Будинок канадський під ключ в Броварському районі

Власний будинок – це не просто дах над головою. Це місце, де завжди чекають і куди хочеться повертатися. І приємно, коли все в ньому облаштовано на власний смак, якщо він гарний, функціональний, відрізняється високим рівнем комфорту. З огляду на вартість матеріалів і роботу, не кожна сім’я може обзавестися цегляним будинком. Але, сьогодні існують технології, які дозволяють отримати варіант по більш доступній ціновій категорії. Як приклад, можна взяти будівництво канадських каркасних будинків.

Плюси будинку за канадською технологією під ключ

Будівництво за канадською технологією протягом десятиліть популярне в країнах Скандинавії, США і Європи. Що ж стоїть за затребуваністю житла з дерева?

  • Будівництво споруд відбувається в досить стислі терміни. Вже через декілька місяців з моменту звернення в будівельну компанію можна заселитися в власне житло. Час залежить від загальної площі будинку та особливостей споруди. Усадки каркасні будівлі не потребують, тому оздоблювальні роботи можна починати відразу ж після закінчення загальнобудівельних.
  • Каркасні будівлі – енергоефективні. Жити в дерев’яному будинку комфортно морозною зимою і спекотним літом. Конструкція стін дозволяє легко і без особливих витрат підтримувати всередині комфортний мікроклімат та температуру, тому канадські споруди дозволяють економити і в процесі експлуатації.
  • Каркасні будинки – довговічні і надійні. При їх будівництві використовується якісна сировина. Деревина заздалегідь проходить обробку від цвілі, гниття і комах, а також спеціальним розчином, який запобігає швидкому загорянню. Це дозволяє будівлям служити декільком поколінням мешканців.
  • Споруди з дерева екологічні. При їхньому будівництві використовується натуральна деревина, вирощена в Україні та інші якісні матеріали від надійних виробників.
  • Будинки за канадською технологією відрізняються хорошою шумоізоляцією. Мінеральна вата, яка використовується при облаштуванні стін, крім основної функції, здатна поглинати шум. Тому всередині будинку завжди спокійно і тихо.

Де взяти проєкти будинків за канадською технологією

Потрібен проєкт каркасного будинку? Розгляньте розташовані на нашому сайті креслення. Можливо, одне з них стане основою для вашого будинку. Тут розташовані варіанти будівель великої та маленької площі. Їх можна використовувати як для тимчасового, так і для постійного проживання.

Якщо на сайті немає цікавого для вас варіанту, зверніться до наших архітекторів і розкажіть про свої побажання. Вони створюють проєкти будинків будь-якої складності. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє замовникам отримати житло, адаптоване до умов місцевості і з грамотним плануванням приміщень. Створюючи креслення, конструктори до дрібниць продумують кожну деталь, щоб готовий результат задовольнив усі побажання майбутніх мешканців.

Ціна канадського будинку під ключ

Чи можна купити збірний будинок недорого? У порівнянні зі спорудами з інших матеріалів, будівництво канадських будинків під ключ найменш затратне. При цьому споруди з дерева часом перевершують за експлуатаційними характеристиками будівлі, зведені з блоків чи цегли. Таке можливо завдяки оптимізації самого будівельного процесу, а також вдалому поєднанні матеріалів та устаткування.

Ціни на будівлі за каркасною технологією можна подивитися на нашому сайті у відповідному розділі. Тут представлені різні варіанти комплектацій, клієнти можуть вибрати як будівництво будинку під ключ, так і у комплектації «каркас», «каркас +» і «преміум». Так як кожне замовлення індивідуальне, ціни на будівництво конкретного будинку розраховуються в індивідуальному порядку. Але, попередньо слід визначитися з проєктом і скласти кошторисну документацію.

Хто будує канадські будинки під ключ в Україні

Як побудувати каркасний будинок? Зверніться в компанію “Київ Каркас” і розкажіть про свої побажання. Ми створимо житло вашої мрії в короткий термін і за доступною вартістю. При цьому економія відбудеться на облаштуванні основи будинку, транспортуванні матеріалу, додаткового утеплення і шумоізоляції, роботі бригади будівельників, але, будівля буде відрізнятися високим рівнем комфорту.

Одним з наших замовлень стало канадське житло під ключ в Броварському районі Київської області. Назва проєкту «Пухівка» була взята від назви селища, в якому проводилися роботи.

На момент звернення до “Київ Каркас” сім’я замовника проживала в орендованій квартирі і витрачала свої кошти на оренду. Після рішення вкласти їх у власне житло, вони детально ознайомилися з нашими проєктами на сайті, розглянули фото готових будинків.

В результаті був обраний один з проєктів, в який за бажанням замовника були внесені корективи. Будинок під ключ готовий і клієнти переїхали із орендованого у власний будинок. Таким чином, ми допомогли ще одній сім’ї стати власниками власного комфортного житла.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити