Будинки за канадською технологією

Будівництво будинків за канадською технологією виходить на лідируючі позиції в сегменті малоповерхового житлового будівництва. Бурхливий розвиток канадської технології каркасного будівництва зумовлений великою кількістю переваг, які притаманні цьому методу будівництва. Завдяки раціонально продуманій конструкції і оптимальному підбору будівельних матеріалів, житло по канадській технології виходить на порядок дешевшим, ніж традиційні будинки. Спорудження будинку за канадською технологією відбувається в рекордно короткі терміни. Таке житло відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, серед яких підвищена енергоефективність, відмінна тепло і звукоізоляція, екологічна чистота і особливий мікроклімат властивий дерев’яному будинку.

Будинки за канадською технологією в Києві прикрашають багато вулиць, а в Київській області вже побудовано багато котеджних селищ в яких більшість — такі будинки. Багато ріелторських агентств по всій країні пропонують купити готові будинки по канадській технології.

Наші будинки по канадській технології в Києві

На думку більшості експертів будівельного ринку оптимальним рішенням буде, все-таки, індивідуальне будівництво канадського каркасного будинку. При індивідуальному будівництві вдається досягти максимальної відповідності готового будинку всім побажанням замовника, а власне будівництво, займає мінімум часу.

Будинки по канадській технології, Київ як і належить столиці лідирує в їх будівництві, здобувають все більше шанувальників. В першу чергу цьому сприяє адекватна ціна. Будинки зведені по канадській технології, ціни яких цілком доступні для середнього класу, можуть стати реальним вирішенням гострої житлової проблеми, яка є в нашій країні.

Будівництво будинків по канадській технології

Наша компанія пропонує клієнтам комплексний підхід до будівництва свого будинку. Ми пропонуємо своїм замовникам цілу філософію комфортного життя в своєму власному затишному канадському каркасному будинку.

Для будівництва застосовуються тільки натуральні екологічно чисті матеріали, відповідність яких підтверджена сертифікатами якості. Основним будівельним матеріалом є натуральна карпатська деревина з якої виготовляються всі частини міцного каркаса і багато елементів оздоблення. Специфічний аромат натуральної деревини здатний створювати особливий сприятливий мікроклімат каркасного будинку.

Оптимальним варіантом є будівництво будинків за канадською технологією під ключ. Вибравши відповідний проект забудовник протягом короткого часу отримує комфортний і сучасний житловий будинок за вигідною ціною, витративши при цьому мінімальну кількість зусиль і нервів. Наша компанія має можливість швидко і якісно виготовити за обраним проектом готовий домокомплект і змонтувати його в найкоротші терміни в будь-якій точці нашої країни. Швидкість і якість — ось головні відмінні риси роботи нашої компанії.

Виберіть проект будинку і дізнайтесь вартість його будівництва під ключ

Компанія «КиївКаркас» має за плечима багаторічний досвід спорудження не одного десятка будинків будинків по канадській каркасній технології. Ми пропонуємо найкращі умови — переконайтеся самі!