Канадський будинок

У засобах масової інформації все частіше з’являються матеріали про швидке поширення в нашій країні канадської технології каркасного будівництва. Так званий канадський будинок являє собою сучасну житлову споруду в основі якої лежить міцний дерев’яний каркас. На каркас монтуються шари зовнішнього і внутрішнього оздоблення між якими укладається натуральний утеплювач.

Канадський будинок має безліч переваг. Серед яких: швидкість зведення, надійність і довговічність, комфорт та еко чистота, практичність і універсальність, ну і звичайно ж порівняно низька ціна.

Швидкість будівництва досягається за рахунок простоти конструкції і промислового підходу на всіх етапах будівництва.

Наша компанія володіє сучасною виробничою базою на якій створюється канадський будинок. Це гарантує швидке і якісне виготовлення всіх комплектуючих деталей.

Завдяки точній підгонці, зробленої в заводських умовах, на будівельному майданчику вдається досягти дуже швидких темпів зведення. Таким чином житло можна побудувати протягом декількох місяців. Звичайно, термін будівництва, безпосередньо, залежить від величини житла і складності проекту.

Будинки збудовані за канадською технологією

Надійність і міцність забезпечуються грамотно розрахованим каркасом з високоякісного дерев’яного бруса.

Канадські будинки можуть похвалитися високим терміном експлуатації. Їхня довговічність забезпечується за рахунок обробки всіх елементів конструкції спеціальними антисептичними речовинами.

Канадський будинок забезпечує для своїх мешканців особливий мікроклімат і підвищений рівень комфорту. Так-як в Канаді переважає суворий клімат особливу увагу розробники технології каркасного будівництва приділили теплоізоляції. Канадські будинки мають високий рівень енергозбереження, що особливо актуально під час неухильного зростання цін на енергоносії.

З самого початку таке житло зводилось тільки з екологічно чистих матеріалів і наша компанія неухильно дотримується цих принципів будівництва.

Канадські каркасні будинки можна зводити в будь-який час року. Така технологія дозволяє втілити в життя практично будь-які архітектурні рішення, а приміщення легко можна розширити або реконструювати.

Низька ціна на канадські будинки — головна перевага

З моменту початку застосування канадської технології каркасного будівництва перед розробниками стояло завдання максимального здешевлення масового будівництва без втрати якості. Завдяки вдалому поєднанню конструкції і обраних будівельних матеріалів, а також оптимізації самого процесу будівництва вдалося досягти суттєвого зниження собівартості.

На сьогоднішній день канадський каркасний будинок є представником найменш витратної технології промислового будівництва. Канадські будинки обходяться забудовникам значно дешевше, ніж цегляні або кам’яні, а за своїми експлуатаційними характеристиками не поступаються або навіть перевершують їх.

Дізнайтеся ціну канадських будинків прямо зараз

В країні все більше забудовників вибирають канадський будинок, Київ і область є лідерами в просуванні цієї прогресивної технології. Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам раціональне комплексне вирішення житлової проблеми. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності і побудувати канадський каркасний будинок навіть в самому віддаленому куточку України.

Канадські будинки, в Києві і по всій Україні, поступово починають сприймати як основний шлях розвитку малоповерхового житлового будівництва, адже канадська технологія каркасного будівництва має великі переваги і величезні перспективи для розвитку.