Де дивитися відео про каркасні будинки

Канадська будівельна технологія з кожним днем стає все більш популярною серед жителів України. Її давно використовують у світі для зведення будівель житлового та нежитлового фонду за рядом причин. Вона дозволяє швидко зводити будови в різних архітектурних стилях. Канадські споруди можна будувати в регіонах з будь-якими кліматичними умовами, навіть в сейсмонебезпечних районах. Енергоефективні будівлі дозволяють заощадити не тільки в процесі будівництва, але й при проживанні у власному будинку.

Що таке фінські будівлі? Як звести каркасно-щитовий будинок? Чим класична технологія відрізняється від використання СІП-панелей? Що робить споруди енергоефективними? Відповіді на ці та інші важливі для замовників питання представлені в наших відео на сайті та на Ютуб-каналі.

Відео: як будують каркасні будинки своїми руками

Один з плюсів швидкомонтованих будівель – те, що маючи фундамент, зібрати коробку можна досить швидко. Залежно від розміру житла і складності проекту, на це може знадобитись від одного до декількох місяців. Для прикладу, будівництво аналогічної споруди з цегли займе мінімум кілька років. Якщо все настільки просто, то чи можна побудувати фінську будівлю своїми руками? Тим більше, що в мережі інтернет є досить велика кількість інструкцій, де наочно розповідається і демонструється:

 • який матеріал використовується;
 • як створюється фундамент;
 • як зводяться стіни, покрівля.

На перший погляд – береш брус, молоток і цвяхи, і повторюєш ряд нескладних дій. Важливо тільки зрозуміти принцип складання кожного вузла. Але насправді недостатньо уважно переглянути навіть найдетальнішу відео-інструкцію будівництва. Кожна методика має свої особливості, які важливо знати і дотримуватися їх при будівництві житла. Навіть найменше відхилення від правил призведе до того, що споруда не буде повною мірою виконувати свої функції і в найближчому майбутньому вимагатиме ремонту.

Скільки коштує правильний каркасний будинок

Вартість будівлі – важливе питання для сімей, які вирішили обзавестися власним житлом. Правильний фінський будинок – це споруда, створена за всіма правилами класичної технології. Створюючи житло, ми не використовуємо СІП-панелі. Ми будуємо споруди так, як це роблять в Канаді, Німеччині, США та Скандинавії сотні років. Основними складовими стін є пароізоляція, супердифузійна мембрана, мінеральна вата і OSB-плити. Такі стіни, поряд з іншими складовими, дозволяють будівлі бути енергоефективною і тихою, комфортною для проживання. Щоб було простіше зрозуміти, як все відбувається, пропонуємо подивитися відео про те, як будуються каркасні об’єкти під ключ.

Щоб котедж був правильним і довго служив – краще, щоб його будівництво здійснювали професіонали. Скільки це буде коштувати – залежить від того, який проект буде обрано. Огляди каркасних будівель дозволяють ознайомитися з різними варіантами житла і визначитися, який із них для вас найцікавіший. Дізнатися вартість житла за потрібним вам проектом допоможуть фахівці «КБК Київ».

Відео: як побудувати дерев’яний каркасний будинок

Покрокова інструкція для будівництва дозволяє побачити всі етапи зведення житла, зрозуміти особливості технології каркасного будинку. У своїх відео ми намагаємося розповісти зрозумілою для кожного мовою:

 • Чим треба керуватися при виборі фундаменту для споруди.
 • Як проводиться будівництво житла з нуля під ключ.
 • Який матеріал використовується для зведення стін.
 • Чому досить тонка стіна фінського житла тепліша, ніж широка цегляна.
 • Коли варто застосувати товстіший шар утеплювача.
 • Як вибрати покриття для даху з урахуванням кута нахилу.
 • На чому відбувається економія при зведенні каркасних будівель.

Монтаж, збирання, утеплення та оздоблення виконуються в певній послідовності. Будівельна бригада створює фундамент, на якому кріпиться коробка. Далі прокладаються комунікації, створюються внутрішні перегородки, монтується віконно-дверна система, проводиться оздоблення житла. Детальна інформація наведена в наших відео, знятих в місцях виконання замовлень.

Що ви знайдете у відео будівництва каркасних будинків від «КБК Київ»

Де дивитися відео про каркасні споруди? Яку інформацію ви в них знайдете? Одним з напрямків діяльності нашої організації є зведення житла за канадським типом, тому ми володіємо всією необхідною інформацією. Так як поки що мало хто знайомий з фінською методикою, у своїх відео ми хочемо детально розповісти, що таке каркасно-щитові будівлі, в чому їх перевага над іншими технологіями. Від нас ви дізнаєтесь:

 • Яка деревина використовується при будівництві, як вона обробляється і чому не схильна до гниття, псування гризунами, швидкого загоряння.
 • Чому якісні канадські будівлі є дешевшими, ніж будинки з цегли.
 • Яким чином вдається заощадити при проживанні в фінському будинку.

Якщо вам потрібна достовірна інформація з перших вуст, рекомендуємо про будівництво каркасних будинків відео дивитися на Ютуб-каналі «КБК Київ». А щоб ви не пропустили щось важливе – підпишіться на канал і першими дізнавайтеся найцікавіше про канадські будинки від нашої компанії!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити