Каркасно-щитові будинки – переваги вибору

Якість і час – те, що є цінним для кожної сучасної людини. Зважившись на будівництво власного будинку, замовники вивчають різні технології, щоб вибрати ту, яка задовольнить всі запити. Канадська методика дозволяє отримати сучасне і надійне житло за короткий період і за помірною вартістю, якщо порівнювати з будівлями із бетону або цегли.

Каркасно-щитове будівництво вже багато років застосовується в різних країнах світу для зведення житлових споруд. У 18 столітті воно стало справжнім відкриттям, що дозволило забезпечити велику кількість сімей недорогим житлом. Комфортні, теплі будівлі зводилися за короткий термін і не вимагали великих фінансових витрат. Такі якості з часом зробили споруди популярними не тільки в Америці та Канаді, а й у Великобританії, Німеччині, Скандинавії, Японії. Сьогодні їх популярність зростає і серед населення України, так як будівлі з дерева – відмінний варіант для різних кліматичних умов.

Каркасно-щитові будинки під ключ – що це?

Будівельні організації пропонують замовникам зведення житла в декількох комплектаціях. Але найцікавішим для них є варіант «під ключ», незалежно від того, чи буде житло будуватися з цегли, піно-, газоблоку, або ж за каркасною методикою. Що значить купити або побудувати каркасно-щитовий будинок під ключ, і які переваги має даний вид будівництва? Це повний цикл будівельних робіт, починаючи з розрахунку кошторису і завершуючи фінальними оздоблювальними роботами. Тобто замовник отримує в розпорядження будівлю, повністю готову до повноцінного проживання. До основних етапів проведення робіт «під ключ» відносяться:

 • Розрахунок кошторису витрат, в якому враховується вартість обраних матеріалів та необхідні трудовитрати.
 • Збір необхідної документації у відповідних інстанціях.
 • Проведення робіт з облаштування фундаменту.
 • Зведення зовнішніх стін, монтаж перекриттів і внутрішніх перегородок.
 • Проведення покрівельних робіт.
 • Монтаж віконно-дверної системи.
 • Оздоблювальні роботи всередині й зовні будівлі.

Проекти на каркасно-щитові будинки для постійного проживання

Підписати договір на будівництво споруди можна вже сьогодні. Ми пропонуємо до розгляду готові проекти житла:

 • в один, півтора та два поверхи;
 • площею до 50 м2 і більше 150 м2.

Якщо вам сподобався проект, але ви хочете змінити його під свої запити – команда досвідчених архітекторів підкоригує креслення і внесе до них всі необхідні зміни. Також наші архітектори можуть розробити індивідуальні проекти для споруд, незалежно від обраних технологій і будівельних матеріалів. Це можуть бути одноповерхові і двоповерхові канадські будинки недорого і будівлі з традиційних матеріалів.

Займаючись будівництвом житла, ми знаємо, наскільки важливий грамотний проект. Він не тільки візуалізує задум на папері, а й містить дані, важливі для створення житла. У роботах наших архітекторів простежується вдале поєднання:

 • простих форм;
 • функціонального планування;
 • гідного рівня комфорту.

Проекти та ціни на дерев’яні каркасно-щитові будівлі в Україні можна розглянути на нашому інтернет-ресурсі. Зробити замовлення на створення авторських креслень можна за будь-яким із зазначених контактів.

Як дізнатися ціну на каркасно-щитовий будинок

Вартість житла залежить від різних факторів. При розрахунку кінцевої ціни враховуються:

 • обраний будівельний матеріал;
 • оплата праці робітників.

Споруда з цегли – один з дорогих варіантів. Сам матеріал обійдеться недешево, а до його вартості треба додати ще ціну на трудовитрати. Щоб отримати енергоефективне житло, що дозволяє економити в процесі експлуатації, в кінцеву суму треба включити витрати на додаткову пароізоляцію і утеплення. Житло з піно- і газоблоків обходиться дешевше, ніж цегляне. Але якщо ви хочете отримати сучасну надійну будівлю для постійного проживання швидко і за помірною вартістю, увагу варто звернути на каркасну технологію. При створенні житла:

 • Використовується вирощена в Україні деревина, яка обробляється на власному виробництві компанії.
 • Замість капітальної основи можна вибрати полегшений варіант фундаменту.
 • Не завжди є потреба в залученні спеціальної будівельної техніки.
 • Переважно роботи проводяться бригадою професіоналів з кількох людей.

Ці та інші пункти дозволяють знизити кінцеву вартість споруди. Щоб дізнатися ціну вашого варіанту житла – досить залишити заявку в спеціальній формі або звернутися за наявними на сайті контактами.

Як побудувати каркасно-щитовий будинок під ключ у Києві

Відповідаючи на питання про вартість будівництва у Києві та Київській області, ми з упевненістю можемо сказати, що хороша будівля не обов’язково повинна бути цегляною і дорогою. Каркасна методика дає можливість зводити не тільки дачні будиночки під ключ дешево, але й просторі особняки, в яких затишно перебувати і взимку, і влітку. Вони можуть містити будь-яку кількість кімнат і всі необхідні комунікації. Ми знаємо все про канадські будинки і готові надати вам найкращі варіанти проектів, необхідні консультації, якісне проведення робіт на всіх етапах. Підтвердженням наших слів є відгуки клієнтів, а також фото та відео, зняті на об’єктах.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити