Будівництво сучасного будинку в Києві за перевіреними технологіями

Компанія “КБК Київ” допомагає в здійсненні мрії купити новий приватний будинок. Ми застосовуємо тільки нові, енергоефективні та сучасні технології будівництва. Це дозволяє отримати якісне і просте в обслуговуванні житло.

Будівництво будинків в Україні від КБК

Ми створюємо будівлі на замовлення і займаємося індивідуальним будівництвом житла в Київській області. Якщо ви не хочете самостійно управляти своїм проектом, віддайте його в наші руки. Чому варто вибрати нас?

 1. Ми забезпечуємо повний контроль рівня витрат. Початок збірки вимагає впевненості в декількох речах і, можливо, найбільш важливою з них є вартість. З нами ви можете бути впевненими, що зможете зберегти проект в рамках свого бюджету.
 2. Гарантуємо постійну підтримку для реалізації креслень. Від початкового проектування до початку зведення і далі проект вимагає регулярної оцінки витрат. Наші штатні консультанти за витратами і суворі процеси допомагають нашим замовникам впевнено просувати свої проекти.

Проекти та ціни на будівництво будинків під ключ

Робота з нашими замовниками від їх перших ідей до того дня, коли вони переїжджають в свій власний дім – відмінна риса нашого рішення «під ключ». Архітектурний дизайн і спільна робота над проектом під будівництво найбільш успішні, оскільки, коли вони об’єднують ідеї замовника з навичками, досвідом і знаннями архітектора – в результаті отримуємо те, до чого прагнули. Ми допомагаємо клієнту активно брати участь у розвитку дизайну, і при цьому поважаємо той факт, що ми проектуємо його будинок, тому стежимо, щоб він був побудований в рамках бюджету і ціна на будівництво споруди відповідала його можливостям. Ми систематизуємо рішення, які необхідно прийняти, розподіляючи їх по часу, щоб зробити процес керованим і приємним. Щось, що могло здатися пригнічуючим, швидко стає надихаючим і захоплюючим.

Вигідне вкладення в будівництво будинку під ключ в Києві

В ціну будівництва житлового будинку в Києві входить:

 1. Ефективність. Робота з компанією «під ключ» не означає платити за те, що вам не довелося б робити, якби ви управляли проектом самостійно. Це дійсно означає координацію, співпрацю і економічну ефективність; отримання вигоди від купівельної спроможності солідної компанії, яка виконує кілька проектів.
 2. Єдиний підхід. Наша команда архітекторів, координаторів проектів, консультантів по вартості та адміністраторів контрактів працює разом, щоб забезпечити єдиний підхід.
 3. Контроль рівня витрат. Ми приділяємо більше уваги строгому контролю витрат, ніж будь-хто інший. Наші надійні процеси калькуляції витрат дозволяють нам консультувати, оскільки ми приймаємо безліч рішень, необхідних для завершення проекту будинку під ключ.
 4. Підхід до дизайну. Наш унікальний підхід до архітектурного дизайну повністю залучає наших замовників, допомагаючи їм отримати житло, яке вони хочуть, і в той же час користуватися нашими архітектурними знаннями і досвідом.
 5. Планування. У нас є великий досвід отримання дозволів на спорудження навіть на найскладніших ділянках. Проста будова з готовим планом, або ж креслення, які потребують продуманої стратегії планування для досягнення успіху – ми зможемо допомогти в будь-якому випадку.
 6. Треті особи. Якщо необхідні позаштатні фахівці – екологи, геодезисти або інженери – ми наймаємо їх, щоб нести відповідальність і контролювати їх роботу.
 7. Будівельні бригади з виїздом на місце. Всі витрати на роботу з будівельниками ми беремо на себе. Це дозволяє уникнути непотрібних витрат для наших клієнтів – наприклад, дорожніх.
 8. Адміністративний договір. Ми складаємо будівельні контракти, які забезпечують дотримання інтересів наших клієнтів. Протягом всього процесу спорудження ми виступаємо в якості адміністраторів контракту, стежачи за тим, щоб будинок був побудований у відповідності зі специфікаціями, дизайн не розмивався, а ви платили тільки фіксовану ціну, узгоджену за контрактом.

Тому на питання «Скільки коштує будівництво будинку?» ми можемо відповісти, що спочатку ми проводимо розрахунок вартості, фіксуємо цю ціну, і тільки після цього приступаємо до забудови. Онлайн-калькулятор вартості допоможе виконати приблизний підрахунок і спланувати свій бюджет. Етапи зведення можна коригувати. Хоча кредит ми не надаємо, але можливе поетапне спорудження та поетапна оплата.

Будівництво каркасних будинків – стильні дизайни, швидкість зведення і практичність

Як побудувати житло на ділянці? Якщо ви вже придбали ділянку, то важливо перед забудовою отримати дозвіл на зведення. Ми займаємось проектуванням дачних дерев’яних будинків, а також у нас часто замовляють одноповерхові й двоповерхові каркасні споруди. У нашому портфоліо представлені різноманітні дизайни, створені для наших замовників – від затишних прибережних котеджів та сучасних заміських будинків, й до захоплюючих технічних приміщень і амбарів, а також традиційних будівель з дерев’яним каркасом. Кожен створений для задоволення потреб кожної окремої людини.

Дивіться наші напрацювання із 2020-2021 рр. та обирайте свій варіант. Ми дотримуємося всіх норм безпеки, тому замовники цінують нас і вибирають роботу з нами. Ви можете побачити відгуки щасливих домовласників на нашому сайті або в Ютубі.

Сподобалося? Розкажіть друзям:


pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити