Сучасний дерев’яний будинок під ключ в Бучанському районі

Все більше й більше людей обирають життя за містом. Свіже повітря, мальовничі краєвиди та особистий простір переважають над благами проживання в урбанізованому середовищі. Останнім часом каркасні будинки для постійного проживання стають дедалі популярнішими.

Дерев’яний будинок: переваги та недоліки

Причина ажіотажу на дерев’яні будівлі не тільки в тому, що використовується екологічний матеріал. Великим плюсом є прийнятна ціна за 1 м2. Розглянемо основні плюси житла з деревини:

 1. Природні матеріали. Такий будинок дихає, що створює ідеальний мікроклімат у приміщенні та забезпечує здорову атмосферу.
 2. Легкість конструкції. На відміну від, наприклад, цегли, деревина має невелику вагу, що дозволяє заощадити на фундаменті.
 3. Деревина також має низьку теплопровідність, що дозволяє утримувати тепло в приміщенні.
 4. Доступна ціна. Деревина коштує значно дешевше, ніж, наприклад, та сама цегла.
 5. Естетичний вигляд. Каркасний будинок на тлі лісу виглядає просто казково.

Але перш ніж купити дерев’яне житло під ключ, слід знати й про деякі недоліки:

 • Висока пожежна небезпека. Вогонь – головний ворог дерева, тому матеріал слід обов’язково обробляти спеціальними захисними речовинами.
 • Деформація та псування в умовах високої вологості.
 • Грибок, пліснява, гризуни та комахи – всі ці фактори небезпечні для конструкції з дерева, тому слід заздалегідь подбати про захист матеріалу.

Сучасні технології дозволяють максимально захистити каркасну споруду. Якщо за нею правильно доглядати, така будівля може простояти до 100 років.

Каркасне будівництво: що потрібно знати

Дерев’яні каркасні споруди під ключ стають дедалі популярнішими в Україні. Ця технологія прийшла до нас із Канади, де поширена вже понад сторіччя. Каркасники з бруса – це міцні та надійні будівлі, стійкі до негативних природних умов. Споруда складається з внутрішнього каркаса – нижньої та верхньої обв’язки та вертикальних стійок.

Утеплювачі укладаються всередині стін – між внутрішньою та зовнішньою обшивкою. Оскільки деревина легка, потреби в потужному фундаменті немає і це також допомагає знизити ціну на дерев’яне житло під ключ. Виділяють два основні типи каркасників:

 • щитовий;
 • каркасно-рамковий.

У першому варіанті будівництво житла здійснюється з готових щитів заводського виробництва на вже готовому фундаменті. Щити проходять на заводі перевірку на якість та доставляються на будмайданчик за допомогою спеціальної техніки. Щоб встановити щити на місце, потрібен підйомний кран та бригада з 5-6 осіб. Такий спосіб дуже швидкий, але дорожчий, ніж каркасно-рамковий метод, який є класичною технологією, що передбачає встановлення стінових панелей безпосередньо на місці будівництва. При цьому стіни вимагають встановлення додаткової тепло- та шумоізоляції, а також захисту від вологи та вітру. Всі роботи з обшивки стін повинні виконуватись тільки після встановлення покрівлі.

Чому варто звести каркасний будинок під ключ

Каркасні одноповерхові та двоповерхові котеджі вже давно довели свою надійність. Наші клієнти також переконались у цьому. В селі Наливайківка Київської області було збудовано споруду площею 85 м кв. Швидке будівництво було у замовника в пріоритеті, тому вже через 3 тижні з моменту укладання договору були розпочаті роботи. Власник – господар равликової ферми, і цей об’єкт став його будинком відпочинку.

Будівництво проходило у комплектації “Під ключ”. Першим кроком у будівництві завжди є вибір проекту. Є типові та індивідуальні проекти. Типовий – це готовий план, за яким вже зводилися об’єкти. Це хороший варіант для клієнтів, які бажають одразу побачити кінцевий результат. Індивідуальний проект значно дорожчий, але розробляється під потреби конкретної сім’ї. У чому переваги замовлення проектів на дерев’яний будинок під ключ:

 1. Можливість експериментувати з дизайном. Форма будівлі залежатиме лише від творчості архітектора та побажань клієнта. Можна використовувати будь-які матеріали для оздоблення фасаду.
 2. Економія на опаленні. Каркасні споруди дуже добре зберігають тепло, що дозволяє заощаджувати на опаленні до 70%. При цьому влітку тут прохолодно.
 3. Швидке спорудження. Бригада з 3-5 осіб може побудувати таке житло лише за 1-2 місяці. Роботи можна проводити будь-якої пори року.

Канадська технологія дозволяє будувати якісні дерев’яні котеджі під ключ. Самостійно побудувати такий будинок можна, але потрібно мати спеціальні навички. Одна помилка в розрахунках – і вся робота буде зведена нанівець, тому краще звернутися до професіоналів.

Де придбати готові дерев’яні будинки під ключ

Наша компанія пропонує будівництво за каркасною технологією. На сайті доступний каталог проектів, де можна ознайомитися з нашими пропозиціями. Також ми будуємо модульні будівлі, але розробляємо проекти для різних споруд та технологій. Інформацію про типові проекти та ціни можна дізнатися на сайті або в наших менеджерів.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити