Будинки з клеєного бруса в Києві чи каркасне житло?

Будівництво власного будинку – це важливе та складне рішення. Потрібно ретельно продумати всі нюанси – планування споруди, кількість кімнат, фінансові витрати та, звичайно ж, основний матеріал і технологію.

Будівництво будинків із клеєного бруса

Дерево – це природний матеріал, який використовується для виробництва клеєного бруса. Зазвичай використовується деревина хвойних порід. Брус виготовляється з відходів деревообробної промисловості. Його виготовляють із великих частин, які не підходять для будівництва. При цьому дошку розпускають на волокна, а потім її знову склеюють. За своїми характеристиками будівлі з клеєного бруса під ключ у Києві нічим не поступаються спорудам з інших матеріалів. У процесі виробництва всю сировину додатково обробляють спеціальними захисними засобами від комах, цвілі та грибків.

Будь-яке будівництво починається із заливання фундаменту. Для дерев’яних будівель із колод це, як правило, стрічковий варіант. Дуже важливо забезпечити якісну вентиляцію під будинком. Зверху на фундамент кладуть гідроізоляційний матеріал. Складання споруд відбувається за принципом конструктора – балки укладають одна на одну. Останні етапи – спорудження даху та оздоблення.

Переваги та недоліки будинку з клеєного бруса

Одноповерхові та двоповерхові варіанти з клеєного бруса будуються досить швидко. Весь матеріал приходить однакового розміру і не потрібно його підганяти. Інші переваги:

 • Енергоефективність. Дерево добре зберігає тепло і віддає його будівлі за необхідності, тому взимку тут тепло, а влітку прохолодно.
 • Швидкість зведення. Домокомплект виготовляється на заводі відповідно до проектів будинків з клеєного бруса. Весь процес триває понад 6 місяців.
 • Привабливий вигляд. Завдяки екологічним антисептикам, якими обробляють фасад будівлі, вона довго зберігає естетичний вигляд.

Але фінські будинки з клеєного бруса також мають деякі недоліки. Зокрема, брус дуже боїться грибка та цвілі. Уражена грибком будівля стає непридатною для проживання. Також колода дає усадку і через кілька років знадобиться додаткове утеплення стиків та швів. І основний недолік – це досить висока ціна на матеріал.

Переваги каркасного будинку

Останніми роками каркасне будівництво стрімко розвивається у світі та Україні. Багато клієнтів вже переконалися в плюсах каркасного житла. Основні переваги:

 • Доступна вартість будівництва дерев’яного будинку. Канадські будівлі – це одна з найшвидших технологій, а також вона найбільш економічно вигідна. Заощадити можна на фундаменті, робочій силі та матеріалах.
 • Короткий термін будівництва. Побудувати енергоефективний будинок за каркасною технологією можна за кілька місяців. Усі роботи проводяться за допомогою 3-5 будівельників практично вручну. Спецтехніка не потрібна. Будівництво можна проводити будь-якої пори року.
 • Енергоефективність. Каркасники мають низьку теплоємність і, відповідно, в них дуже тепло взимку, незважаючи на тонкі стіни. Це дозволяє заощадити на опаленні до 70%. При цьому влітку тут досить прохолодно.
 • Екологічність. Використовуються лише натуральні матеріали, тому в будівлі зберігаються комфортна температура та вологість.

Також каркасні споруди дуже міцні й надійні, незважаючи на свою легку конструкцію. Будинок легко витримує сильні вітри та снігопади. Єдина небезпека – це вогонь, волога та гризуни. Але з цими недоліками можна легко впоратись за допомогою спеціальних захисних засобів.

Де купити будинок недорого для постійного проживання

Каркасні будівлі від нашої компанії повністю відповідають сучасним вимогам щодо енергозбереження. Ми будуємо тільки за каркасною технологією, але також пропонуємо типові проекти та ціни для різних технологій і матеріалів. Ви можете вибрати вже готовий проект з каталогу або створити власний за допомогою нашої команди. Ціну житла з колод у Київській області можна дізнатися в наших менеджерів. Також можна переглянути фото збудованих будівель. Чому варто купити житло за каркасною технологією у нас:

 • доступна ціна;
 • великий вибір проектів;
 • цілодобовий зв’язок із клієнтом;
 • використання лише якісних матеріалів;
 • великий досвід у будівництві за канадською технологією;
 • можливість вибрати планування та зовнішній вигляд майбутнього будинку.

Побудовані нами каркасні будівлі мають унікальну естетику й відмінні теплові характеристики. Житло міцне, надійне та довговічне. Кожен наш будинок наповнений атмосферою затишку й тепла.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити