Що таке збірні будинки в Києві та чому їх вигідно будувати

Збірні дерев’яні каркасні будинки можна придбати недорого, економ-класу, а також побудувати якісне енергоефективне житло дорожчого сегменту або ж комерційну нерухомість. Компанія “Київ Каркас” розробляє енергоефективне житло на замовлення для особистих потреб або для комерційних справ. Ми створюємо те, що подобається нашим клієнтам, що буде зручним, практичним, і, звичайно ж, довговічним. Prefab виготовляється в заводських умовах, а потім всього за кілька днів збирається у вас на ділянці. Застосування модульно-каркасної системи дозволяє проконтролювати якість конструкції та створити герметичну будівлю для життя на 100 років вперед.

Чому купити збірний будинок у компанії “Київ Каркас” вигідно?

Якщо вас цікавить, як купити збірний котедж під ключ, то на сайті «Київ Каркас» ви знайдете актуальну інформацію про будівництво. У нас також ви зможете подивитися фото готових об’єктів і переконатися в тому, що каркасна технологія – це перспективний вид нерухомості. Дуже приємно, що ця технологія дозволяє почати внутрішнє й зовнішнє оздоблення відразу ж після закінчення монтажу каркасу збірної споруди, тобто не буде потрібно витрачати час на “вистоювання” фундаменту і самої конструкції. Тому якщо вам терміново потрібне якісне житло за стислий термін, компанія “Київ Каркас” до ваших послуг. Вибираючи збірну будівлю, ви отримуєте багато переваг:

 • Універсальність конструкції. Вона може бути використана як для проживання, так і для здачі в оренду або ведення бізнесу.
 • Технологія Prefab прискорює процес зведення споруди. Щоб побудувати стіни, знадобиться всього 3-5 днів.
 • Стилістика й дизайн можуть бути будь-якими – все залежить від можливостей і побажань замовника.
 • Міцність конструкції. Незважаючи на міфи про недовговічність, збірні будівлі надійні, практичні й довговічні.
 • Можливість перепланування споруди. Адаптивність конструкції дозволяє у будь-який момент добудувати прибудову, терасу, балкон, змінити розташування кімнат всередині будівлі або що-небудь інше.
 • Споруди підходять для експлуатації у будь-яких кліматичних умовах.

Цей список позитивних сторін можна перераховувати ще довго. Окремо варто згадати й про високий коефіцієнт енергозбереження. Завдяки якісному утепленню збірного житла, воно добре утримує тепло взимку, а влітку навпаки – буде менше витрат на кондиціонування.

Які ціни на збірні будинки в Київській області

Збірне житло з бруса під ключ містить у собі безліч переваг, але це не єдиний варіант. Серед нерухомості, виконаної за каркасним методом, є й будівлі з бруса недорого, а також споруди за стандартною канадською технологією, тому вартість може бути абсолютно різною. В основному, в ціну входить закупівля матеріалу, розробка креслень, роботи з дослідження ділянки та інше. Ще до початку будівництва експерти виконають розрахунок і затвердять бюджет, який не буде змінюватись, якщо ви не внесете додаткові побажання після укладення договору.

Що входить у розширений комплект на збірні будівлі “Під ключ” у Києві?

У комплектацію на розробку й будівництво будинків під ключ включені такі фактори:

 1. Розробка ескізно-проектної документації від нашого архітектора.
 2. Роботи із заливки фундаменту.
 3. Підведення комунікацій.
 4. Утеплення, фасадні та покрівельні роботи.
 5. Опалення, вентиляція, установка котла і т. д.
 6. Вікна та двері з послугою “Теплий монтаж”.
 7. Облаштування території та інші послуги.

Рішення “Під ключ” вигідне і тим, що ви передаєте всі турботи, пов’язані з будівництвом, в руки професіоналів, тому на виході можете очікувати якісний результат. Укладаючи договір на забудову з нами, ви отримуєте лояльну цінову пропозицію, яка не зміниться без вашої на те згоди.

Готові й авторські проекти збірних будинків: що вибрати?

Готові типові проекти часто вибирають замовники, яким сподобалися відгуки клієнтів, що проживають у своєму власному будинку. За ними легко зводити дачні варіанти, великі заміські котеджі або невеликі будиночки. Замовляючи модульну житлову споруду для дачі, ви можете розраховувати на якісну, енергоефективну будівлю, в якій вам захочеться проводити не тільки вихідні або певні дні, а й залишитися жити постійно.

Індивідуальний проект – це, звичайно ж, те, чого немає ні в кого. Тому до його розробки архітектори, дизайнери та інженери підходять з особливою ретельністю. У них ми враховуємо особисті потреби й побажання клієнта щодо розташування будинку, кімнат у ньому, а також інші особливості. Спочатку команда експертів пропрацює креслення, які можна подати у відповідні органи для отримання дозволу, а потім буде створений 3D-макет з більш детальним розташуванням всього. Звертаючись до компанії “Київ Каркас”, ви зможете отримати якісне житло за короткі терміни.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити