Ціна каркасного будівництва Києві

Завдяки популяризації канадської технології будівництва, отримати омріяне житло стало набагато простіше та доступніше для багатьох жителів України.

Компанія КБК Київ здійснює ряд комплексних завдань по виготовленню каркасных будинків, починаючи з етапу проектування і, завершуючи реалізацію будівництва «під ключ». В рамках пропонованих послуг спеціалісти компанії здатні задовольнити інтереси найвибагливіших і найвимогливіших замовників.

Нашою компанією розпочато будівництво каркасного будинку за проектом Вільшан в селі Колонщина, Макарського району на Київщині.

Перед спеціалістами компанії постало завдання створити проект односімейного будинку для постійного проживання з такими приміщеннями: 3 спальні, компактна кухня та простора вітальня, а також 2 санвузли (один з яких гостьовий, інший- повноцінний). Сім’я мала конкретне бачення, тому ми намагалися максимально дотримуватися початкової ідеї із урахуванням нинішніх норм.

Команда професіоналів допомогла визначитися з комплектацією будинку, виходячи з вимог та побажань клієнта. Ціни на каркасні будинки зазаначені із урахуванням попередніх прорахунків вартості будівельного процесу.

Так, в даному випадку, фахівцям компанії потрібно буде зробити наступне:

  • Заливку фундаменту
  • Монтаж каркасу
  • Облаштування даху
  • Монтаж вікон та вхідних дверей
  • Утеплення стін

Канадська технологія швидкого будівництва будинків не вимагає процесу усадки. В зв’язку із цим до етапу оздоблювальних робіт можна приступити відразу після виготовлення каркасу. Не слід також забувати про точні розрахунки в процесі підготовчих робіт, при заливці фундаменту, а також при складанні будинку. Ось чому оптимізацію будівництва краще всього довіряти професіоналам.

Вас цікавить ціна каркасного будинку від компанії КБК Київ? Канадська технологія каркасного будинку дозволяє зводити будинок, в якому присутнє оптимальне поєднання цінового показнику і комфортної складової. Каркасний будинок: ціни на готові проекти Ви можете дізнатися на сайті компанії.

Скільки коштує будинок і як правильно розрахувати бюджет? Мабуть, немає більш важливого і болючого питання для майбутнього домовласника. Київ Каркас – це вибір готового рішення або втілення давньої мрії в рамках індивідуального плану.

Каркасний будинок, ціна на який є головною перевагою даної технології, виступає пріоритетним напрямком в діяльності нашої компанії.

При реалізації проекту ми надаємо повний перелік необхідних будматеріалів на кожному з етапів побудови з чітким зазначенням найменувань, кількості та вартості.

Прозора система розрахунків дає цілий ряд незаперечних переваг:

  • точні показники за умови всіх можливих витрат;
  • можливість дізнатись вартість окремо взятого процесу будови;
  • володіючи інформацією, ви зможете легше планувати свій бюджет.

Будинки каркасні: ціни варіюються в розумних межах, приємно відрізняючись від вартості зведення традиційних будівель.

КБК Київ – це надійність, стійкість та довголіття!