Дерев’яні каркасні будинки в Обухівському районі

Тим, хто мріє про заміський будинок, цікаво буде дізнатися, що сьогодні будинки однакової площі можна побудувати за різною вартістю. Якщо житло з цегли не по кишені, варто звернути увагу на конструкції, які споруджуються за каркасною технологією.

Де замовити проєкти на дерев’яні каркасні будинки

На сайті «Київ Каркас» можна купити проєкт на будь-яку будівлю, вибравши з готових варіантів. Звернувшись в нашу компанію, можна замовити індивідуальну розробку креслень. Але, спочатку важливо визначитися, який вигляд повинна мати майбутня будова. Щоб врахувати побажання сім’ї, архітекторам важливо знати:

 • Бажану площу будівлі. При цьому важливо врахувати особливості ділянки. На великій рівній території можна втілити будь-яку ідею. Якщо ж ділянка маленька, а будинок потрібен просторий, варто звернути свій погляд на будинки з мансардою або в два поверхи. Окремої уваги потребують вузькі ділянки, розташовані на схилі.
 • Архітектурний стиль. Каркасна технологія дозволяє будувати будинки в різних напрямках. А вибирати є з чого: класика, лофт, хай-тек, барн і так далі..
 • Кількість кімнат і призначення. Залежить від кількості членів сім’ї, їх бажань і можливостей. Одним – достатньо коридору, кухні, залу, санвузла і спалень. Інші хочуть оточити себе усіма можливими зручностями.
 • Чи потрібен гараж, і, якого розміру. Дане приміщення може бути частиною будинку або розташовуватися окремо. Його розмір залежить від габариту і кількості транспортних засобів.

Також будинок може мати в своєму розпорядженні відкриту або закриту терасу, лазню, сауну, зимовий сад, басейн – всі моменти обговорюються на початковій стадії проєктування.

Ціни на дерев’яні каркасні будинки

У скільки обійдеться дерев’яний будинок під ключ? Вартість одного квадратного метра будівлі в різних комплектаціях можна дізнатися на сайті в розділі «Ціни». Також на сайті можна подивитися вартість будівель за типовими кресленнями. Але, якщо потрібна адаптація під побажання або земельну ділянку, сума перераховується відповідно до проведених змін.

Як дізнатися вартість будівлі за індивідуальним проєктом? Виходячи із зазначених цифр, можна ціну на будинок прорахувати заздалегідь. Вона буде орієнтовною, оскільки підсумкова сума може бути відома лише після опрацювання креслень і складання кошторису. У будь-якому випадку, будівництво дерев’яних каркасних будинків обійдеться дешевше аналогічних бетонних або цегляних будівель.

Дерев’яні каркасні будинки під ключ – переваги

Канадська методика будівництва будинків має такі переваги:

 • Доступна вартість. Дана методика надає можливість більшій кількості сімей обзавестися власним будинком.
 • Короткі терміни зведення. Будинок можна отримати протягом декількох місяців. Період залежить від складності та обсягу робіт.
 • Енергоефективність. Споруди швидко опалюються і добре зберігають температуру. У них – тепло взимку і комфортна температура підтримується в жарку погоду.
 • Екологічність. При будівництві використовується натуральна деревина і екологічні матеріали від перевірених виробників, в результаті чого всередині утворюється здоровий мікроклімат.
 • Відсутність необхідності в усадці. Закінчивши зведення коробки, можна без зволікань приступати до оздоблення всередині і зовні.
 • Тривалий період експлуатації. Споруджені будівлі за каркасною технологією здатні служити більше 100 років, що підтверджується практикою.

Як побудувати будинок за каркасною технологією

Не варто братися за монтаж будинку своїми руками. За період дії компанії нам доводилося стикатися з тим, що замовники намагалися побудувати житло самостійно, а потім зверталися до нас за допомогою. Незважаючи на простоту технології, це трапляється через брак знань і досвіду. В результаті, будинки потребують професійного втручання в процесі зведення або в період експлуатації. Це вимагає додаткових коштів і часу.

Дерев’яні каркасні будинки в Україні можна замовити у компанії «Київ Каркас». Це може бути як зведення будівлі під ключ, так і прибудова. У своїх проєктах ми враховуємо як будівельні норми, так і потреби сучасних замовників.

При будівництві будівель, як правило, ми використовуємо полегшений фундамент. Це дозволяє частково знизити вартість готової споруди. Стіна будинку складається з:

 • каркасу;
 • ОСБ;
 • мінеральної вати;
 • пароізоляції;
 • супердифузійної мембрани.

Мінеральна вата використовується не тільки для утеплення, а й як звукоізоляція, перешкоджаючи стороннім звукам надходити всередину приміщення. Також нашими бригадами виконується установка вікон і дверей, оздоблення каркасного будинку. Приклади готових робіт компанії можна подивитися на фото. На сайті і YouTube-каналі представлені відео, де розповідається, як утеплити житло та даються відповіді на інші запитання потенційних замовників.

Також ми запрошуємо бажаючих на будівельні майданчики, де можна особисто переконатися в перевагах даної технології.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити