Будівництво канадського будинку в Макарівському районі

Традиційно, будівництво вважається справою надзвичайно трудомісткою і затяжною. Однак час не стоїть на місці, і нові з’являються технології дозволяють значно спростити будівельний процес і скоротити його терміни (звичайно ж, за умови, що за справу беруться справжні професіонали). Яскравим прикладом тому може послужити одноповерховий каркасний будинок в селищі Миколаївка Київської області, на зведення якого пішло всього 45 днів.

Будівництво будинків за канадською технологією, Київ і область: будинок в Миколаївці

Як і багато проектів, створені нашою компанією, план цього будинку ретельно розроблявся архітекторами з урахуванням всіх побажань замовника. Антресоль, три спальні і функціональна вітальня в фінському стилі, поєднана з кухнею, допомогли зберегти корисний простір в компактному одноповерховому будову. Робота зі створення нового будинку почалася з затвердження проекту. Після цього наші дії перемістилися на будівельний майданчик, де робота здійснювалася в такій послідовності:

 • Заливка пальового (свайного) фундаменту;
 • установка дерев’яної платформи і її утеплення;
 • будівництво каркаса;
 • зведення стін;
 • оформлення фасаду будинку;

Таким чином, будинок під ключ був побудований компанією КиївКаркас за неповних півтора місяці.

Швидке будівництво будинків: канадська технологія

У чому ж криється секрет такого швидкого темпу проведення будівельних робіт? Вся справа в тому, що сама технологія канадського будівництва, розроблена свого часу в Канаді, була спрямована на створення комфортного і недорогого житла в рекордно короткі терміни. З тих пір пройшло чимало років, з’явилися нові будівельні матеріали, і майстри, що удосконалюють технологію, серйозно досягли успіху у своїй справі. Сьогодні існує кілька умов, що дозволяють максимально швидко зводити каркасні будівлі:

 • простота зведених конструкцій;
 • відсутність необхідності в масивному фундаменті;
 • можливість будівництва без використання важкої будівельної техніки.

Середні витрати часу на зведення дерев’яного будинку за канадською технологією складають від 2 до 4 місяців. Економії часу замовника також сприяє злагоджена робота команди і відсутність необхідності витрачати його на закупівлю матеріалів. Наші фахівці зроблять все розрахунки на професійному рівні і збережуть не тільки ваш час, але і грошові кошти.

Готові будинки за канадською технологією від компанії КиївКаркас

Будівельна компанія КіївКаркас пропонує клієнтам широкий вибір проектів канадських будинків, головною відмінною рисою яких є зручність і економічність. За бажанням замовника, наші фахівці внесуть будь-які зміни в сподобався вам проект, щоб новий будинок максимально відповідав вашим вимогам і особистим уподобанням.

Вибрати проект майбутнього будинку можна заглянувши в каталог проектів на нашому сайті або зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити