Каркасний будинок в Києві

Будівництво власного заміського приватного будинку мрія більшості з нас. Наші клієнти це молода сімя,  яка розпочала втілення своєї мрії з КиївКаркас. Нашим завданням було розробка проекту згідно побажань клієнтів, та його подальше будівництво. Повертаючись до проекту, варто відмітити що будинок є досить раціонально спроектований адже в плоці 98 кв.м розміщено 3 спальні та велика кухня/вітальня.

Каркасне будівництво в Києві – етапи роботи

Роботи на ділянці розпочалось з заливки свайного фундаменту, на якому стоятиме вся будівля. Такий фундамент є оптимальним варіантом для будинків по каркасній технології, адже час на його виготовлення та власне ціна, є значно нижчими.  А враховуючи те, що вага конструкції будинку каркасного є не великою, стовбчастий фундамент повністю справляється зі своєю несучою здатністю. Іншим  важливим питанням є тепловтрати через підлогу, у випадку свайного фундаменту вони виключаться методом монтажу утепленої платформи. Товщина утеплення такої платформи становить 200 мм мінеральної вати  чого більш ніж достатньо для щоб зберегти тепло в районі підлоги.

Після заливки фундаменту монтажу обвязочного бруса та платформи майбутнього каркасного будинку почався етап зведення несучих стін. Каркасна технологія будівництва передбачає поєднання таких матеріалів як дерево та мінеральна вата як упеплювач. Тому першим етапом монтується каркас з бруса 150х50мм, а простір між ними заповнюється мінеральною ватою. Зовні стіни обшиваються OSB плитою яка є основою під фасадне оздоблення.

Після того як роботи над каркасом були завершені наступним етапом стало покриття даху, та монтаж вікон та дверей. На черзі ще внутрішні роботи, тобто проведення комунікацій та обшиття стін гіпсокартоном. Оздоблення фасаду не було внесено в договір тому зовнішні стіни було законсервовано паробарєрною плівкою, Вона захищатиме ОSB плиту від попадання вологи до того часу коли власники вирішуть провести фасадні роботи.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити