача.

Все ще сумніваєтеся, чи варто братися за будівництво власного будинку? Залиште заявку, і наші фахівці допоможуть вам розібратися у всіх неясних питаннях!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити