Гараж за канадською технологією – швидко і практично з компанією “КБК Київ”

Наш черговий об’єкт – гараж на північ від Києва поруч з Київським водосховищем. Наш замовник скрупульозно підійшов до вибору матеріалу, з якого було зведено споруду. Він не поспішаючи проаналізував ринок і зупинив свій вибір на будівельної компанії, що спеціалізується на каркасному будівництві. Коли ви будете шукати практичний проект будинку, то враховуйте свої поточні та майбутні потреби. Як і наші будинки, каркасні гаражі бувають різних форм, розмірів та функцій. Вони вигідно доповнюють і розширюють архітектуру житлових приміщень.

Реалізований проект є окремостоячою будівлею з невеликим навісом і декоративними колонами. Він вписується в загальний ландшафтний дизайн і може збільшити вартість будинку при подальшому перепродажі. Крім окремостоячих існують й інші варіанти гаражів:

 • У вигляді продовження житла – можуть розташовуватися біля парадного входу або ж збоку.
 • З додатковим місцем для автофургону.
 • У вигляді навісу чи повноцінної будівлі на кілька паркувальних місць.

Крім того, розмір земельної ділянки також буде впливати на обраний варіант. Якщо ділянка невелика, можна зробити прибудову, якщо ж територія більша, то є можливість реалізувати окремостоячий об’єкт. На щастя, всі наші проекти можуть бути змінені й адаптовані до певної місцевості відповідно до потреб і бажань клієнта.

Каркасний гараж за канадською технологією – переваги

Звичайно, спорудити гараж або навіс для автомобіля легше, ніж каркасні будинки та інші споруди. Але додатковою проблемою, пов’язаною з цим проектом, стала територія. Справа в тому, що будівництво відбувалося на території закритого котеджного містечка. Як ми знаємо, для мешканців встановлюються загальні правила, які стосуються порядку і безпеки та які нелегко змінити. Спорудження такої необхідної будівлі, заміна старої, або ж знесення невідповідної конструкції може істотно вплинути на комфорт.

До плюсів використання критих місць для паркування відноситься:

 • Зменшення ймовірності крадіжки автомобіля.
 • Зниження вигорання фарби на автотранспорті.
 • Захист обладнання, інструментів та інших речей.

У деяких гаражах обладнується майстерня з внутрішнім контрольованим кліматом для комфортної роботи. Добре спроектований та якісно збудований об’єкт може додати комфорту і заощадити кошти.

Чому варто вибрати гараж за канадською технологією “Під ключ”

Реалізований об’єкт був замовлений у комплектації “Під ключ”. Площа забудови становить – 27 м. кв. Цього цілком достатньо для зберігання і обслуговування транспортного засобу. Будівництво під ключ економить час і вартість робіт. Також окремостоячий автогараж може включати наступні переваги:

 1. Збільшений простір для автомобілів і зберігання інструментів та інвентарю для відпочинку.
 2. При бажанні забезпечує додатковий житловий простір. Багато окремостоячих критих стоянок містять кімнату для гостей, міні-кухню і ванну.

Якщо ви шукаєте вдале планування для критої стоянки, перегляньте наші проекти, щоб знайти той, який відповідає вашим побажанням і вписується в наявну нерухомість. Наша служба підтримки клієнтів готова допомогти будь-яким можливим способом. Зв’яжіться з нашими менеджерами і ми допоможемо вам підібрати ідеальний варіант креслення за короткий термін.

Ціна на гараж за канадською технологією: розрахунок вартості

Скільки коштує гараж? Відповідь на це запитання вам нададуть фахівці компанії «Київ Каркас», яка спеціалізується на будівництві різного роду нерухомості і розрахує кошторис не тільки на нову будівлю, але й на прибудову або добудову до старої. На вартість впливає не тільки квадратура, а й наявність декоративного оздоблення. Найдешевший варіант – це навіс. Конструкція розробляється без стін і має наступні переваги:

 • Виключає витрати на зведення стін.
 • Може використовуватися як відкрита веранда.
 • Додає місце для зберігання велосипедів, мотоциклів та ін.

В результаті, розмір і форма ділянки визначають варіанти конструкції і впливають на розрахунок кошторису. Переконайтеся, що стиль об’єкта доповнює архітектуру наявного будинку.

Проекти на гараж за канадською технологією – який вибрати?

Компанія «КБК Київ» розробляє і реалізує типові та індивідуальні проекти. Популярні проекти будинків містять в собі гараж перед входом, який є дешевшим варіантом, що не вимагає окремої під’їзної дороги і займає менше місця на ділянці.

Бажаєте включити в автогараж додаткові технічні приміщення – наші архітектори з радістю втілять в життя всі ваші задуми. При індивідуальній розробці можна без проблем додати будь-який елемент на етапі проектування. Крім будівель, призначених виключно для зберігання автомобілів, в нашому розділі представлені й інші: лазні, дитячі ігрові майданчики, альтанки, тощо.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити