Каркасне будівництво

Серед прогресивних сучасних технологій особливе місце займає каркасне будівництво. Канадська інженерна розробка ось уже кілька десятиліть впевнено запозичується різними країнами світу, а з американського континенту давно перекочувала в Європу (найбільш популярна в скандинавських країнах).

Каркасне будівництво будинків в Україні

Компанія Київ Каркас лідирує за масштабами популяризації канадською технологією в нашій країні, вже виконавши багато замовлень на будівництво житлових будинків, дач, будинків відпочинку, готелів та інших об’єктів.

Унікальна технологія каркасного будівництва не дарма так популярна в світі, адже вона не використовує дорогі або токсичні матеріали. Будова виходить легким, але неймовірно міцним і довговічним. Головні будматеріали, які ми застосовуємо, – це дерев’яний брус з чистої карпатської деревини та практичний утеплювач.

Каркасний будинок: будівництво, терміни та інші переваги

Якщо вам потрібен практичний, недорогий, але комфортний і затишний будинок – доручіть його будівництво нашої компанії. Ви будете приємно здивовані списком переваг, які отримаєте разом з прекрасним будинком:

  • доступність – ціна за 1 квадратний метр не перевищує 10 тисяч гривень, що значно нижче цін в традиційних міських і заміських будівлях;
  • оперативність – будь-який обраний проект з нашого каталогу або ваш індивідуальний буде реалізований за кілька місяців;
  • безпека – застосовуються будматеріали ніколи не викличуть алергічної реакції у майбутніх мешканців, в будинку буде витати запах карпатського лісу; брус просочений спеціальною протипожежною та протигрибкової рідиною, щоб максимально продовжити термін експлуатації будівлі;
  • комфорт – неперевершений рівень теплової і шумовий ізоляції забезпечать оселі постійний затишок і приємну атмосферу тепла і турботи.

Поки ви думаєте, чи варто будувати каркасний будинок, багато сімей вже живуть в них, нітрохи не шкодуючи про своє рішення. Більш того, вони рекомендують нашу компанію своїм друзям.

Будівництво каркасних будинків під ключ – це вигідно

Для гарного будинку потрібен якісний проект і надійна компанія, яка зможе повністю його реалізувати. У нас ви все це знайдете, тому що ми виконуємо самі все етапи робіт і пропонуємо зручну послугу «будівля будинку під ключ».

Зв’яжіться з нами для консультації з менеджером прямо зараз, щоб обговорити деталі майбутнього замовлення. Вам допоможуть визначитися з площею майбутнього будинку, кількістю кімнат і поверхів, особливістю зовнішнього оформлення і стильовим спрямуванням. Ми враховуємо всі: площа і рельєф ділянки, бюджет, ваші побажання. Не знайшли потрібний проект в нашому каталозі? Не біда, ми готові працювати навіть за індивідуальним проектом, який для вас розроблять наші фахівці.

Розрахувати вартість майбутнього будинку зможемо досить точно, адже наші ціни не залежать від коливання курсу іноземних валют на ринку. Звертайтеся, з нами співпрацювати завжди приємно і вигідно.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити