Будівництво канадських будинків

Традиційно, будівництво вважається справою надзвичайно трудомісткою і затяжною. Однак час не стоїть на місці, і нові з’являються технології дозволяють значно спростити будівельний процес і скоротити його терміни (звичайно ж, за умови, що за справу беруться справжні професіонали).

Яскравим прикладом тому може послужити одноповерховий каркасний будинок в селищі Миколаївка Київської області, на зведення якого пішло всього 45 днів.

Будівництво будинків за канадською технологією, Київ і область: будинок в Миколаївці

Як і багато проектів, створені нашою компанією, план цього будинку ретельно розроблявся архітекторами з урахуванням всіх побажань замовника. Антресоль, три спальні і функціональна вітальня в фінському стилі, поєднана з кухнею, допомогли зберегти корисний простір в компактному одноповерховому будову.

Робота зі створення нового будинку почалася з затвердження проекту. Після цього наші дії перемістилися на будівельний майданчик, де робота здійснювалася в такій послідовності:

  • Заливка пальового (свайного) фундаменту;
  • установка дерев’яної платформи і її утеплення;
  • будівництво каркаса;
  • зведення стін;
  • оформлення фасаду будинку;

Таким чином, будинок під ключ був побудований компанією КіївКаркас за неповних півтора місяці.

Швидке будівництво будинків: канадська технологія

У чому ж криється секрет такого швидкого темпу проведення будівельних робіт? Вся справа в тому, що сама технологія канадського будівництва, розроблена свого часу в Канаді, була спрямована на створення комфортного і недорогого житла в рекордно короткі терміни. З тих пір пройшло чимало років, з’явилися нові будівельні матеріали, і майстри, що удосконалюють технологію, серйозно досягли успіху у своїй справі.

Сьогодні існує кілька умов, що дозволяють максимально швидко зводити каркасні будівлі:

  • простота зведених конструкцій;
  • відсутність необхідності в масивному фундаменті;
  • можливість будівництва без використання важкої будівельної техніки.

Середні витрати часу на зведення дерев’яного будинку за канадською технологією складають від 2 до 4 місяців.

Економії часу замовника також сприяє злагоджена робота команди і відсутність необхідності витрачати його на закупівлю матеріалів. Наші фахівці зроблять все розрахунки на професійному рівні і збережуть не тільки ваш час, але і грошові кошти.

Готові будинки за канадською технологією від компанії КиївКаркас

Будівельна компанія КіївКаркас пропонує клієнтам широкий вибір проектів канадських будинків, головною відмінною рисою яких є зручність і економічність. За бажанням замовника, наші фахівці внесуть будь-які зміни в сподобався вам проект, щоб новий будинок максимально відповідав вашим вимогам і особистим уподобанням.

Вибрати проект майбутнього будинку можна заглянувши в каталог проектів на нашому сайті або зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.