Будівництво каркасного будинку в Дарницкому районі

Об’єкт, з яким був пов’язаний наш черговий проект, розташований на Осокорках — в одному з жилих масивів Києва. Це не перший наш проект, де перед командою стоїть задача побудувати каркасний будинок в Києві, але ділянка, на якій проводилися подальші роботи, вимагає більш детального описання.

Невеликий за площею наділ, розташований в 50 метрах від берега Дніпра й оснащений асфальтованим під’їздом та основними комунікаціями, представляє собою ідеальне місце для сімейного відпочинку. Саме так будинок і планують використовувати його господарі, однак комплектація будинку дозволяє комфортне постійне проживання в ньому.

Як побудувати каркасний будинок в Києві за власним смаком

Таким досвідом може поділитися власник нового будинку на Осокорках. Вибраний замовником проект був допрацьований та відкоректований з урахуванням побажань майбутнього господаря. Наша компанія досить часто практикує подібну форму роботи, коли будує каркасні будинки під ключ — Київ та область може похвалитися не одним десятком чудових будинків, зведених нами за канадською технологією зі змінами, внесеними за проханням клієнта.

Роботи, проведені зовні будинку

Перед початком зведення будинку були проведені роботи з демонтажу старої будівлі. Далі будівництво здійснювалося за наступними етапами:

 1. Укріплення та перебудування старого фундаменту під проект нового дому: формування армопоясу, укріплення існуючих паль та заливка нових, підготовка до монтажу дерев’яної платформи перекриття.
 2. Утворення каркасу та стін. Для каркасу був використаний брус з січенням 145 × 45 мм для зовнішніх стін. Товщина бруса для внутрішніх стін склала 100 × 45 мм.
 3. Утеплення стін за допомогою мінеральної вати Isover Profi, товщина якої дорівнює 150 мм. Додатково був використаний ще один шар  вати товщиною 50 мм — з метою усунення можливих протягів в місцях стикування.
 4. Заповнення внутрішніх стін мінеральною ватою в якості шумоізоляційного матеріалу.
 5. Зведення даху. За замовленням клієнта, дах даного будинку був покритий бітумною черепицею, яка має естетичний вигляд та чудово поглинає шум завдяки своїй м’якій поверхні.
 6. Оздоблення фасаду полімерпіщаним сайдингом CEDRAL. Створений з фіброцементу, він поєднує в собі фактуру натурального дерева та міцність цементу.

Роботи, проведені всередині

  1. Внутрішнє оформлення будинку за допомогою гіпсокартону та фальшбрусу.
  2. Проведення опалення — встановлення газового котла та радіаторів, а також печі-каміну фірми Yotul, що надасть особливого затишку новій оселі.
  3. Проведення електричної мережі, водопостачання та каналізації.

Каркасні будинки під ключ — Київ та область

Стати в Києві власником каркасного будинку з дерева, створеного за канадською технологією, можна протягом кількох місяців. Для цього варто лише звернутися до компанії  «КиївКаркас», і досвідчені фахівці допоможуть вам обрати оптимальний проект, за яким в найкоротший термін буде побудований новий будинок для вас та вашої родини.

Команда працівників компанії має чималий досвід створення каркасних споруд різних масштабів та складності. Для нас не складає проблеми побудувати каркасний будинок в Києві на один чи кілька поверхів, з затишною мансардою, просторою терасою чи гаражем. На прикладі даного проекту, що був завершений за 3,5 місяці, наші майбутні замовники можуть переконатися, що каркасні будинки під ключ у Києві в короткі терміни — це цілком можливо.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити