Каркасні будинки під ключ в Києво-Святошинському районі

Канадська технологія будівництва будинків, що прийшла до нас з-за кордону, міцно увійшла в життя жителів України, зокрема – киян. Тепер складно кого-небудь здивувати канадським будинком в мальовничому містечку неподалік від столиці. Побудувати каркасний будинок під ключ в Києві сьогодні НЕ складає особливих труднощів: компанія КиївКаркас здійснює будь-які проекти каркасних будинків для жителів міста і області. Прикладом може служить гостьовий будинок, Який не так давно був зведений нашими фахівцями в селі Хотів Київської області.

Як будуються каркасні будинки під ключ – Київ і область

Будівництво «під ключ» має на увазі Не тільки зведення будинку, а й проведення всіх інших видів робіт, іншими словами – повну підготовку будівлі до експлуатації. Після закінчення робіт, передбачених договором, замовник може в перший же день переселиться в нове житло, так як для цього є всі умови. Саме таку комплектацію вибрав майбутній власник двоповерхового будиночка в передмісті Києва. Згідно з планом, в будинку повинна розташуватися простора кухня-вітальня з другим світлом, затишна спальня і два санвузли – по одному на кожному поверсі. Будівництво включило в себе кілька основних етапів:

• закладка фундаменту – повноцінного, пальового з малоуглублённой стрічкою і бетонної подушкою (з огляду на чималої ваги двоповерхової будівлі)
• зведення каркаса і стін з екологічно чистої карпатської деревини;
• будівництво даху;
• фасадні роботи;
• внутрішнє оздоблення і оснащення.

Вся деревина, яка використовується в будівництві, проходить неодмінну біологічну і протипожежну обробку, а також перевіряється на наявність вологи, так як максимально допустима ступінь вологості – 20%. Для підвищення енергоефективності будинку стіни утеплюються мінеральною ватою, а чорновий шар фундаменту – екструдованим пінопластом. Навіть у найлютіші морози клімат в такому житлі залишається комфортним, що робить канадські будинки дуже популярними в північних регіонах.

Обшивка стін, як зазвичай, була здійснена OSB-плитою, що виконують важливу практичну функцію: плити міцно пов’язують між собою окремі елементи каркаса, роблячи будинок стійким і міцним. З метою захисту стін від негоди і додання дому естетичного вигляду фасад був покритий штукатуркою «короїд», під яку ми як утеплювач завдали ще один шар мінеральної вати. Внутрішня частина стін була обшита гіпсокартоном і вагонкою, надавши будинку особливу елегантність.

Каркасний будинок під ключ: ціна в Києві

Загальна вартість виконання проекту «під ключ» вище, ніж ціна на інші види комплектації будівельних послуг; проте в кінцевому рахунку таке будівництво дозволяє заощадити Не тільки кошти, а й час.

Середня вартість будинку «під ключ» – 9700 гривень за 1 м², що значно дешевше поетапно виконання всього спектру робіт Кількома підрядниками. Штат кваліфікованих фахівців, які працюють в нашій компанії, зроблять все необхідне для того, щоб ваш каркасний будинок виявився таким, яким ви хотіли б його бачити.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити