Каркасний будинкок під ключ в Києво-Святошинському районі

Будинки, побудовані за канадською технологією, знаходять все більшу популярність на території України, і Київська область не становить винятку.

У довгому списку проектів, здійснених компанією КиївКаркас, присутні будинку в один і два поверхи, котеджі, мансардні будівлі і інші види будівель. Така популярність пояснюється в першу чергу економічною вигодою канадського будівництва: ціна каркасного будинку під ключ зазвичай значно нижче, ніж вартість зведення будівлі з якої-небудь іншої технології. Як приклад може бути приведений будівництво просторого будинку мансардного типу, що розгорнувся на Крюківщині Київської області.

Каркасні дерев’яні будинки: переваги та особливості

З огляду на чудові властивості дерева як будівельного матеріалу, каркасні дерев’яні будинки можна назвати одним з найбільш вдалих бюджетних варіантів житла, що володіє безліччю позитивних особливостей.

Доступна ціна

Саме каркасне будівництво, як і матеріали, що використовуються в ньому, сприяють чималій економії. Тут важливу роль грають відразу кілька факторів:

  • доступні ціни на деревину;
  • простота конструкцій, що робить процес будівництва менш витратним;
  • відсутність необхідності зведення масивного і дорогого фундаменту.

Доступні ціни на деревину;

Простота конструкцій, що робить процес будівництва менш витратним;відсутність необхідності зведення масивного і дорогого фундаменту. Крім того, звертаючись за допомогою в спеціалізовану будівельну компанію, якою є КиївКаркас, замовник застрахований від прорахунків у кількості необхідних матеріалів. Працюючі в компанії фахівці точно визначають потрібний обсяг, позбавляючи забудовника від необхідності оплачувати непотрібні надлишки.

Економія часу

Безперечна перевага каркасного будівництва полягає і в стислі терміни його здійснення. Наприклад, канадський будинок на Крюковщине був зведений за 3,5 місяці – середній термін, за який зазвичай будуються каркасні будинки під ключ. Київ і область можуть похвалитися великою кількістю новеньких комфортабельних будинків, на будівництво яких пішло не більше 4 місяців.

Енергоефективність

Ще один важливий фактор, що впливає на вибір забудовників – енергоефективність. Поєднання здатності дерева утримувати тепло і особливостей мінеральної вати, яку використовують як утеплювач, воістину творять чудеса: в найлютіші морози в будинку тепло і затишно, а в літню спеку тут панує приємна прохолода. Товщина шару утеплювача для стін дорівнює 200 мм, для стелі – 250 мм.

Каркасні дерев’яні будинки: естетичність і зручність

Сучасне планування будинків і привабливий зовнішній вигляд – невід’ємні частини каркасного будівництва. У виборі оздоблювальних матеріалів і типу покрівлі провідну роль відіграють побажання замовника.

В якості покрівельного матеріалу для будинку на Крюківщині була обрана металочерепиця, що заслужила загальне визнання своєї міцністю і доступною ціною. Для оформлення фасаду були використані декоративна штукатурка «баранчик» і фальшбрус.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити