Будинок у стилі модерн – поєднання краси й функціональності

Коли ми мріємо про власне житло, для нас важливі всі аспекти, у тому числі й зовнішня привабливість споруди, і її практичність, і відповідність нашим конкретним потребам. Тому наша компанія з увагою ставиться до кожного побажання клієнта і ретельно продумує особливості кожного замовлення, перш ніж приступити до будівництва.

Замовте будинок у стилі модерн під ключ

Щоб зорієнтуватися в яскравому розмаїтті можливих варіантів при будівництві житла, радимо вам, перш за все, визначитися з архітектурним напрямом, у рисах якого буде виконане замовлення. Ми зводимо одноповерхові й двоповерхові сучасні житлові будівлі, виконані за унікальною канадською технологією, у таких напрямках, як modern, hi-tech, класика, барнхаус та інших. Ми пропонуємо нашим клієнтам на вибір один із безлічі готових проектів красивих житлових споруд. Всі наші креслення пройшли найважливіше випробування – випробування реальним будівництвом. Ви можете на власні очі побачити, як виглядає житлова будівля за вподобаним вами проектом. У цьому вам допоможуть фото і відео на нашому сайті та Ютуб-каналі.

Відгуки справжніх клієнтів, які вже живуть у своїх оселях, також допоможуть оцінити реальну зручність, переваги й недоліки наших проектів. Після того, як буде зроблено вибір із проектом, ви можете замовити у нас будівництво під ключ, або ж в інших комплектаціях. Повний цикл є найзручнішим варіантом для людини, недосвідченої в будівельній справі. Вибравши цей варіант, ви звільнитесь і від закупівлі комплектуючих, і від необхідності їх транспортування, і від роботи над зовнішнім і внутрішнім оздобленням споруди. Все, що вам залишиться – це облаштувати ваше житло меблями і переїжджати, запросивши друзів на новосілля!

Дерев’яний приватний будинок у стилі модерн

У нас ви можете замовити заміську житлову будівлю у стилі модерн, виконану з дерев’яного каркаса за сучасною канадською технологією. Каркасні споруди мають ряд незаперечних переваг над будівлями з піноблоку і цегли. По-перше, важливо згадати вражаючу енергоефективність наших споруд. Коефіцієнт теплопередачі канадських будівель набагато вищий, ніж у цегляних, і перевищує відповідний показник газобетонних споруд. Ми добиваємося таких унікальних показників завдяки раціональному використанню технології, винайденої в холодному кліматі Канади спеціально для збереження тепла в будинку. Принцип полягає у тому, що на каркас із дерев’яного бруса накладається наповнювач і утеплювач у кілька шарів. Це не вимагає додаткового утеплення і робить житло надзвичайно теплим навіть у мороз. Всі наші клієнти підтверджують, що їхні рахунки за опалення значно нижчі, ніж у родин, що проживають у котеджах іншого типу.

По-друге, каркасники значно виграють в інших будівель у питаннях ціни й швидкості побудови. Через простоту і легкість технології зведення споруди займає зазвичай три-чотири місяці. До того ж, каркасні будівлі не вимагають використання важкої техніки і заливки потужного фундаменту, що дозволяє економити на часі спорудження, кількості залучених працівників і, в кінцевому підсумку, вартості житла. По-третє, концепція будівлі modern передбачає використання екологічно чистих матеріалів і близькість до природи, і наші каркасні споруди якнайкраще відповідають цим вимогам. При будівництві ми використовуємо тільки натуральну, органічну карпатську деревину. При зведенні каркаса і заповненні його наповнювачами ми спеціально не використовуємо жодних токсичних матеріалів, тому дерев’яні канадські котеджі є надзвичайно екологічно чистими.

Проекти будинків у стилі модерн зі смаком і душею

Будівлі модерн володіють своїм неповторним шармом, який походить від поєднання плавних ліній, витончених форм, м’яких та ніжних тонів у декорі. Ми раді представити вам галерею наших котеджів (у розділі “Проекти”), де ви знайдете багато чарівних представників цього напрямку. Ненав’язливість і непомітність даного напрямку дозволяє вам зробити витвір мистецтва зі споруди будь-якого масштабу, навіть якщо ви обмежені в фінансах. Великою популярністю у нас користуються маленькі будиночки під ключ, які можна використовувати для постійного проживання або як дачні котеджі.

Загалом кажучи, дачний будинок у стилі modern – це ідеальний варіант для любителів природності й краси, адже він є частиною навколишнього пейзажу, і в той же час зберігає відбиток сучасності та не губиться в зелені листя. Якщо для вас при покупці житла головне – як побудувати житлову будівлю, що має гармонійний і красивий зовнішній вигляд, із мінімальними витратами, то споруда за концепцією modern чудово підійде для вас.

Як побудувати будинок в стилі модерн продуманим і практичним

Проте, більшість людей при виборі нового житла концентруються на його практичності й зручності проживання в ньому. Щоб зробити ваш будинок у стилі модерн зручним для життя, ми пропонуємо врахувати кілька моментів:

  • Продуманість внутрішнього простору. Планування будівлі в стилі модерн зазвичай буває відкритим, із підкреслено вільним простором, але не менш важливо, щоб воно було комфортним. Саме для цього ми пропонуємо допомогу професійних архітекторів, які допоможуть вам зробити зі споруди вашої мрії будинок, в якому зручно жити.
  • Використання сучасних технологій для зручності та економії. Ми маємо великий досвід впровадження в будинку новітніх розробок у питаннях обігріву, вентиляції, дистанційного керування технікою. За вашим бажанням у будівлі можна буде встановити також альтернативні джерела енергії, що зроблять його ще більш економним і незалежним.
  • Увагу до дрібниць. Інтер’єр і фасад у стилі модерн, крім елегантності й витонченості, також має відбиток практичності. Зовнішнє оздоблення споруди, облаштування простору, освітлення – все це може й повинно приносити зручність жителям, а не руйнувати її.

Доручіть свою мрію професіоналам, щоб отримати результат, на який ви розраховуєте, адже при майстерному підході будинок у стилі модерн може об’єднувати в собі красу, функціональність і надзвичайний внутрішній затишок.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити