Будинки в стилі хай-тек – сучасно і функціонально

Багато людей вважають, що каркасні будинки можуть бути виконані тільки в класичному стилі, проте така точка зору абсолютно невірна. Сьогодні наявність сучасних технологій і різноманітних оздоблювальних матеріалів робить можливим будівництво дерев’яних будівель у найнесподіваніших дизайнерських рішеннях.

Як побудувати будинок у стилі hi-tech за каркасною технологією

Компанія “Київ Каркас” здійснює будівництво в стилі хай-тек, використовуючи для цього всі переваги інноваційної канадської технології, адаптованої під запити українських клієнтів. Дух нашої технології дуже близький до основної ідеї hi-tech: в основі обох лежить бажання якомога раціональніше використовувати ресурси для того, щоб споруда була максимально практичною, зручною і енергоефективною. Саме відмінні характеристики теплоізоляції – це візитна картка канадських будівель. Вони значно перевершують показники цегляних і бетонних споруд. Іншими незаперечними перевагами каркасної технології є її малозатратність та швидкість будівництва.

Для того, щоб побудувати канадське житло, достатньо невеликої бригади, оскільки воно відрізняється легкістю конструкції й не вимагає ні створення потужного фундаменту, ні використання підйомної техніки. Все це впливає й на ціну каркасного котеджу. Подивившись на нашому сайті, скільки коштує споруда, ви можете самі переконатися, що за вартістю каркасне житло виграє і в цегляних, і в газобетонних споруд. Якщо вас зацікавила можливість купити будівлю у стилі hi-tech за канадською технологією, просто залиште заявку на зворотний зв’язок на нашому сайті, і ми з радістю надамо вам детальну й інформативну консультацію за всіма виниклими питаннями.

Проекти будинків у стилі хай-тек вже готові для вас!

За довгі роки роботи ми накопичили готові проекти споруд на будь-який смак, і це значно полегшить вам планування житла вашої мрії! Ми пропонуємо клієнтам одноповерхові й двоповерхові будівлі в таких напрямках, як класика, модерн, барнхаус, і, звичайно ж, hi-tech. Зазвичай прийнято вважати, що hi-tech споруди мають велику площу і виконуються з виключно дорогих і розкішних матеріалів. Так, при слові hi-tech виникає образ двоповерхового приватного сучасного котеджу з ефектним і дорогим зовнішнім виглядом.

Однак сенс напрямку хай-тек зовсім не в підкресленій розкоші. Будь-який будинок, одноповерховий чи двоповерховий, буде відповідати вимогам hi-tech, якщо він має нестандартний зовнішній вигляд, є розумно спланованим і, головне, використовує сучасні технології для того, щоб поліпшити якість проживання для його власників. Так, частими особливостями будівель hi-tech є:

 • використання сонячних панелей та інших джерел екологічної енергії;
 • ретельно продумана система теплозбереження та використання передових технологій для підвищення енергоефективності;
 • тепла підлога, дистанційне керування технікою, використання системи “розумний будинок”;
 • максимальне скління, яке забезпечує ефективне використання денного світла;
 • наявність великих терас для розширення житлового простору влітку.

Ми пишаємося величезним практичним досвідом розробки та зведення розумних споруд для комфорту наших замовників. Всі перераховані вище особливості ми можемо впровадити за попередньою домовленістю з клієнтом, і вони вже присутні у багатьох побудованих нами будівлях.

Подивіться наші фото будинків у стилі хай-тек!

Жоден текст не опише досить точно, що таке архітектурний напрямок, тому запрошуємо вас переглянути галерею фотографій наших будинків, де ви знайдете гарні проекти hi-tech з усіх ракурсів, інформацію про планування і характеристики будівлі, яка вас зацікавила, а також зможете дізнатися, яка її ціна під ключ. Будинки в стилі хай-тек під ключ – це дуже зручне рішення для тих, хто не має можливості самостійно займатися закупівлею матеріалів, внутрішнім та зовнішнім оздобленням стін та іншими дрібницями. Замовивши заміський каркасний будинок під ключ у нашій компанії, ви будете впевнені, що незабаром станете власником міцного, якісного, енергоефективного та привабливого зовні житла!

Будинок під ключ у стилі хай-тек – для людей, що цінують практичність

Саме практичність є ключовим словом для розуміння сутності hi-tech будівель. У таких спорудах все підпорядковується ідеї функціональності й ефективності. Хай-тек будівлі ідеально підходять для людей, які цінують прагматичний підхід і будуть раді знати, що їхній будинок побудований з використанням останніх досягнень науки й техніки. Вас точно зацікавлять наступні особливості хай-тек споруд:

 • Практичне планування. Житлова площа в будівлях хай-тек, як правило, зонується на територію для денного проживання, сну і побутових (технічних) робіт. Раціонально використовується простір підвалів, надбудов і критих терас. Для більш зручного проживання мешканців на території ділянки зазвичай розташовується гараж, альтанка з барбекю і так далі. Все це ви можете замовити у нас. Наші архітектори розроблять для вас дизайн котеджу з гаражем, терасою або мансардою, а також спроектують зручне, відповідне до ваших потреб планування.
 • Мінімізація декоративних елементів у облицюванні споруди, переважання сучасних оздоблювальних матеріалів. Подивившись фото побудованих нами котеджів, ви побачите, що часто для зовнішнього оздоблення ми використовуємо сучасні види сайдингу, і зовнішній вигляд каркасної будівлі нічим не відрізняється від найефектніших газоблокових чи металевих споруд.
 • Застосування новітніх розробок у забезпеченні життєдіяльності будівлі. Ми свідомо впроваджуємо для наших клієнтів такі особливості, як дистанційне керування системами обігріву та вентиляції, тепла підлога, терморегулятори з програмуванням температури, вентиляційні системи з рекуперацією повітря та інші речі, здатні значно поліпшити ваш комфорт. Крім того, наші фахівці професійно встановлюють у котеджах сонячні панелі й колектори, малі вітряні установки і теплові насоси всіх типів для того, щоб зробити приватні будівлі ще більш прогресивними й економічними.

Таким чином, ми бачимо, що покупка каркасного будинку, виконаного відповідно до вимог хай-тек – це розумне рішення, яке принесе вам і фінансову економію, і радість проживання у високотехнологічній будівлі, яка відмінно відповідає запитам сучасної людини.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити