Швидкомонтовані будівлі: плюси технології

Житлове питання у певний момент стає актуальним для кожної родини. І якщо для одних не проблема побудувати великий двоповерховий особняк із цегли, то інші шукають технологію, що дозволяє:

 • отримати енергоефективну будівлю за меншу суму;
 • побудувати житло в коротші терміни.

Звести практичну й функціональну житлову споруду за вигіднішою вартістю, ніж ціна капітальної будівлі, дозволяє канадська технологія будівництва. На створення каркасно-щитової споруди достатньо лише кількох місяців, тоді як аналогічна будівля з каменю буде створюватись протягом декількох років. Цього вдається досягти в результаті:

 • Швидкого створення стін і покрівлі. При цьому в роботі бере участь невелика бригада будівельників.
 • Відсутності потреби в усадці. До оздоблення можна приступати відразу ж після завершення загальнобудівельних робіт.

Від чого залежить ціна на швидкомонтовані будинки

Яка сума потрібна, щоб купити швидкомонтоване житло? Хоча каркасні споруди вважаються недорогими, це не означає, що вони занадто дешеві. Кожна будівля має свою вартість, при розрахунку якої враховуються:

 • особливості під’їзних шляхів і території під забудову;
 • обраний тип фундаменту;
 • загальний розмір будинку та кількість поверхів;
 • особливості планування та архітектурного стилю;
 • обсяг матеріалу для будівництва та оздоблення;
 • трудовитрати.

Найнижчу ціну будівництва під ключ матиме споруда невеликої площі, прямокутної форми і з простим дахом. Такі будівлі забезпечені мінімальною кількістю приміщень. Збільшення їх числа й ускладнення форми і стилю безпосередньо веде до зростання матеріально-технічних витрат і загальної вартості будівництва. В той же час ціна за 1 м. кв. великого особняка буде нижчою, ніж маленького будиночка. Загальну суму до оплати можуть прорахувати тільки фахівці будівельної компанії. Для цього треба вибрати готовий або скласти індивідуальний проект, визначитися з матеріалами для оздоблення. Дізнатися попередню суму дозволить онлайн-прорахунок вартості.

Швидкомонтовані будинки під ключ: якісно й оперативно

Окрім вигідної вартості й швидкості проведення робіт, швидкомонтовані модульні споруди для постійного проживання мають й інші переваги:

 • Екологічність. При будівництві використовується натуральна деревина, вирощена на території України, і матеріали від перевірених виробників.
 • Енергоефективність. При правильному облаштуванні фундаменту, стін і покрівлі споруди не вимагають надмірного використання енергоресурсів. В них легко підтримувати оптимальну температуру протягом року.
 • Тривалий термін експлуатації. Швидкомонтоване житло довговічне. У світі існують приклади таких будівель, вік яких перевищує сто років. Оброблена спеціальними засобами деревина не боїться цвілі та гнилі, а також не схильна до швидкого загоряння.

Замовивши в будівельній компанії створення житла під ключ, замовник додатково виграє у часі й матеріальних витратах. Ще одним бонусом є висока якість робіт, тому що відповідальність за всі моменти будівництва каркасних будівель покладено на одну організацію.

Проекти швидкомонтованих будинків: типові або індивідуальні

Кожна сім’я по-своєму бачить ідеальний будинок. Одним достатньо маленького затишного котеджу, щоб постійно перебувати ближче один до одного. Інші хочуть жити у величезному особняку, де у кожного члена сім’ї буде достатньо власного простору. Тим, хто працює віддалено, не обійтися без кабінету чи майстерні. Маленьким дітям необхідний простір для ігор. Якщо в родині є люди з обмеженими можливостями або похилого віку – для них важливо створити максимально комфортні умови. Тому до вибору проекту будівлі слід підходити ретельно.

Зробити вибір можна між готовими та індивідуальними проектами. Перші варіанти розміщені на нашому сайті. Після детального вивчення будь-який із них можна вибрати для створення власного житла. Відсутність потреби в очікуванні, поки будуть розроблені креслення з нуля, дозволяє оселитися у власному будинку ще швидше. Ті, кому не підійшла жодна із пропозицій або хто у всьому надає перевагу індивідуальності, можуть звернутися до архітекторів компанії з приводу створення креслень під запит. Якими будуть зовнішній вигляд і внутрішнє планування – залежить від ваших уподобань та особливостей наявної території під забудову.

Відгуки про швидкомонтовані будинки для постійного проживання

У пошуках відповіді на запитання, як побудувати недорого власний будинок, сім’ї цікавляться не тільки нашою організацією, матеріалами й технологією. Важливим моментом є думка людей, які стали клієнтами компанії та які вже проживають у канадських спорудах. Клієнти «КБК Київ» залишають свої відгуки про каркасні будівлі на нашому сайті. Вони розповідають:

 • Як дійшли до рішення вибрати дану технологію.
 • Яким чином відбувалася співпраця з нашою організацією.
 • Чи правда те, що споруди будуються швидко й відносно недорого, але при цьому відрізняються високою якістю й енергоефективністю.

Така інформація доповнює наші фото, відео та друковані матеріали, а також дозволяє іншим людям зробити правильний вибір.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити