Проектування і будівництво будинків у Києві й області

Наша компанія виконує будівництво каркасних будинків у Києві й області за типовими та індивідуальними проектами. Також в «Київ Каркас» можна замовити розробку планувань споруд житлового та комерційного призначення для будь-яких технологій. Всі роботи проводяться відповідно до встановлених стандартів і норм, а також потреб клієнтів у встановлені в договорі терміни. Наші будівлі комфортні, екологічні, функціональні, енергоефективні та відрізняються тривалим періодом експлуатації.

Будівництво будинків у Києві під ключ

Створення житла «під ключ» – найбільш комфортний для забудовників варіант будівництва будинку, а тому й найпопулярніший. Замовивши таку комплектацію, замовник отримує повний комплекс будівельних послуг, починаючи з прорахунку кошторису і до чистового оздоблення. Тобто клієнт будівельної фірми в результаті отримує споруду, придатну для в’їзду мешканців. До основних етапів зведення будівлі «під ключ» відносяться:

  • Складання кошторису з урахуванням необхідних матеріалів і праці будівельної бригади.
  • Проведення робіт по створенню фундаменту, підйом стін, монтаж даху, дверей і вікон, підведення комунікацій і оздоблювальні роботи.

Також співробітники нашої компанії сприяють отриманню необхідних дозволів у відповідних інстанціях на створення житлової будівлі, допомагають з вибором типового або створенням унікального проекту. Вибираючи житло під ключ у Київській області, забудовник позбавляє себе багатьох втомливих клопотів, вирішення яких бере на себе будівельна організація-підрядник. Клієнту залишається тільки узгодити всі етапи й оплатити послугу, а також через кілька місяців заселитися в споруду, про яку зовсім недавно він тільки мріяв.

Як побудувати будинок у Києві: інші доступні комплектації

Незважаючи на переваги комплектації «Під ключ», ми не нав’язуємо своїм замовникам вибір повного комплексу послуг. Створення житла можна замовити і в інших комплектаціях:

  • «Каркас». У цей варіант входить мінімальний комплекс робіт: створення ескізно-проектної документації, фундаменту, домокомплекту й даху.
  • «Каркас плюс». Попередній набір робіт доповнюється оздобленням фасаду, облаштуванням водостічної системи, монтажем вікон і вхідних дверей, утепленням і пароізоляцією, облаштуванням балконів з терасами.

Тим, кому недостатньо отримати сучасний дерев’яний котедж під ключ в стандартній комплектації, ми рекомендуємо звернути увагу на комплекс послуг «Преміум». Включені в нього додаткові системи спрямовані на підвищення енергоефективності та комфорту будівель.

Ціни на проекти для будівництва

Конструктори компанії пропонують до уваги клієнтів, що звернулися до нас, типові й індивідуальні проекти споруд різної площі та призначення. Вони можуть бути створені в класичному або сучасному архітектурному стилі, відрізнятися кількістю й розміром кімнат. Перш ніж зробити вибір, варто визначитися, який варіант для вас цікавіший:

  • Готовий проект. Перевага в тому, що відразу можна побачити, як буде виглядати готова споруда, які в ній є кімнати і як вони розташовуються. Також вам не доведеться витрачати час на очікування, поки буде створене індивідуальне планування житла. Типовий проект дозволяє розпочати роботи без зволікання. Єдиний мінус – ви можете зустріти такі ж будівлі в Києві та в Україні в цілому.
  • Індивідуальне планування. Відмінна можливість отримати житло, несхоже на інші. При створенні креслень архітектори враховують не тільки побажання клієнта, а й особливості території під забудову, а також пропонують кращі варіанти розташування будівлі.

Скільки коштуватиме придбання планування? В середньому по Україні вартість створення проекту становить 70-80 грн/м. кв. Підсумкова ціна залежить від складності та розміру об’єкта. Але вибравши нашу компанію, кожен клієнт отримує можливість придбати проект споруди безкоштовно. Для цього достатньо підписати договір на проведення всього циклу робіт нашими бригадами.

Як дізнатися вартість будівництва будинку в Києві

Всім охочим ми пропонуємо завантажити безкоштовно посібник з будівництва. Але чи варто витрачати час на створення житла своїми силами, особливо не маючи досвіду в проведенні подібних робіт? Таким чином, ви не тільки не заощадите, а й витратите набагато більше коштів на виправлення допущених помилок. Співпраця з фахівцями – запорука того, що готова будівля матиме вигляд, що відповідає обраному стилю, а також прослужить сім’ї тривалий період. Скільки коштуватиме покупка приватного будинку? Залежить від розміру і складності задуму. Якщо є бажання, можна зробити попередній розрахунок вартості онлайн. Але в будь-якому випадку, готова будівля за каркасною методикою коштуватиме дешевше, ніж аналогічні споруди з цегли, піно- і газоблоку.

Ціна за 1 м2, зазначена у відповідному розділі сайту, також дозволить прицінитися, наскільки доступним у даний момент для вас є планування, що вас цікавить. Підсумкову вартість можуть розрахувати тільки представники будівельної організації. Де можна подивитися наші готові об’єкти? На сайті знаходяться фото побудованих будівель житлового та нежитлового призначення. Також пропонуємо подивитися відео на каналі Ютуб, де ми детально показуємо і розповідаємо про особливості каркасних споруд і про те, що робить їх енергоефективними. Кожен охочий із потенційних клієнтів може бути запрошений на наші будівельні майданчики.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити