Каркасно-щитові будинки

Що таке каркасно-щитовий будинок? Чим він відрізняється від будь-якого іншого будинку і в чому полягають його головні переваги? Щоб отримати відповіді на ці питання, слід детально ознайомитися з технологією будівництва каркасних будинків.

Побудовані каркасно-щитові будинки в Києві

Звідки до нас прийшло каркасно-щитове будівництво

Ось уже понад 40 років каркасно-щитове будівництво широко використовується в багатьох країнах світу, але насправді вік цієї технології набагато більш поважний. Її батьківщиною є Північна Америка, зокрема -Канада.

У розпал колонізації в XVIII столітті, коли питання забезпечення населення недорогим житлом стояв особливо гостро, поява каркасних будинків стало справжнім відкриттям. Теплі, зручні будівлі не вимагали великих матеріальних витрат і могли бути побудовані в короткий термін. Тож не дивно, що канадська технологія дуже швидко отримала визнання по всьому світу. Сьогодні не тільки в Америці, але і Японії, Німеччини. Великобританії більшість житлових будинків створені саме таким способом. Нікого не здивуєш там і готелями або школами, зведеними за канадською технологією.

Популярні вони також і в Україні – адже дерев’яні будинки відмінно підходять в якості житла для країн з будь-яким кліматом.

Каркасно-щитовий будинок – його особливості та переваги

Головна відмінна риса канадської технології полягає в простоті і функціональності будівель, а також в їх порівняно низьку вартість.

Принцип зведення таких будівель грунтується на створенні каркаса з дерев’яних брусів, між якими міститься утеплювач. Конструкція виходить досить легкою завдяки невеликій питомій вазі дерева і може бути зведена на стовпчастому фундаменті – ще одна додаткова можливість заощадити кошти.

Будинок під ключ – готові пропозиції

Для утеплення стін використовується кілька шарів мінеральної вати, що значно підвищує енергоефективність нової споруди. Планування канадського будинку може мати безліч варіантів, що дозволяє розмістити в ньому додаткові джерела тепла і організувати його подачу максимально ефективно і економно.

Це властивість особливо цінно в країнах із суворими зимами, де рахунки за опалення здатні «з’їсти» чималу частку сімейного бюджету.

Вигідно канадська технологія відрізняється від інших і термінами будівництва: зведення будинку «під ключ» зазвичай займає не більше 4 місяців.

Проекти каркасно-щитових будинків від компанії Київ Каркас

Замовити будівництво канадського будинку в Україні можна вже сьогодні. У каталозі компанії КиївКаркас ви знайдете різноманітні проекти:

  • одноповерхових будинків
  • будинків з мансардою
  • двоповерхових котеджів
  • дачних будиночків

Якщо сподобався проект потребує доопрацювання, щоб повністю відповідати вашим запитам, – команда досвідчених архітекторів внесе в нього всі необхідні зміни.

Проекти будинків від Київ Каркас

За бажанням замовника будівництво може бути здійснено «під ключ» або призупинено згідно договору на певному етапі виконання робіт.