Ціна каркасного будівництва в Макарському районі

Канадська технологія будівництва надає можливість багатьом жителям України отримати житло більш простим і доступним способом, так як ціна споруди каркасних будинків значно нижче аналогів, побудованих з інших матеріалів. “КБК Київ” здійснює зведення будинків комплексно, починаючи з етапу проектування і, завершуючи будівництвом будівель під ключ, задовольняючи побажання навіть найвимогливіших замовників.

Ціна каркасного будівництва під ключ в столиці

Цікавить вартість зведення каркасного будинку в Києві? Типові проекти і ціни на каркасні будинки в Києві можна подивитися на сторінках сайту компанії КБК. Якщо йдеться про індивідуальне планування – в розділі «Ціни» вказана вартість за квадратний метр різних варіантів комплектацій. Вибравши прийнятний варіант і знаючи площу, можна самостійно розрахувати приблизну вартість майбутньої споруди. Для отримання більш точних цифр слід звернутися до співробітників компанії. Остаточна сума виводиться після складання проектно-кошторисної документації.

Каркасна технологія дозволяє зводити будинки з оптимальним співвідношенням показника ціни і комфортною складовою. Оформити замовлення на будівництво недорогих каркасних будинків у нас можуть не тільки кияни, а й мешканці Борисполя, Білої Церкви, Боярки, Броварів, Василькова, Обухова, Переяслава-Хмельницького.

Ціни в Києві на каркасне будівництво від Київ Каркас

Не знаєте, як побудувати будинок в Борисполі? Хочете звести каркасний будинок в Ірпіні або розпочати будівництво в Білій Церкві? Цікавлять питання, у скільки обійдеться будівництво житла і як правильно розрахувати бюджет? Компанія КБК Київ пропонує замовникам як готові рішення, так і можливість втілити ідею в рамках авторської розробки.

При реалізації робіт замовникам надається повний перелік будівельних матеріалів по кожному етапу, із позначенням найменувань, обсягу і ціни. Прозора система розрахунків надає клієнтам компанії такі переваги:

 • можливість отримати точну інформацію щодо необхідних матеріалів;
 • можливість дізнатися вартість зведення конкретного об’єкту;
 • володіючи інформацією, замовнику простіше планувати майбутні витрати.

Ціни на дерев’яні споруди від нашої компанії варіюються в розумних межах та істотно відрізняються від будівництва будівель із більш традиційних матеріалів.

Вартість будівництва каркасного будинку під ключ на Київщині

Згідно із запитом замовника, компанією “Київ Каркас” за проектом «Вільшан» було виконано зведення канадського житла на Київщині в селі Колонщина Макарського району. Перед будівельниками стояло завдання облаштування житла для однієї сім’ї для постійного проживання з:

 • трьома спальними кімнатами;
 • двома санвузлами (один – повноцінний, другий – гостьовий);
 • великої вітальні;
 • невеликої кухні.

Сім’я спочатку виклала нам своє бачення затишного будинку, тому в процесі роботи будівельники намагалися максимально дотримуватися даної ідеї, враховуючи при цьому сучасні норми. Нами були проведені наступні роботи:

 • залитий фундамент;
 • змонтовано каркас;
 • облаштований дах;
 • встановлені вхідні двері та вікна;
 • утеплені стіни.

При зведенні будинків за канадською технологією перед оздобленням не потрібно чекати на усадку. Внутрішні і зовнішні роботи із облагородження будівель можна робити відразу ж після облаштування каркасу.

 

У порівнянні з ідентичними будинками з цегли або бетону, такий будинок обійшовся замовнику відносно недорого. Будівництво також було здійснено в обумовлений термін. Але, при уявній простоті зведення каркасних будинків, такі роботи варто довіряти професіоналам, як і зробила дана сім’я. Тільки при правильних розрахунках і дотриманні кожного етапу технології можна отримати недороге, але якісне, надійне та естетичне житло.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити