Будівництво каркасної бані у Васильківському районі

Якщо дозволяє територія, чом би поруч з будинком не побудувати і баню? Сьогодні такі споруди використовуються не тільки для підтримки здоров’я, проведення гігієнічних процедур. Сучасні бані відмінно підходять для відпочинку з сім’єю або з друзями.

Власна сауна – це дуже зручно. Її можна використовувати незалежно від часу доби і без обмежень за кількістю годин. Ніхто не зажадає плату за експлуатацію приміщення, розташованого на приватній території. Розігріти приміщення можна до будь-якої комфортної температури. Здавалося б, сауну можна обладнати своїми руками. Але, це буде не найпростіший варіант.

Якщо хочеться отримати будинок-баню, де можна не просто обполоснутися, а якісно відпочити, краще за допомогою зверніться до професіоналів. Ми допоможемо створити сауну, виходячи з ваших уподобань, оформимо її в одному стилі з житлом. Споруда з дерева обійдеться відносно недорого, і, через кілька тижнів після оформлення договору з нами можна буде користуватися своєю лазнею.

Де знайти проекти на каркасні лазні під ключ в Києві

Цікавитесь будівництвом каркасної лазні, але, ще не вирішили, якою вона повинна мати вигляд? На нашому сайті запропоновані різнотипні проекти каркасної лазні, створені архітекторами компанії. Тут же можна знайти відео та фото споруди, які покроково відображають етапи будівництва. Таким чином, замовники, яким раніше не доводилося стикатися з канадськими будинками, зможуть дізнатися про їхні позитивні сторони і ознайомитися з процесом роботи. Технологія будівництва каркасної лазні така ж, як і в будівель житлового типу. Облаштовується фундамент, зводиться каркас, покрівля, обшиваються та утеплюються стіни.

Проекти саун, розроблені нашими архітекторами, відрізняються ергономічністю. Зазвичай вони складаються з парної і прихожої, можуть бути доповнені відкритою терасою. Якщо серед пропозицій відсутній варіант лазні, яку замовник хоче бачити на своїй ділянці, можлива розробка авторського планування, що відповідає особливостям території та баченню клієнта. Так як канадська методика дозволяє здійснити будь-яке побажання, замовник може вибрати стилі оформлення:

  • кантрі;
  • українська хата;
  • міський модерн;
  • японський стиль.

Ціна будівництва каркасної лазні

У скільки обходяться каркасно щитові лазні під ключ? Як і вартість житла, на вартість будівництва впливають різні чинники. Тут враховуються загальна площа будівлі, особливості ділянки, загальна площа приміщення, матеріал для оздоблювальних робіт всередині і зовні будівлі, віддаленість комунікацій. На підсумкову вартість будівництва впливає і обрана комплектація. Замовник може подивитися ціну на сайті за 1 м2 і, помноживши її на бажану площу будівлі, та самостійно розрахувати приблизну вартість майбутньої споруди.

Точна вартість будівництва каркасних споруд озвучується представниками компанії після того, як буде складено проект із супроводжуючою документацією, де врахуються всі особливості території та побажання замовника. У порівнянні з аналогічними варіантами з цегли, бетону, газоблоку, дерев’яні споруди обійдуться під ключ відносно недорого.

Де замовити будівництво каркасних лазень під ключ

Незважаючи на те, що сьогодні не складно знайти інструкцію будівництва каркасної лазні, де докладно розписано покрокове зведення, завжди краще довіритися професіоналам. Не факт, що розрахунок, правила побудови і поетапне будівництво там прописано без помилок. Безкоштовний сир можна знайти тільки в мишоловці, після чого послідують додаткові вкладення з масою переробок. Звернувшись до нас, можна вибрати з типових або замовити авторські проекти бань і саун, після чого буде складено кошторис і будівельники почнуть роботу. Що приємно, скориставшись послугами організації, замовники радять нас знайомим і іноді повторно звертаються самі.

Так, до нас звернувся клієнт, який проживає в канадському будинку. Оскільки він вже знайомий з цією методикою не з чуток, було очевидно, що вона ж буде обрана ним повторно. Будівництво за проектом «Вулкан» відбувалося в Київській області в селі Вінницькі Стави. Завданням для наших будівельників стало зведення будинку для відпочинку, що включає простору сауну з камінним залом. Після озвучення побажань майбутнім власником, архітекторами був розроблений проект. Далі в роботу включилися наші будівельники.

За попередньо складеним договором, роботи були виконані в комплектації «під ключ» за невеликий період часу. Будиночок вийшов красивий і затишний. А нам, як завжди, приємно було отримати від замовника позитивні відгуки.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити