Що таке будинок із СІП-панелей?

СІП – це тришарові плити, які витримують сильні навантаження і є конструкцією із композитних листів, складених на зразок сендвіча. Між шарами прокладений утеплювач із мінеральної вати, пінополіуретану або поліпропілену. В якості зовнішніх шарів використовуються профнастили різних покриттів, пресована деревна стружка, гіпсокартон або жорсткий пластик. Панелі мають високу енергоефективність, а завдяки доступній вартості подібного житла в Україні вони користуються попитом.

Побудувати житло з SIP-панелей можна за кілька місяців, що особливо цінується при будівництві котеджних селищ біля моря, таунхаусів та інших комерційних об’єктів. Високотехнологічне обладнання дозволяє виробляти елементи домокомплекту на заводі з мінімальними похибками, в чіткій відповідності з кресленнями. Компанія “Київ Каркас” використовує канадську технологію зведення. Вона дає можливість будувати споруди каркасного-панельного типу і надає безмежне поле для всіляких архітектурних експериментів. Ми спеціалізуємося на будівництві теплих дерев’яних будівель різної стилістики, які ідеально вписуються в українські пейзажі. Але крім цього у каркасного будівництва є безліч переваг.

Що вибрати – будинок із СІП-панелей під ключ чи канадський метод?

Канадська технологія будівництва – чудова альтернатива будівлям із СІП або інших традиційних матеріалів. Вона стрімко завойовує вітчизняний ринок нерухомості завдяки вигідній вартості під ключ та цілій низці інших переваг:

 1. Енергозбереження. Завдяки відмінним властивостям утеплювача “каркасники” високоефективні й дозволяють суттєво економити на опаленні.
 2. Надійність. Якісні будматеріали сприяють експлуатації споруди без капітального ремонту протягом тривалого періоду.
 3. Прекрасна шумоізоляція. Товстий шар мінеральної вати, що заповнює стіновий простір, виконує роль акустики і прекрасно поглинає шуми ззовні.
 4. Екологічність. Сертифікована, перевірена сировина, що застосовується в роботі, абсолютно нетоксична й безпечна для здоров’я людини.
 5. Висока швидкість процесу зведення. Завдяки легкості конструкції немає необхідності в масивному фундаменті, що зменшує витрати на залучення важкого автотранспорту і великого штату працівників.

Розробимо проекти будинків із SIP-панелей та інших матеріалів

Безліч фото побудованого житла за канадською технологією є у нашому портфоліо. Ви зможете побачити успішно здане в експлуатацію житло і вибрати відповідний для вас варіант. Каталог нашої компанії вмістив у себе готові проекти різноманітного масштабу та стилістики. Якщо у вас є власні ідеї та ескізи житла, про яке ви мрієте, то наші фахівці підготують для вас індивідуальне проектування на ваш смак і бюджет. Останнім часом ми займаємося будівництвом канадських будинків із дерева та модульних будівель, оскільки впевнені в їх практичності. Всі проекти і ціни на них розміщені у нас на сайті – заходьте і обирайте. Ми також розробляємо планування для приміщень за будь-якими технологіями.

Що включено в ціну на будинки із СІП-панелей та інші споруди

Вигідним варіантом вважаються будинки “під ключ” незалежно від методу будівництва. Вартість під ключ розраховується в залежності від уподобань, побажань замовника і включає в себе:

 • площу й кількість поверхів;
 • число вікон і дверей;
 • доступність інженерних комунікацій;
 • особливості й складність покрівлі;
 • параметри розводки вентиляції, електромереж та ін.

Попередню ціну за квадратний метр каркасного будинку для майбутньої побудови можна розрахувати самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті нашої компанії.

Будівництво будинків із СІП-панелей чи комплексна канадська споруда?

Наша компанія займається каркасними будинками за канадською технологією з 2012 року і надає широкий спектр послуг, контролюючи кожен етап будівництва. Вибравши нас, ви отримуєте забудовника, який візьме на себе відповідальність за:

 • дослідження ґрунту ділянки;
 • оформлення документального супроводу;
 • підбір якісної деревини;
 • заливку полегшеного фундаменту;
 • будівництво домокомплекту;
 • спорудження покрівлі;
 • укладання підлоги;
 • внутрішнє і зовнішнє оздоблення;
 • облаштування прилеглої території.

Дизайн каркасного будинку перетворюється з простої концептуальної ідеї в набір планових креслень. На цьому етапі ми готові:

 • Провести детальне дослідження, адже деякі ділянки прості, а інші вимагають серйозного заглиблення.
 • Розробити короткий опис.
 • Підготувати концептуальні рішення.
 • Розробити фасад, промалювати поверхи й деталі ділянки.

Ці кроки забезпечують розвиток проекту з найбільшими шансами на отримання дозволу і втілення прагнень клієнта з можливістю виконання забудови в рамках його бюджету. Роблячи вибір, купити будинок із СІП-панелей або споруду канадського типу, важливо враховувати, для яких цілей буде використовуватися будівля. СІП краще застосовувати для тимчасового проживання або комерції. “Каркасники” з використанням новинок у сфері будівництва принесуть власникові тільки позитивні враження. Ви отримаєте міцне, затишне, екологічне житло, яке не тільки виправдає, а й перевершить усі ваші очікування. Термін експлуатації цієї надійної конструкції – від 80 років і більше.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити