Розумна ціна будівництва будинків під ключ у Києві

Компанії в Україні підходять до питання цінової політики по-різному. “Київ Каркас” зводить будинки за каркасною технологією за вигідною собівартістю, а також згодом вигідні при експлуатації. Звичайно, вартість може відрізнятися залежно від матеріалу, використаного для забудови та облицювання. Іноді фасадне оздоблення може забирати до половини бюджету. Будівлі, зведені з бруса, газобетону, піноблоків або цегли за ціною будуть різними, адже це матеріали різного цінового сегмента, що відрізняються один від одного технологіями. Також варто врахувати послуги постачальників, інженерів і будівельних бригад.

Будівництво недорогих дерев’яних будинків під ключ від компанії «Київ Каркас»

Наші інженери, архітектори та дизайнери витрачають чимало часу на проектування споруд, що відповідають потребам і смакам власників. Щоб допомогти вам підготуватися і зрозуміти етапи будівництва за каркасною технологією, ми поділимося типовими кроками, які робимо під час будівництва нового житла. Ми допоможемо бути в курсі того, що відбувається на будмайданчику, а також ознайомимо з ціною.

Лояльна вартість будівництва будинку під ключ за канадською технологією

На вартість приватного будинку під ключ впливає безліч факторів. Ціна за метр залежить від обраної комплектації. Ми пропонуємо на вибір кілька варіантів:

  • «Каркас» охоплює повністю оформлену документацію, робочий проект, домокомплект і дах.
  • В «Каркас +» до попереднього комплекту додається утеплення мінеральною ватою товщиною 200 мм зовнішніх стін, а товщиною 300 мм – стелі зі зміщенням містків холоду. Також сюди входить пароізоляція гідробар’єром, установка і утеплення вікон та дверей, облаштування веранд, терас, балконів, колон, перил та іншого.
  • «Під ключ» – це не тільки герметична коробка і скління. Сюди входить система вентиляції, водостічна система, електромережа та заземлення, системи водопостачання та опалення, каналізація та фінішні оздоблювальні роботи всередині.

Також враховуйте регіон, особливості ділянки і ландшафт. Наш архітектор виїжджає безпосередньо на вашу територію, щоб візуально оцінити перспективи і зробити начерки нового будинку. Після вивчення рельєфу, розташування будівель, комунікацій та під’їзних шляхів архітектор приступить до розробки робочого проекту з урахуванням всіх отриманих даних. Після отримання дозволу на будівництво можна приступати до монтажних робіт.

Проекти та ціни на будівництво будинків під ключ

Безліч проектів каркасних будівель під ключ знаходиться у відповідному розділі на сайті. В каталозі типових проектів є планування заміських котеджів, одноповерхові й двоповерхові варіанти та інше. Ознайомившись з ними, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, і вони нададуть кваліфіковану допомогу й відповіді на всі питання, пов’язані з каркасним будівництвом, які вас хвилюють. Зведення каркасного будинку ділиться на кілька етапів:

  • Закладається полегшений або пальовий фундамент – це можливо завдяки відносній легкості конструкції.
  • Далі формується «скелет» будівлі з високоякісної деревини, обробленої й захищеної від шкідників. OSB-плитою обшивають зовнішні стіни, гіпсокартоном – внутрішні, а в місцях підвищеної вологості ми використовуємо вологостійкий гіпсокартон. Ізоляція грає ключову роль у створенні комфортного та стабільного клімату в приміщенні та підвищує енергоефективність будівлі.
  • Прокладаємо виходи під сантехніку, вентиляцію, труби, дроти – цю важливу роботу виконують окремі бригади перевірених фахівців.

Стилі та ціна будівництва каркасних будинків під ключ

З представлених фото готових об’єктів легко вибрати свій стиль, а застосувавши свої параметри в онлайн-калькуляторі вартості й залишивши контакти, ви зможете дізнатися детальнішу інформацію. Ми створюємо як прості, так і цікаві рішення – все залежить від особистого вибору. Наші архітектори розробляють барнхауси. Вони відрізняються великою кількістю простору і скління, завдяки якому всередину потрапляє багато світла, що дає можливість економити на енергоресурсах як влітку, так і взимку. Також ми реалізовуємо модульні споруди. Деталі виготовляються в цеху, тому для їх складання досить 3-5 днів.

Споруди в стилі модерн завойовують популярність серед прогресивної молоді, якій потрібен будинок не тільки для житла, але й для віддаленої роботи. Ми враховуємо і те, що споруди можуть експлуатуватися як цілий рік для постійного проживання в них, так і сезонно, тому проводимо якісну герметизацію будівель, щоб зробити їх економними при експлуатації. Також ми додаємо в наші будинки систему “Розумний будинок”, рекуперацію і енергонезалежні системи. Ці додаткові послуги, звичайно, підвищують ціну будинку.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити