Дешеві каркасні будинки в Києві та Київській області

Висока вартість будівельних матеріалів тривалий час робила отримання власного житла нездійсненною мрією для багатьох сімей. З появою нових матеріалів та методик, зокрема канадської каркасної технології, все більше число людей може собі дозволити здійснити таке бажання.

Серед найбільш популярних у замовників варіантів сьогодні можна виділити каркасне будівництво будинків, а також – із газобетону. Два абсолютно різних матеріали мають схожі характеристики, тому іноді забудовники проводять їхнє порівняння, щоб вибрати найбільш прийнятний варіант. Щоб зробити остаточний вибір, важливо розібратися в перевагах і недоліках кожного матеріалу, дізнатися особливості технологій зведення. Який будинок дешевше – каркасний або з газобетону? При потребі, ми можемо прорахувати вартість обох варіантів. Незважаючи на плюси газобетонних конструкцій, ціни каркасних будинків частіше викликають інтерес у замовників.

Як побудувати каркасний будинок недорого своїми руками в Києві та Київській області

Багато клієнтів, маючи бажання ще більше здешевити кінцеву вартість будівлі, шукають відповідь на питання: «як побудувати своїми руками житло з дерева». У даній ситуації хочеться уточнити, що при уявній простоті методики, зведення будинків краще довірити професіоналам. Тільки в такому випадку можна не переплатити за матеріал, роботу і в той же час – отримати якісне та надійне житло. Не варто довіряти розповідями про те, що хтось за місяць, без поспіху зумів самостійно звести каркасний будинок.

Канадські споруди не потребують особливо складних робіт. Всі етапи мають свою черговість, але, при цьому необхідно розуміти, як збирається кожен вузол, знати принцип роботи та мати певні навички. Отже, простого завантаження докладної інструкції з інтернету – недостатньо. Як і в кожній роботі, тут важливо пройти попереднє навчання та здобути відповідний досвід.

Чому каркасно щитові будинки обходяться недорого

Як формується ціна на каркасний будинок? Економічність закладена в технології. Будівництво канадського будинку обходиться менше капітальних будівель аналогічної площі, так як:

 • матеріали обходяться дешевше;
 • роботи проводить невелика бригада, що складається з 2-3 чоловік;
 • невелика вага матеріалів дозволяє будівельникам обходитися без використання спеціальної техніки;
 • налагоджене виробництво дозволяє здійснювати будівництво каркасних будинків протягом декількох місяців.

Купити каркасний будинок під ключ вигідно і внаслідок енергоефективності таких будівель. У зимовий час, щоб обігріти всю площу житла, досить застосування однієї печі-каміну, що має високий ККД.

Проекти на дешеві каркасні будинки під ключ в столиці

Визначившись з питанням, який будинок дешевше, варто подбати про вибір проекту для майбутньої споруди. Якщо потрібні проекти будинків за канадською технологією, варто звернути увагу на типові креслення невеликих будівель. За такими проектами вже проводилися будівельні роботи, і, житло не буде повністю унікальним. Але, отримавши документацію на готову модель будинку, можна бути впевненим в надійності майбутньої споруди, адже креслення вже пройшло свого роду тестування.

На нашому сайті можна знайти проекти будинків розміром 5х5, 6х6, площі яких досить для комфортного проживання маленьких сімей. Також їх можна використовувати як дачні варіанти. При бажанні отримати авторський проект, варто звернутися до архітекторів компанії, які створять планування житла, що повністю буде відповідати вашим смакам.

Як побудувати дешевий каркасний будинок

Де дешево купити житло? Компанія “Київ Каркас” пропонує купити з доставкою одноповерхові і двоповерхові каркасні будинки. Будівництво будинків під ключ за даною методикою проводяться наступним чином:

 • Замовник вибирає готовий проект або обговорює з архітектором своє бачення власного житла.
 • Складаються і затверджуються проект та кошторисна документація.
 • Проводиться підготовка території.
 • Закуповуються і завозяться на об’єкт матеріали для будівництва та оздоблення.
 • Облаштовується фундамент, зводиться каркас, дах.
 • Підводяться газ, електрика, система подачі води.
 • Монтуються вікна та двері.
 • Проводяться зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи.
 • Об’єкт здається в експлуатацію.

Який використовується фундамент при зведенні житла? Невелика вага будівель дозволяє використовувати пальову, стрічкову або плитну основу – залежить від особливостей ґрунту і побажань замовника. Чим обшити фасад житла за канадською технологією? Можна вибрати фальшбрус, сайдинг, штукатурку, плитку. Ми рекомендуємо виходити з особливостей архітектурного стилю, ландшафту, з огляду на особливості сусідніх будівель та власні вподобання.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити