Що являє собою будинок барнхаус в Подільському районі

На території України житло в стилі барн зустрічається не так часто, адже воно незвичне для наших широт. Але в останні роки будівництвом будинків барнхаус цікавиться все більше сімей. Вони приваблюють своєю аскетичністю і внутрішнім простором, що дарує відчуття свободи.

Щорічно кількість проектів будинків у стилі барн на сайті «Київ Каркас» збільшується. Ми постійно додаємо нові креслення, ескізи, фото, а також відео з процесом проведення робіт, які дозволяють потенційним клієнтам зрозуміти, як може виглядати кінцевий результат при реалізації обраного проекту. Фасади наших будинків і їх планування виконуються відповідно до архітектурного напряму з урахуванням сучасної концепції та потреб сімей.

Проекти та планування в стилі барнхаус: особливості

Будівлям у стилі барн притаманний великий простір. Але хоча в них немає зайвих стін, він ділиться на загальну денну частину та зону для сну і відпочинку. Там, де відсутні фізичні перегородки, спостерігається смисловий поділ. У багатьох архітектурних проектах будинків у стилі барн присутні мансарда або своєрідні антресолі, де розміщуються спальня, робочий кабінет або майстерня. Тут немає стін, а виділити спальну зону виходить за рахунок її розміщення на другому рівні. Нижню частину будівлі займають розташовані в єдиному просторі гостьова частина, кухня та обідня зона.

Історію появи будівель барн можна порівняти з історією формування житла в стилі лофт. Якщо в останньому варіанті під житло переобладнувалися промислові будівлі, то в барні для цього використовувалися амбари чи сараї. З цієї причини в будівлях немає перегородок, покрівля одночасно виступає і як стеля, а в інтер’єрі присутні масивні несучі конструкції. Проста гармонія і затишна атмосфера роблять готові модульні будинки комфортними для проживання.

Де купити проекти будинків барнхаус

Купити каркасний будинок барнхаус можна одноповерховий або двоповерховий. Європейським одноповерховим варіантам властива двосхила покрівля, що має гострий кут нахилу. Двоповерхові американські будови відрізняються чотирьохскатною покрівлею. Незважаючи на зовнішній аскетизм, обидва варіанти не відкидають зручностей, до яких звикли сучасні люди. Вони дозволяють по максимуму наблизитися до природи і відволіктися від повсякденної метушні.

Розглядаючи каркасні проекти в стилі barn, складно не помітити, що вони виконуються у формі прямокутника, і можуть бути доповнені затишними терасами з дерева. Обшивка зовнішніх стін проводиться деревом або металом, можна спостерігати й присутність каменю. Також будівлям властива наявність масивних вхідних дверей, панорамних вікон. Внутрішнє оформлення простору також відрізняється простотою. Для зонування великої площі використовуються різнорівневі підлоги, сходи, поперечини, крокви, зелені насадження, системи зберігання.

Більш детально з типовими пропозиціями від наших архітекторів можна ознайомитися на сторінках сайту. Будь-який із варіантів може бути обраний для будівництва будинку для вашої родини. При бажанні збудувати барнхаус з індивідуальним плануванням також можна звернутися до нашої компанії. Конструктори врахують всі побажання і створять проект, що повністю відповідає вашим потребам.

У скільки обходиться будівництво будинку в стилі барнхаус

Ціна під ключ на барн, як і у випадку з іншими будинками, залежить від обраного проекту: його складності, обсягу робіт, будівельних і оздоблювальних матеріалів. При цьому дерев’яні споруди відрізняються вартістю, прийнятною для багатьох сімей. Ціна будівництва в стилі barnhouse розраховується, зважаючи на наступне:

  • Невелику вагу матеріалів та простий монтаж будівель, який здійснюється силами бригади з кількох людей.
  • Можливість використовувати легкий фундамент замість капітальної основи, створення якого обходиться дешевше.
  • Нетривалий період виконання робіт також впливає на зниження кінцевої суми.
  • Мінімалістичність внутрішнього та зовнішнього оздоблення – ще один пункт, що дозволяє виставляти хороші ціни на будинки.

Де замовити барнхаус-будинок під ключ

Житло, що повністю відповідає будівельним нормам і побажанням замовника, можуть звести тільки фахівці. Якщо ви вирішили побудувати каркасний будинок – звертайтеся в компанію «Київ Каркас» і ми вирішимо поставлену перед нами задачу. Підтвердженням якості виконання робіт будівельними бригадами є відгуки наших клієнтів.

Один із будинків у стилі барнхаус був створений командою «КБК Київ» у столиці України – місті Києві. Будівля з мансардним поверхом, затишним балконом і просторою терасою виконана за проектом «Нивки». Для оздоблення фасаду ми використовували типові для будівель-амбарів матеріали – дерев’яний фальш брус і темно-сірий метал. У внутрішньому облицюванні дерев’яна вагонка поєднується з гіпсокартоном. Будова загальною площею 75 м. кв. реалізована в комплектації «Під ключ» і відрізняється оригінальним, стильним зовнішнім виглядом. Замовники залишилися задоволеними нашою роботою, так як новий будинок повністю відповідає їхнім запитам.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити