Ціна на будинки з дерева: Що впливає на вартість будівництва

Обираючи дерев‘яний будинок, в першу чергу замислюєшся над такими моментами як: ціна, якість матеріалу, розмір та його місцезнаходження. Натуральна деревина — екологічний матеріал, який володіє корисними властивостями для людини, довговічна та має приємний аромат. Виходячи з цих фактів люди часто віддають їй перевагу. Але як на будинки з дерева ціна впливає насправді, та на що потрібно звернути увагу при виборі?

Матеріали для будівництва будинків з дерева

Зазвичай деревиною обирають сосну. Вона відноситься до «м‘яких» порід, що надає їй переваги в механічних властивостях. Має гарний зовнішній вигляд та природний блиск. Перевагою сосни від твердих дерев кедра або дубу є — тепло і звукоізоляція. Багато залежить від зрубів. Вони бувають:

  1. Оциліндровані колоди. Вважаються бюджетним варіантом завдяки механічному, а не ручному утворенню. Частіше обирають, якщо ваш вибір упав на будинок для відпочинку. Це тому, що вони добре зберігають тепло взимку та роблять відчуття прохолоди влітку.
  2. Калібрована колода. Ручна рубка, виглядає дорого та акуратно. Але значно перевищує в ціні оциліндровану. В більшості випадків потребує утеплення на зиму. Часто обирають на будинки з мансардою і терасою.
  3. Брус. Прямокутний або квадратний зруб. Широко використовується завдяки своїй багатофункціональності. Підходить для кроквяної системи даху, зведення стін чи міжповерхового перекриття.
  4. Лафет. Проміжковий варіант між колодою та брусом. Відрізняється незвичайною квадратною формою з закругленими кутами. Якісний, піддатливий в роботі, але дорогий матеріал.

Розмір та стиль будинку з терасою

Тераса — огороджена прибудова у вигляді майданчика. Чудово підійде, якщо ви обираєте будинок для відпочинку. Відрізняють 5 основних стилів дерев‘яних будинків:

  1. Фінський стиль. Головна його задача — простір та багато світла. Простота, скромність декору і панорамні вікна роблять ці будинки мальовничими. Вони ніби зливаються з природою. Будинки у фінському стилі схожі з модульними каркасними будинками швидкістю будівництва.
  2. Якщо ви обираєте будинки з плоским дахом, то підійде — баварський стиль. Каркасні будинки у виконанні згідно з німецькими технологіями. Відрізняються архітектурною манірністю та величчям. Це великий, різьблений будинок, з геометричними візерунками та арками.
  3. Американський стиль або бунгало. Класичний, одно чи двоповерховий будинок. Просторий, світлий інтер‘єр, частіше всього в білий або світло-коричневих відтінках. Притаманна масивність зовнішнього декору.
  4. Для будинку з балконом обирають — альпійський стиль. Двоповерховий будинок з розкішною мансардою, балконом у всю довжину фронтону, або декілька малих по всьому периметру. Характерним є виступаючий дах, який закриває всю відкриту зону від снігу та дощів. Екстер’єр будинку в альпійському стилі виглядає строго та безпечно. Це все завдяки громіздким колодам, з яких роблять дах. Ідеально підходить для заміського будинку.
  5. Та справжніми витворами мистецтва будинків 21 століття можна вважати побудови в сучасному стилі. Різноманітність ідей задовольнить будь-якого замовника. А поєднання матеріалів та зрубів робить будинок більш доступним у ціні.

Що відносно розміру та кількості поверхів будинку, то це залежить тільки від побажань замовника. Майже будь-який стиль можна підлаштувати під вашу мрію та фінансову можливість.

Як місцезнаходження впливає на вартість

Тут все просто. Чим далі від міста, тим дешевше буде коштувати ділянка під будинок. Пояснюється це тим, що чим далі від інфраструктури, тим складніше провести підземні комунікації, які також забирають немало коштів. Землю під будинок для відпочинку часто обирають якомога далі від населених пунктів, та людей. Але не треба дивитися на привабливу ціну. Близько 3-5% коштів піде на проведення електромережі та водопроводу.

На жаль самостійно точно прорахувати ціну на будинок майже неможливо. Але менеджери нашої компанії «Київ Каркас» із задоволенням допоможуть вам створити й оцінити будинок вашої мрії! Звертайтесь зараз, та вже через три місяці зможете переїхати у власний будинок!

 

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити