Калькулятор будівництва будинку в Києві – швидкий спосіб дізнатися ціну

Вирішуючи вкласти свої кошти в нерухомість, доцільно підрахувати можливості й витрати на зведення будинку або комерційної нерухомості. Для того, щоб дізнатися вартість приватного котеджу під ключ у столиці, скористайтеся спеціально розміщеним на сайті функціоналом. Це допоможе спланувати бюджет і побачити, що конкретно входить у цінову пропозицію.

Як розрахувати вартість будівництва? Хтось це робить самостійно, використовуючи ринкову вартість матеріалів, а зокрема газобетону, цегли і бруса. Комусь простіше відразу зателефонувати в компанію забудовника і вирішити це питання з фахівцями. Але є й інший, більш прогресивний метод, який використовує компанія “Київ Каркас”. Калькуляційний прорахунок – наскільки він ефективний? Що він дає клієнтові? Про це поговоримо в цій статті.

Калькулятор будівництва будинку в Києві – для чого він потрібен?

Дізнатися вартість матеріалів і роботи можна, застосувавши наш обчислювальний інструмент з онлайн-підтримкою клієнтів. Важливо враховувати той факт, що ціна буде орієнтовною і може змінитися в ході уточнення всіх деталей у фахівців, складання кошторисної документації, створення креслень і 3D-моделі архітектором.

Калькулятор для розрахунку будівництва будинку – всього 3 кроки

Безкоштовний і функціональний інструмент допоможе клієнту і компанії за кілька етапів визначитися з такими параметрами:

 • Призначенням майбутньої будівлі (будинок для постійного проживання, заміський котедж для тимчасового використання, гостьовий будиночок, комерційна нерухомість, сауна та інше).
 • Вибір регіону (якщо це гориста місцевість або ділянка з нестійким ґрунтом, то це вплине на витрати).
 • Вибір площі (маленька, середня або велика споруда).
 • Кількість мешканців (житло для 1 або сімейного типу).
 • Контактні дані для зв’язку з компанією і більш детального індивідуального прорахунку.

Вся ця інформація важлива на етапі планування і для точного виконання прорахунку співробітниками компанії “Київ Каркас”.

Онлайн-калькулятор будівництва будинку на сайті компанії “Київ Каркас”: у чому суть?

В основному калькулятор вартості будівництва житла в Київській області розрахований на каркасну технологію зведення нерухомості. Він має ознайомлювальну мету і надає клієнту можливість відразу зв’язатися з компанією-забудовником для детального отримання інформації та початку проектування. У ньому вже враховані найбільш часті параметри, які допоможуть визначити відправну точку – оцінити комплектацію, планування і підібрати матеріал, щоб почати проектувати будівлю.

Як дізнатися ціну, використовуючи калькулятор будівництва каркасного будинку?

Яким ідеально продуманим не був би калькулятор, він не зможе відобразити всі деталі й подробиці, тому повна вартість будматеріалів буде відображена в розрахунковому кошторисі. Важливо ще на етапі планування звернутися до забудовника і уточнити всі нюанси, а також провести дослідження ґрунту на ділянці під забудову. Потрібно буде остаточно підібрати план – типовий або індивідуальний, і вибрати тип фундаменту. Фірма “КК” має готові проекти для спорудження будівель під ключ, які за бажанням замовника можуть бути змінені для його потреб і бюджету. Вибираючи комплектацію «Під ключ», ви робите правильний вибір, оскільки доопрацювань на об’єкті буде мінімум, а ціна зафіксована в кошторисі.

Що повинно бути включено при розрахунку каркасної споруди, окрім перерахованих вище факторів? Навіть якщо замовник вибирає будівництво за типовим проектом, цей об’єкт буде відрізнятися від інших, оскільки ми враховуємо:

 • місце розташування;
 • віддаленість від міста;
 • наявність або відсутність під’їзних шляхів;
 • необхідність зміцнення ґрунту (близькість ґрунтових вод);
 • пору року (хоча ми будуємо цілорічно).

Після створення нашим архітектором ескізно-проектної документації ви вже зможете побачити детальну інформацію у плані передбачених витрат. Основна частина витрат охоплює:

 1. Закупівлю пиломатеріалів. Ми можемо забезпечити вигідну вартість, оскільки використовуємо вітчизняну деревину. Вона проходить попередню обробку спеціальними сумішами, що сприяє довговічності та безпеці будівель.
 2. Тип фундаменту. Легкість конструкції дозволяє встановити будівлю на полегшений фундамент або залити цільну шведську плиту.
 3. Ще в оплату входить вартість додаткових матеріалів для утеплення, покрівлі та зовнішнього оздоблення.

І якщо це все можна хоча б приблизно вирахувати, то для того, щоб дізнатися вартість робіт, потрібно звернутися в компанію. Аналогів за енергоефективністю в канадської технології немає! Тому вона економніша, ніж інші методи, як у плані зведення, так і під час експлуатації. Своєю енергоефективністю вона повністю окупить витрати за короткі терміни. Пишіть нам в особисті повідомлення або телефонуйте за вказаними на сайті номерами. У нас можна буде замовити прайс або ж скористатись консультацією менеджерів.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити