Будинок за канадською технологією в Києві
Каркасна технологія будівництва будинків давно затребувана в Європі, США і Скандинавії. Сьогодні дерев’яні будівлі перестають бути рідкістю і в українських реаліях. Дана методика дозволяє отримати власний будинок протягом нетривалого часу і за відносно невисокою вартістю. Ціна на проекти і безпосередньо виконання робіт різниться, але, завжди нижче аналогів з інших матеріалів.
Каркасні будинки під ключ в Києві і області від “КБК Київ” можна купити як для сезонного, так і для постійного проживання. Невелике житло оснащене необхідними приміщеннями, відрізняється естетичним виглядом, досить затишне, підходить для маленьких сімей та в якості дачних будиночків. Будинки великої площі додатково можуть містити кабінет, сауну, більярдну, гараж, терасу та інші приміщення, необхідні замовнику та членам його сім’ї.
Канадська технологія будівництва каркасних будинків – архітектурні стилі
Не варто думати, що всі будинки за канадською технологією виглядають однаково. Проекти під ключ не мають конкретних канонів і дозволяють експериментувати із застосуванням будівельних матеріалів і архітектурними стилями, найбільш популярними з яких на сьогодні є:
- Хай тек. Головна відмінна риса – присутність великих просторів, які додатково можна розширити використанням панорамного скління. Також житло за канадською технологією під ключ в даному стилі передбачає єдність і простоту зовнішньої форми будівель, застосування естетичних і надійних будівельних матеріалів.
- Мінімалізм. Відрізняється простотою виконання. Тут важливо дотримуватися основних правил композиції і приділяти увагу деталям, використанням єдиної колірної гами в оформленні. У мінімалізмі простежується застосування натуральних матеріалів і приділяється увага світловому оформленню.
- Функціоналізм. Важливі чистота геометричних форм, присутність великих конструкцій із склінням. Тут не спостерігаються надмірності в оздобленні фасадів, спостерігається застосування виконаних з одного матеріалу великих площин. Швидкомонтовані об’єкти найчастіше відрізняються плоским дахом, проте покрівля може мати різноманітні форми.
Проекти будинків за канадською технологією в зазначених та інших стилях можна подивитися на нашому сайті. Тут же розташовані і відео про цю технологію. При бажанні, у нас можна замовити будинок індивідуального планування.
Вартість канадською технологією будівництва будинків в Києві
Скільки коштує будинок за канадською технологією в Київській області? Ціна на будинок під ключ залежить від таких факторів, як:
- Складність архітектурного стилю.
- Загальна площа приміщення.
- Особливості ландшафту і грунту.
- Відстань до комунікацій.
- Матеріал для зовнішнього і внутрішнього оздоблення.
Комплектація також впливає на кінцеву ціну будівництва. На нашому сайті можна подивитися актуальну ціну за 1 м2 і, помноживши її на передбачувану площу житла, приблизно розрахувати, у скільки обійдеться побудувати будинок за канадською технологією. Потрібна точна ціна будівництва? Її можуть назвати співробітники компанії після складання проектно-кошторисної документації, де будуть враховані всі потреби замовника і особливості земельної ділянки.
Каркасні будинки за канадською технологією від Київ Каркас
Побудувати каркасний будинок своїми руками можливо, але, з огляду на витрати сил і часу на вивчення особливостей технології, твори розрахунків і безпосередньо зведення житла, стає ясно, що звернення в будівельну компанію є більш правильним і вигідним рішенням.
Одним з наших замовлень стало будівництво в передмісті Києва в селі Романків. Замовник побажав поруч з основним житлом отримати будинок з:
- сауною;
- кімнатою для відпочинку;
- терасою;
- гриль-зоною.
Як буде виглядати зона відпочинку, замовник вже мав уявлення. По суті, ними була спроектована дана споруда, що спростило роботу будівельників, так як в нашу задачу увійшло тільки безпосереднє зведення об’єкта.
Замовник самостійно підготував фундамент, тому ми приступили до зведення каркасу. В даному випадку були узгоджені наступні види робіт «під ключ»:
- монтаж каркасу і обшивка osb плитою з супердифузійною мембраною;
- установка польської водостічної системи «Бриза»;
- монтаж дверей і вікон;
- повноцінне утеплення;
- проводка електрики.
З внутрішніх робіт ми зробили обшивку поверхонь дерев’яною вагонкою, зовні стіни були обшиті фальшбрусом. Для покриття даху використовувалася цементно-піщана черепиця. Затишний будинок за канадською технологією з сауною добре вписався в місцевість і, головне, – задовольнив всі вимоги замовника, що в черговий раз доводить можливість застосування методики для будівництва будь-яких типів будівель.
Сподобалося? Розкажіть друзям:

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?
- як отримати
- скільки коштує
- які документи необхідні