Канадська технологія будівництва каркасних будинків

Канадське будівництво зовсім недавно було новинкою в Україні, а тим часом в інших країнах ця технологія широко використовується протягом багатьох років. Канадські каркасні будинки дивні своєю універсальністю. Вони відмінно підійдуть як для спекотного клімату (дерево прекрасно зберігає температуру всередині приміщення), так і для Заполяр’я.

Ще однією особливістю, що вивела цю технологію в лідери, є її економічність. Для зведення такого будинку не потрібне застосування складної і дорогої в експлуатації будівельної техніки; не потребують вони і в масивному фундаменті. Основний будівельний матеріал – дерево – значно виграє співвідношенням ціни і якості у інших матеріалів.

Каркасні канадські будинки і не тільки

Канадське будівництво не обмежується виключно зведенням будинків. Прекрасно виглядають зведені за її допомогою кафе і бари, храми і каплиці, магазини, будинки відпочинку і навіть гаражі. У США ви можете побачити каркасні школи, спортивні центри і готелі, а серед приватних домоволодінь такі будівлі являють собою більшу частину будівель.

Українські забудовники нерідко замовляють будівництво канадського будинку під ключ в комплекті з лазнею, сауною або гаражем. Така тактика дозволяє значно скоротити витрати на зведення двох окремих будинків.

Чим хороший каркасний будинок за канадською технологією

Перш за все, зведення таких будинків приваблює своєю ціною. Але це не єдина його перевага. Завдяки унікальним властивостям дерева, будівлі, побудовані з цього матеріалу, відрізняються енергоефективністю. У той же час мінеральний утеплювач, який використовується в каркасному будівництві, забезпечує мінімальну витрату тепла в будинку, а значить – і палива для котла в зимову пору.

Таким чином, основними доводами за вибір каркасно-щитового будівництва серед інших технологій є наступні факти:

  • ці будинки дозволяють економити на опаленні;
  • дерево – екологічно чистий матеріал, що не завдає шкоди здоров’ю;
  • планування радують своєю різноманітністю;
  • легка конструкція забезпечує будівлі сейсмостійкість;
  • такий будинок може бути побудований практично на будь-якому вигляді ґрунту;
  • терміни зведення в кілька разів коротше тривалості будівництва аналогічних будівель за іншими технологіями;
  • вартість матеріалів і роботи нижче, ніж в інших видах будівництва.

Як замовити каркасний будинок

Знайти відповідний проект і здійснити його в найкоротші терміни вам допоможуть фахівці компанії «Київ Каркас». Досить звернутися до наших консультантів, зв’язавшись з ними за допомогою служби зворотного зв’язку – і ви зможете отримати відповідь на будь-яке ваше питання.

Якщо обраний проект не в повній мірі відповідає вашим уявленням про майбутній будинок, в нього будуть внесені відповідні правки під керівництвом досвідчених архітекторів.

Термін реалізації проекту «під ключ» не перевищує чотирьох місяців. При бажанні ви можете замовити виконання лише частини будівельних робіт, щоб продовжити будівництво у зручний для вас час.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити