Каркасний будинок під ключ

Будівництво власного житла завжди вважалося довгостроковою і дуже витратною справою. Невелика кількість громадян нашої країни можуть собі дозволити побудувати приватний будинок. Правда останнім часом на допомогу забудовникам прийшла сучасна канадська технологія каркасного будівництва. Тепер побудувати власний каркасний будинок під ключ можна швидко і відносно недорого.

Каркасні будинки під ключ можуть вирішити проблему придбання власного комфортабельного житла навіть сім’ям з відносно невеликим доходом. Канадська технологія каркасного будівництва переживає справжній бум у всьому світі. Не відстають і наші співвітчизники, відсоток нових каркасних будинків в країні неухильно зростає. Воно й не дивно, адже вартість каркасного будинку значно нижча ніж вартість будинку з традиційних матеріалів.

Будівництво каркасних будинків під ключ в нашій компанії поставлено на промислову основу. Завдяки нашій високотехнологічній виробничій базі, каркасні будинки під ключ вдається зводити значно дешевше.

Ціна каркасного будинку під ключ, часто, є основоположним чинником при виборі цього типу будівництва. Також нових забудовників приваблює відносно короткий термін будівництва, всі роботи від розробки проекту до в’їзду в готовий будинок займають зазвичай не більше одного сезону. Водночас, швидко і недорого не означає погано.

Сучасні каркасні будинки є надійним і комфортабельним типом житла. Міцність конструкції будинку забезпечує раціонально продуманий каркас з високоякісного натурального дерев’яного бруса. Зовні і зсередини каркас обшивається екологічно чистими, натуральними оздоблювальними матеріалами. Проблему теплоізоляції вирішує природний утеплювач розміщений між шарами зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Таким чином отримуємо дуже міцну і надійну, але в той же час легку конструкцію будинку. Завдяки тому що каркасний будинок виходить досить легким для його установки підходить полегшений фундамент, на облаштуванні якого вдається значно заощадити. Також значна економія получається на транспортних витратах, тому що весь готовий домокомплект може бути доставлений на будівельний майданчик одним-двома рейсами великовантажного трейлера.

Відмінна ціна на каркасні будинки під ключ

Завдяки раціональному використанню невеликої кількості відносно недорогих будівельних матеріалів, скорочення транспортних витрат, оптимізації будівельно-монтажних робіт вдається досягти досить низьку собівартість каркасного будівництва. Канадський будинок під ключ має найнижчу собівартість серед всіх видів житла.

Сучасні статистичні дані показують, що каркасні будинки вибирають не тільки представники середнього класу. Все більше багатих людей зводять такі будинки, адже вони добре вміють рахувати і розуміють що при однакових затратах можна побудувати значно більший і більш комфортабельний будинок.

Компанія «Київ Каркас» готова здійснити заповітну мрію більшості співвітчизників — побудувти затишний і надійний каркасний будинок під ключ, забезпечивши тим самим багато років комфортного і щасливого життя для багатьох поколінь домочадців.

Каркасний будинок під ключ