Будівництво приватних будинків за канадською технологією

Будівництво приватних будинків під ключ за каркасною технологією в Україні – це можливість придбати недороге, але якісне житло. Якщо у вас вже є власна ділянка, компанія “КБК Україна” допоможе реалізувати мрію і побудувати фешенебельні апартаменти або скромний затишний будиночок. Ми знаємо, як отримати дозвіл і документи на зведення приватної будівлі, і допоможемо вам у цьому.

Будівництво дерев’яних приватних будинків від компанії «Київ Каркас»

При проектуванні недорогих будівель з бруса будуть враховані необхідні вимоги. У компанії “Київ Каркас” ви можете замовити друкований каталог проектів приватних будинків, щоб детально розглянути їх і вибрати цікавий варіант, після чого будуть зроблені основні начерки у вигляді ескізного проекту. Якщо вас все влаштовує, тоді приступаємо до детального робочого проекту з попереднім розрахунком вартості. Перш ніж обрана будівельна компанія заглибить «лопату» в землю вашої ділянки, необхідно затвердити проект і отримати дозвільні документи. Етапи зведення приватного житлового будинку:

 1. Збір та оформлення документів для зведення приватного житла.
 2. Підготовка будмайданчика і закладка водопроводу, каналізації та газу.
 3. Установка фундаменту і заливка теплої плити.
 4. Зведення дерев’яного каркаса – облаштування чорнової підлоги, стін, перестінків, міжбалкових перекриттів, ферм, прокладка вентиляційних каналів та електропроводки.
 5. Утеплення, паро- та гідроізоляція, обшивка OSB-плитами зовні й гіпсокартоном всередині – все це запобігає появі цвілі та руйнуванню деревини.
 6. Монтаж вікон та дверей, водостічних систем.
 7. Зовнішнє і внутрішнє оздоблення.

Цей стислий, короткий список показує складність і об’ємність будівельних робіт, тому в нас одночасно працює кілька вузькопрофільних бригад, що виконують ті завдання, в яких вони є професіоналами. Часто нам ставлять питання: “Чи можна побудувати будинок своїми руками?” Звичайно, можна! Але витрачені час, сили і засоби можуть не виправдати ваших очікувань.

Будівництво будинків під ключ: проекти і ціни

Будівництво каркасних споруд під ключ – це дуже вигідне вкладення. Розрахувати вартість приватного заміського котеджу можна, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті. Фото і ціни на спорудження дерев’яного житла ми можемо відправити клієнту у будь-який із месенджерів. Якщо ви хочете будувати з газобетону, піноблоків або цегли, наш архітектор може розробити якісний проект.

Вигідні ціни на будівництво будинку під ключ

Якщо у вас є свій власний матеріал, ми також можемо його використати, що допоможе заощадити ваші кошти. В ціну за квадратний метр входить:

 • фундамент – мілкозаглиблений стрічковий або пальовий варіант, а також, якщо ви побажаєте, утеплена плита;
 • площа споруди;
 • одноповерхові й двоповерхові варіанти;
 • матеріал фасаду;
 • інженерні системи (газ, вода, електрика, каналізація…);
 • зовнішні підключення;
 • чистове оздоблення.

У процесі будівельних робіт споруда буде періодично перевірятися на наявність дефектів. Крім обов’язкових перевірок на відповідність нормам, ми проводимо перевірки якості в критичних точках процесу, щоб виявити якомога більше потенційних проблем до завершення зведення і усунути їх. Звичайно, деякі нюанси можуть спливти пізніше, тому компанія «Київ Каркас» дає гарантію 5 років на сервісне обслуговування.

Будівництво каркасних будинків під ключ – чим воно особливе?

Якщо ви перебуваєте тільки на початку шляху (у вас є ділянка, але не обрана комплектація або взагалі метод, за яким буде зводитися житло, і ви ще не знаєте, скільки воно приблизно буде коштувати), то будівництво “під ключ” допоможе уникнути недобудови. Іноді, щоб заощадити, власники замовляють комплектацію «Каркас», але потім розуміють, що не так просто закінчити розпочате. Коробка стоїть, а використовувати її для проживання неможливо. Що ми пропонуємо потенційним клієнтам у комплектації «Під ключ»?

 1. Домокомплект. Це утеплений, пароізольований корпус із кроквяною системою даху і чорновою підлогою.
 2. Фасад. Пропонуємо різний матеріал оздоблення – від штукатурки-баранчика чи короїда до фальш брусу, планкінгу чи сайдингу. Також встановлюємо комплекс водостічної системи і робимо обшивку фронтонів.
 3. Двері й вікна. Завдяки застосуванню «Теплого монтажу», утепленню рам і полотна, а також використанню якісних п’ятикамерних профілів і енергозберігаючих стекол досягаємо 90% економії тепла, що допомагає істотно економити на обігріві.
 4. Електророзводку, вентиляційну систему, водопостачання та опалення. Ми беремо на себе повну відповідальність за попередню прокладку і наступне підключення, а також введення в експлуатацію всіх інженерних комунікацій, і гарантуємо акуратність і професіоналізм.

За бажанням замовника встановлюємо: каміни, теплові насоси, рекуператори, біосептики, систему «Розумний будинок» і т. д. Вибравши комплектацію каркасного будівництва “Під ключ”, ви отримуєте готову для проживання споруду, в яку залишається завезти особисті речі й насолоджуватися затишною атмосферою дерев’яного будинку.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити