Будівництво котеджів

Довгий час будь-яке будівництво в нашій країні вважалося справою складною і затяжною. Каркасне будівництво, яке відносно недавно прийшло в Україну, відкрило нові можливості перед забудовниками. Ця унікальна технологія дозволяє в лічені місяці зводити як двоповерхові просторі будинки, так і компактні дачні котеджі. Каркасне будівництво котеджів стало справжньою знахідкою для власників заміських земельних наділів, які мріють про затишний будиночок, куди можна було б приїхати з сім’єю відпочити і провести відпустку.

Будинки побудовані компанією Київ Каркас 

Будівництво котеджів під ключ з Київ Каркас

Будівельна компанія КиївКаркас надає українським забудовникам відмінну можливість побудувати заміський котедж в стислі терміни, уникнувши складнощів, зазвичай супутніх цій процедурі.

Співробітники компанії – досвідчені конструктори, архітектори, інженери і будівельники – візьмуть на себе всі турботи про організацію робочого процесу і здійсненні проекту.

Будівництво котеджів під ключ передбачає виконання повного переліку будівельних робіт. Сюди входить розробка проекту, внесення правок, якщо того зажадає замовник, а також безпосередньо зведення будівлі, зовнішня і внутрішня його обробка.

Чому пакет послуг «під ключ» користується такою популярністю?  Тому, що такий вибір має відразу кілька переваг:

  • вам не потрібно шукати кількох підрядників для різних видів робіт;
  • вести справи з однією компанією набагато зручніше, ніж з декількома;
  • злагоджена робота членів команди заощадить вам набагато більше часу, ніж співпраця людей, ніколи раніше не працювали разом;
  • виконання замовлення «під ключ» економить масу часу замовнику.

Як будуються котеджі по каркасної технології

Каркасне будівництво будь-якої будівлі починається зі створення фундаменту. Для одноповерхового котеджу досить стовпчастого фундаменту, проте якщо проектом передбачено два поверхи – перевага віддається стрічковому типу.

Каркас і стіни

Каркас – чи не найважливіша частина канадського будинку. Компанія КиїКаркас використовує для його створення високоякісну деревину, вирощену в Прикарпатті.

Матеріалом для стін служать ОСБ- плити. Всі дерев’яні частини котеджу просочуються вогне- та біозахистом. Для надійного утеплення використовується мінеральна вата.

Дах

У будівництві за канадською технологією можуть застосовуватися будь-які покрівельні матеріали, але вибір замовників є визначальним фактором. Найчастіше це виявляється бітумна черепиця і металочерепиця.

Фасадні роботи

Оздоблення фасаду також залежить від смаків і побажань забудовника. Тут можуть бути використані різні види декоративної штукатурки, сайдинг, дерев’яний фальшбрус і інші оздоблювальні матеріали.

Внутрішні роботи

Зробити будинок затишним і комфортним допоможе декоративне оздоблення стін, підведення інженерних комунікацій і оформлення інтер’єру.

Після закінчення робіт усередині будинку він повністю готовий до експлуатації і вже через кілька місяців після укладення договору господарі отримують ключі від нового житла. Будівництво «під ключ» успішно завершено!