Будинок за канадською технологією в Обухівському районі

Будинок, побудований за проектом «Вільшан», нагадує казкове житло: затишна мансарда, невеликі вікна, симпатичний просторий ганок, оформлений в німецькому стилі фахверк. Не дивно, що такий проект користується попитом серед забудовників: будинок в селищі міського типу Козин під Обуховом – вже не перша будівля, зведена за проектом «Вільшан» компанією Київ Каркас. В цьому році уже один житель Васильківського району став щасливим власником заміського будинку, виконаного за цим проектом.

Швидке будівництво будинків – канадська технологія

Далеко не завжди в будівництві «швидко» означає «погано». Немає сумнівів, що цегляна споруда, зведена в лічені місяці, викличе недовіру щодо добросовісності будівельників і дотримання необхідних технологій. Однак для каркасного будівництва 3 або 4 місяці – це строк, за який нові проекти перетворюються в готові будинки за канадською технологією. Зокрема, зведення будинку в селищі Козин зайняло 2,5 місяців. Простота процесу зведення каркасного будинку не вимагає багато часу на будівництво – саме тому технологія і змогла прижитися в ті роки, коли незліченні потоки емігрантів в Канаді вимагали негайного вирішення житлової проблеми.

Проект «Вільшан-2» – будівля будинку за канадською технологією

Спорудження будинку за канадською технологією може бути умовно розділена на кілька етапів, неодмінно присутніх в зведенні будь-якого каркасного будинку під ключ.

Створення фундаменту

В якості фундаменту були використані бетонні палі діаметром 250 мм (фундамент палі) і дерев’яне перекриття із шаром утеплювача товщиною 200 мм. Роль чорнової підлоги виконує ОСБ плита товщиною 22 мм.

Каркас і стіни

Силовий дерев’яний брус об’ємом 45 мм на 145 мм був використаний для створення каркаса. Деревина для стін і даху пройшла обов’язкову біологічну та протипожежну обробку, тому мешканці можуть бути впевнені, що цвіль на стінах і пожежі їм не загрожують. Товщина шару, що утеплює (мінеральної вати) для стін становить 200 мм, а дах захищає від холоду такий же матеріал товщиною в 250 мм. Це дозволяє значно скоротити витрати на опалення.

Кроквяна система і покрівля

Присутність високих сосен навколо будинку диктує свої умови в оформленні даху будівлі: постійно сиплеться хвоя вимагає регулярного чищення даху, покритою бітумом. Тому перевага була віддана більш гладкому матеріалу – металочерепиці потреби в чищенні якої немає.
Крокви, як і каркас будинку, були споруджені з обробленого належним чином дерев’яного бруса.

Оформлення фасаду

Для оздоблення фасаду був обраний дерев’яний фальшбрус, просочений іпрегнатом, придавшим стін темний колір. Стильному виду будинку сприяли облицювання вікон і кути, просочені складом, що надає дереву світлі тони.

Будівництво будинку за канадською технологією під ключ завершилося, як і було обумовлено договором, внутрішнім оформленням стін і підведенням комунікацій.

Сподобалося? Розкажіть друзям:


pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити