Енергоефективний будинок під ключ в Києві

Сучасний дім може займати різну площу, мати один або кілька поверхів, будь-яку кількість кімнат, але він обов’язково повинен бути енергоефективним. Це не просто побажання окремих клієнтів, а й реалії сучасного життя. При постійному зростанні цін на енергоресурси багато сімей хочуть купити житло для постійного проживання, в якому завжди буде тепло й затишно без переплати за опалення або охолодження будівель.

Проекти на будинки під ключ

Грамотно складений проект є основою успішного будівництва. Він дозволяє отримати по-справжньому надійне і якісне житло, оскільки не просто є візуалізацією задуму на папері, а й містить важливу інформацію. У кресленнях відображаються:

 • загальна площа будівлі;
 • кількість поверхів;
 • кількість і розташування кімнат.

Також документ містить необхідні розрахунки та пояснення, розрізи по осях, повний перелік матеріалів, які будуть використані при створенні споруди. Проекти та ціни на будівництво каркасного будинку створюються і прораховуються для того, щоб забудовник і архітектор могли своєчасно вирішити спірні питання, внести необхідні корективи, а також для розуміння кінцевої вартості об’єкта. Також документ необхідний для того, щоб відповідні органи видали дозвіл на будівництво, без якого підрядники не зможуть приступити до дії.

На сайті “Київ Каркас” представлені проекти і ціни на будинки в різних стильових напрямках. Розробляючи проекти, архітектори намагаються створити для замовників естетичне, зручне, надійне і енергоефективне житло. У кресленнях вдало поєднуються:

 • високий рівень комфорту;
 • функціональність;
 • простота форм;
 • прогресивність технологій.

Клієнти “КБК Київ” можуть вибрати готовий проект житла або замовити створення авторського. Останній варіант – найбільш цікавий, тому що включає всі побажання сім’ї. При потребі проводиться адаптація типового варіанту під потреби майбутніх мешканців або особливості ландшафту місцевості.

Як прораховується ціна на будинок під ключ

Хочете дізнатися вартість об’єкта? Зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку в спеціальній формі на сайті. Співробітники “КБК Київ” не тільки зроблять прорахунок, але й підкажуть при потребі, як можна здешевити будівництво, як зробити більш комфортним розташування кімнат, чим відрізняються дерев’яні будинки під ключ від кам’яних.

Так як кожна будівля унікальна, відповідь на питання, скільки коштує приватний будинок, розглядається індивідуально. Замовник може вибрати невеликий котедж, особняк, будівлю на дві сім’ї або для нестандартної ділянки. Будь-яка особливість збільшить або зменшить суму. Попередньо прицінитися сім’я може, розглядаючи готові проекти або використовуючи ціну за м2. Підсумкова ціна на каркасний будинок визначається представниками будівельної організації.

Будинок під ключ в Київській області

Матеріал для зведення житла кожен обирає, виходячи зі своїх вподобань. Одні вважають, що надійна споруда може вийти тільки з каменю. Інші хочуть отримати житло із СІП-панелей. Від того, який обрано матеріал, залежить відповідь на питання, скільки коштує побудувати житло під ключ, а також його енергоефективність. Якщо для прикладу розглянути будівлю однієї площі і складності, але виконану з різних матеріалів, цегляна будівля виявиться найдорожчою. Цегла сама по собі обійдеться недешево, плюс до цієї суми треба додати вартість робіт. Ідеальне викладання цеглинок – трудомістке заняття, а відповідно і коштує недешево. Плюс, щоб стіни не давали теплу виходити назовні, треба подумати про додаткове утеплення.

Будинок з газобетону – більш доступний варіант, так як при його зведенні частково зменшуються часові та матеріальні витрати. Матеріал, як і цегла, дозволяє отримувати капітальні довговічні будівлі. Але для гарної енергоефективності він також вимагає додаткового використання мінеральної вати. Готові модульні будинки замовники вибирають з різних причин:

 • Їх збірка вимагає мінімальних витрат часу.
 • Вартість житла з модулів значно нижча описаних вище варіантів.
 • Переїжджаючи в іншу місцевість, будову можна зібрати і перевезти з собою.

Каркасні будинки під ключ в Києві

Житло з бруса дозволяє отримати власний котедж швидко і відносно недорого. Такі будівлі давно будуються у світі, а в останні роки стали затребувані і серед українців. Будівництво каркасних будинків під ключ передбачає виконання всього циклу робіт однією компанією. Замовнику досить узгодити проект і оплатити вартість матеріалу та робіт, відповідальність за якісне і своєчасне виконання яких бере на себе будівельна компанія.

Ми знаємо, як побудувати каркасний будинок під ключ недорого, як зробити його енергоефективним, зручним для мешканців. В якості наших будівель можна переконатися, прочитавши відгуки клієнтів організації, розташовані під фото побудованих будівель, або приїхавши на робочі будівельні майданчики.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити