Як побудувати сучасний будинок у Києві

Сучасні будинки є не просто дахом над головою – вони мають цікаві фасади й покрівлі, можуть відрізнятися нестандартною формою і плануванням. Обов’язкові умови – раціональне використання площі, наявність необхідних комунікацій, зручне розташування кімнат – роблять їх максимально комфортними для киян. Найпопулярнішими стилями при створенні житла сьогодні є модерн, мінімалізм, лофт і хай-тек. Вони об’єднують у собі прогресивні технології, чіткість ліній, естетику й раціоналізм, тому в будинках відсутній зайвий декор, а їх зовнішній вигляд іноді здається злегка суворим. У той же час вони просторі й наповнені світлом, яке потрапляє всередину завдяки великим панорамним вікнам.

Купити сучасну велику споруду сьогодні можна з урахуванням різних потреб членів сім’ї. Будівлі мають всі важливі для комфортного проживання зони:

  • загальну денну;
  • господарську;
  • для відпочинку.

Список кімнат може змінюватися залежно від потреб сім’ї, і може включати не тільки коридор, санвузол, кухню і спальні, але й вітальню, більярдну або робочий кабінет. Багато сімей володіють автомобілем, тому вони просять побудувати приватний будинок в суперсучасному стилі з гаражем, який може бути частиною споруди або ж бути прибудованим.

Будинок в сучасному стилі: вибираємо матеріали

Будівельні компанії пропонують побудувати сучасну заміську будівлю з різних матеріалів. У хід ідуть традиційна для українських земель цегла, а також дешевші піно- й газоблок. Але, як показує практика, найцікавішою в сьогоднішніх реаліях для жителів Києва є каркасна методика. Чим привабливі каркасні споруди для населення України? В порівнянні з попередніми варіантами, вони мають масу переваг. Наприклад, можливість:

  • побудувати одноповерхові або двоповерхові дерев’яні котеджі за доступнішою вартістю без шкоди якості;
  • отримати готове житло не через роки, а всього лише за кілька місяців від початку проведення робіт;
  • заселитися в енергоефективну будівлю, проживаючи в якій, можна економити на енергоресурсах.

Доступніша ціна й короткі терміни проведення робіт не є синонімами поганої якості. Споруди надійні та мають тривалий термін служби, не бояться цвілі, гнилі й навіть здатні витримати землетрус у 9 балів.

Типові та індивідуальні проекти сучасних будинків

Де взяти красиві проекти будівель для проживання? Зайшовши на офіційний сайт компанії «Київ Каркас», ви знайдете варіанти планувань на будь-який смак. Тут присутні маленькі затишні будиночки, в яких буде комфортно протягом року сім’ям з 2-3 чоловік. Бажаючи заселитись у просторий особняк, варто звернути увагу на будівлі площею від 150 м. квадратних. Працюючи над проектами актуального житла, архітектори компанії не тільки враховують чинні будівельні норми, а й беруть до уваги вимоги потенційних клієнтів. Вони експериментують з новітніми матеріалами й технологіями. Просторі приміщення іноді виконуються за типом квартир-студій і мають відразу кілька функціональних призначень. Таке планування є гармонійним ансамблем житлового простору.

Для зручнішого вибору в нас можна купити друкований каталог, у якому зібрані найкращі моделі будівель від наших дизайнерів. Вони відрізняються не тільки стильною зовнішньою оболонкою та просторими зручними кімнатами. При їх проектуванні також можуть бути розглянуті інші деталі, які роблять проживання комфортнішим – наприклад, тепла підлога, сонячні батареї, система «Розумний будинок». Люди, які вважають кращою у всьому індивідуальність, також можуть стати клієнтами нашої компанії. Для наших архітекторів не буде проблемою створення споруди індивідуального планування, дизайн якої не буде повторювати готові пропозиції. Каркасна методика – це можливість створити житло будь-якої складності, включаючи форму, кількість поверхів та архітектурний напрямок.

Сучасні приватні будинки під ключ: переваги комплектації

Найбільш вигідним для замовників є будівництво об’єктів під ключ. Але, вибираючи компанію-забудовника, слід особливу увагу приділити не ціні за квадратний метр, а набору дій, які вона зобов’язується виконати. Часто трапляється, що в гонитві за низькими цінами замовники не враховують цей момент, і в підсумку платять більше. У розділі «Ціни» нашого сайту можна знайти вартість і опис різних комплектацій. Замовляючи суперсучасне житло у Київській області «під ключ», через короткий проміжок часу ви зможете заселитися у власний будинок. Всі роботи виконають співробітники «Київ Каркас», а у ваші завдання будуть входити тільки узгодження проекту й кошторису, підписання договору, своєчасна оплата і прийняття житла в експлуатацію.

Ціни на сучасні будинки в Києві

На вартість споруди впливають вибрані будівельний і оздоблювальний матеріали, площа будівлі, особливості під’їзних шляхів і території під забудову. На відміну від капітальних цегляних споруд, ціни на суперсучасні каркасні будівлі приємно дивують киян і жителів регіону. Крім житлових споруд, ми пропонуємо спорудження комерційних об’єктів різної спрямованості. Вся необхідна інформація розташована на сайті. Також за поясненнями, створенням проекту і прорахунком вартості можна звернутися безпосередньо до представників організації за вказаними контактами.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити