Будинки по каркасній технології: секрети популярності

Кожній родині в Україні необхідно житло. Але економічні реалії такі, що купити квартиру або будинок неможливо: ціни неймовірно високі. Навіть якщо вкладати гроші в будівництво поетапно, кілька років, сума вийде величезна.

Тому зведення будинків за каркасною технологією стало хорошою альтернативою звичним для нас методам будівництва житлових будинків. Його доступність, стислі терміни проведення робіт і високу якість відразу оцінили українці.

Будинки з каркасу в Україні

Популярна в світі канадська технологія прийшла в Україну відносно недавно. Сьогодні гарні будинки з каркаса є в містах і селах по всій території країни. Люди живуть в комфортних одно- і двоповерхових заміських котеджах, у власних будинках і на дачах, навіть в міських каркасних квартирах.

Будівництво каркасного будинку – процес

Щоб поспілкуватися з господарем каркасного будинку, більше не потрібно їхати за кордон. Така будова можна знайти в будь-якому регіоні нашої країни. Розпитайте власників, чи задоволені вони своїм вибором. Вони з задоволенням поділяться приємними враженнями.

Будинки каркасного типу: переваги

Можна довірити зведення свого житла типовій будівельній компанії, чекати кілька років, а потім ще кілька років витратити на проведення оздоблювальних і ремонтних робіт. Але якщо ви виберете канадську технологію, то отримаєте житло з такими перевагами:

1. Екологічність – карпатська деревина та інші використовувані будматеріали нетоксичні, не викликають алергії.
2. Комфорт – продумана система утеплення та ізоляції забезпечує тепло в холодний період і не пускає спеку влітку.
3. Економічність – точні розрахунки витратних матеріалів позбавляють від зайвих витрат. А витрати на експлуатацію готового будинку в кілька разів менше, ніж на звичайний будинок.
4. Надійність – на вигляд легкий каркас на ділі дуже міцна конструкція, стійка до погодних примх і сейсмічної активності середньої інтенсивності.
5. Довговічність – будівля розрахована на довгі десятиліття справної служби при акуратній експлуатації. 100 років – не межа його витривалості.

Каркасна технологія будівництва будинку і її особливості

Не сумнівайтеся, це не казки. Проект каркасної споруди дійсно можна реалізувати за кілька місяців. Більш того, таких прикладів у вигляді успішно виконаних замовлень клієнтів багато. В мережі розміщено чимало відгуків і фотографій готових об’єктів.
Канадська технологія дозволяє вносити зміни до типових проектів будівель, виконувати роботи при будь-якій погоді, не привертати важку спецтехніку.

Поки ви сумніваєтеся в її перевагах і високої ефективності, хтось вже будує собі житло, а через пару місяців буде святкувати новосілля. Телефонуйте, обговоримо ваші побажання!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити