Будинок в сучасному стилі: характеристики й особливості

Будинок в стилі «ліберті» – це прояв індивідуалізму. Це особистий простір для життя, кар’єрного зростання і процвітання. Будівництво нового житла може бути захопливим і приголомшливим одночасно – ось чому команда експертів «Київ Каркас» прагне інформувати замовників про кожен етап будівництва. Завдяки нашій уважності, терпінню, розумінню, креативу, працьовитості та професійним навичкам ви зможете втілити те, що колись було тільки мрією. Дизайн приватної будівлі в стилі модерн омріяний багатьма. Ми є експертами в галузі будівництва нових будинків – не в якомусь певному архітектурному напрямку, а в нескінченному розмаїтті стилів. Так що ви можете бути впевнені в якості нового житла і в тому, що воно буде відповідати обраному напрямку.

При конструюванні ми враховуємо аспект енергоефективності житлової площі, оскільки це питання хвилює багатьох. Ми приділяємо увагу енергоекономічним рішенням і вбудовуємо в споруди системи рекуперації та інші доступні smart-установки, щоб зробити проживання приємним.

Де замовити будинок в сучасному стилі?

Як побудувати заміський котедж? Вибирайте надійні компанії. Мінімалістичні рішення охопили й сферу нерухомості, тому при проектуванні житлової площі ми враховуємо і цей аспект. Якщо у вас велика мрія і скромний бюджет, то варто розглянути зведення каркасного житла. «Київ Каркас» готові працювати таким чином, щоб реалізувати мрію без шкоди для капіталовкладень. Всі ідеї та пропозиції абсолютно адекватно сприймаються архітекторами, а інженери й дизайнери енергійні та винахідливі. Протягом усієї співпраці приймається тільки найвища якість виготовлення від людей, які працюють безпосередньо на «КБК», а також від усіх будівельних бригад.

У робочий проект втілюються приголомшливі ідеї, про які ви навіть не могли й подумати. Дружна команда постійно спілкується між собою і з клієнтами, щоб у кінцевому підсумку всі були задоволені кожною деталлю. В результаті ви отримуєте art nouveau – унікальний і цікавий будинок! Хочете споруду з плоским дахом або ще які-небудь стильні елементи? Для нас це не проблема!

Проекти будинків у сучасному стилі від архітекторів компанії “Київ Каркас”

Архітектори розробляють типові та індивідуальні проекти. Якщо ви оберете готовий план, то ми легко адаптуємо його під індивідуальні вподобання. І, звичайно, це дасть можливість почати будівництво набагато швидше. Унікальні плани будівель потрібні тоді, коли ваші ідеї повинні бути реалізовані або ж ділянка не дозволяє скористатися типовим проектом. Який би варіант не був обраний, фахівці дуже ретельно підійдуть до процесу проектування конструкції та підготовки будівельної схеми.

Одноповерховий або двоповерховий варіант: приватні будинки в сучасному стилі під ключ

«Київ Каркас» зводить приватні котеджі в сучасному стилі. Оздоблення під ключ може бути різноманітним. Протягом усього процесу проектування ми перевіряємо бюджет, щоб переконатися, що все йде за планом. Метод вибору комплектацій – “Каркас”, “Каркас плюс” або “Під ключ” – дає можливість приймати обґрунтовані рішення про розподіл матеріальних засобів. Щодо вибору одноповерхового чи двоповерхового житла, потрібно враховувати можливості території, а також закладений бюджет. Багато простору потрібно, якщо плануєте використовувати своє житло не тільки для проживання, а й у якості робочого простору. ТікТок-хауси є яскравим прикладом, де блогери живуть спільно, щоб знімати відео для робочих проектів. 

Важливу роль відіграє і підбір матеріалів. Сучасні віяння передбачають вибір натуральних матеріалів для всієї будівлі та величезні вікна з достатнім енергоефективним профілем. Надається перевага приглушеним, натуральним відтінкам і пастельній колірній гамі в оздобленні, а також мінімалізму в інтер’єрі. Якщо ви обираєте комплект “Під ключ”, то після реалізації зможете відразу ж переїхати і жити у своєму власному будинку.

Каркасний будинок в сучасному стилі: планування та фото

Суперсучасний і затишний стиль канадської технології заснований на практичних, функціональних і енергоефективних методах. Деталі дизайну і розміри коливаються залежно від регіону, а споруда може бути досить місткою для проживання великої родини. Наявні будівлі можливо додатково розширити завдяки прибудові до задньої частини споруди або надбудові у вигляді другого поверху. Звичніші версії “каркасників” містять рівні дахи, великі веранди й балкони. Такі будівлі зазвичай проектуються з великими кухнями та обідніми зонами, які є такими необхідними для спілкування та ідеально підходять для сімейного відпочинку.

Красиві й сучасні планування за каркасною технологією зі стильним дизайном інтер’єру ви можете вибрати за реальними фото у нас на сайті. Заходьте, надихайтеся, обирайте і замовляйте власний житловий простір! Дерев’яний будинок у стилі модерн з оздобленням всередині виглядає ефектно і забезпечений всім необхідним для життя. Наша власна команда архітекторів спроектує житло, яке стане унікальним для вас. Якщо у вас вже є свої напрацювання, ми можемо працювати і з ними. Допоможемо вибрати будь-який елемент вашого будинку – від квітів і матеріалів екстер’єру до підлог, камінів та багато чого іншого.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити