Великий каркасний будинок під ключ в Обухівському районі

Зростання населення, міграція та інші чинники збільшують попит на швидке будівництво. Розв’язати це питання допомагає каркасна технологія будівництва. Вже багато років ця методика дуже популярна в країнах Європи та Америці. В Україні ж вона лише починає розвиватись.

Що таке каркасне будівництво

Перші каркасні будинки з’явилися в Європі багато століть тому, але стрімко розвиватись ця технологія почала в Канаді після Другої світової війни. З напливом мігрантів гостро постало питання про нове житло, а канадська технологія дозволяє звести житло дуже швидко.

Проекти великих каркасних будинків мають одну спільну рису – міцний несучий каркас з дерева. Головна вимога до опор – це міцність. Опори повинні витримувати всю вагу стін і покрівлі й захищати від вітру та вологи. Основною перевагою канадського житла є ціна будівництва за метр квадратний, яка значно нижча, ніж вартість будівлі з цегли чи газоблоків. При цьому канадську споруду площею до 120 м2 можна звести за 2-4 місяці. З яких елементів вона складається:

 • фундаменту;
 • верхньої та нижньої обв’язки;
 • стійок каркасу;
 • зовнішньої та внутрішньої обшивки;
 • покрівлі;
 • оздоблювальних матеріалів.

Скільки коштує великий каркасний будинок під ключ? Це буде залежати від типу фундаменту, використаних матеріалів та методу обшивки.

Каркасно-щитовий метод

Зведення такого житла буде здійснюватись за допомогою щитів, які вже заздалегідь складені на заводі та пройшли контроль якості. Щити на будмайданчик привозять вантажівкою і монтують за допомогою підйомного крана. Щоб здійснювати установку щитів, слід заздалегідь підготувати фундамент. Даний метод швидкий, але коштує дорожче, ніж класичний метод обшивки.

Каркасно-рамковий метод (класичний)

Стійки каркасу з’єднуються між собою брусами або іншим водостійким матеріалом та заповнюються утеплювачем. Перевагою такого методу є можливість складання просто на місці, що не вимагає використання спецтехніки. Також побудувати каркасний будинок під ключ з великими вікнами класичним методом буде коштувати на 15-20% дешевше. До того ж немає жодних обмежень у виборі архітектурного стилю.

Особливості технології

Який фундамент вибрати для великого каркасного будинку під ключ у Київській області? Він може бути:

 • стовпчастим;
 • плитковим;
 • стрічковим.

Обов’язково слід врахувати вагу будівлі та типу ґрунту. Наприклад, якщо на ділянці “слабкий” ґрунт, ідеальний варіант – плитний фундамент, який має велику площу опори, завдяки чому навантаження рівномірно розподіляється по всій плиті. Хороший варіант – пальовий фундамент, але це додаткові фінансові витрати. Будівництво в Києві й області за канадською технологією можна сміливо здійснювати на “слабких” ґрунтах, оскільки канадське житло має невелику вагу. Поняття канадського житла як “тимчасового” вже давно відійшло в минуле. Завдяки сучасним утеплювальним матеріалам в такій будівлі можна сміливо жити цілий рік незалежно від кліматичного поясу. Які типи утеплювачів використовуються:

 • Ватні: скловата, мінеральна вата, шлаковата.
 • Пінопласт.
 • Пінополіуретан.

Кожен із цих утеплювачів має як плюси, так і мінуси. Наприклад, будівельна вата забезпечує природний повітрообмін, але при цьому не захищає від вологи. Пінополістирол має невисоку ціну, але не забезпечує хорошої циркуляції повітря й потребує додаткової вентиляції. Канадська технологія дозволяє здійснювати будівництво великого каркасного будинку під ключ із використанням будь-якого утеплювального матеріалу. Така якість забезпечується відсутністю стиків та щілин у стінах.

Каркасна технологія в Україні

Типові проекти великих будівель за канадською технологією найкраще підходять для помірно-континентального клімату, де деревину можна придбати за доступною ціною. Також ця технологія дає прекрасні результати при залученні професійних будівельників. Компанія “Київ Каркас” збудувала цікаву споруду в селі Витачів під Києвом. Це музей-пекарня площею 260 м кв. Замовлення ми отримали завдяки тендеру, розіграш якого влаштував наш клієнт. Серед безлічі пропозицій багатьох будівельних компаній клієнт вибрав саме наш проект. Договір був підписаний у комплектації “Під ключ”.

Якщо ви плануєте будівництво, краще звернутись до професіоналів. Є можливість здійснити попередній розрахунок вартості онлайн. Достатньо вибрати потрібні характеристики та вказати площу. Також ми пропонуємо безплатну консультацію та розробку проекту. Переваги канадського житла очевидні:

 1. Швидкість. Не потрібно чекати, поки фундамент дасть усадку.
 2. Економія. Будівництво майже не вимагає залучення важкої техніки та дорогих матеріалів, а сучасні утеплювачі допомагають значно зекономити на опаленні.
 3. Міцність. Сучасні будівлі витримують сильний шквальний вітер та навіть землетрус.
 4. Архітектурне оформлення. Практично немає обмежень при плануванні споруди, а також є величезний вибір матеріалів для оздоблення фасаду.

Висновок очевидний – каркасне будівництво стрімко розвивається і вдосконалюється завдяки сучасним розробкам. Вже зовсім скоро канадська технологія займе провідні позиції в будівництві.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити