Готовий проект будинку в за канадською технологією – корисні рекомендації

Всі будинки, незалежно від використаних технологій та матеріалів, будують за проектами. Розрізняють типове та індивідуальне проектування. Якщо проект призначений для багаторазового використання, він називається типовим. Над ним працювала ціла команда досвідчених архітекторів, створюючи його згідно з усіма чинними будівельними правилами й нормами. Такий план забезпечує скорочення термінів зведення, оскільки використовує найекономніші та найпопулярніші рішення в дизайні та технологіях. Інші переваги:

 • фіксована вартість креслень;
 • готова документація;
 • підрахунок витрат на будівництво згідно з кошторисом;
 • готовий дизайн фасаду;
 • можливість побачити кінцевий результат.

Можна придбати готовий проект житла за доступною ціною. Сьогодні пропонують великий вибір варіантів житлових будівель, у тому числі й за каркасною технологією. Але важливо знати, що готові планування заміських будинків та котеджів не прив’язані до конкретного будівельного майданчика, тому потрібно буде внести певні корективи, що враховують особливості ґрунту земельної ділянки. Індивідуальні проекти застосовуються для одноразового будівництва. Такий котедж розрахований на проживання конкретної сім’ї. Розробка плану коштуватиме дорожче, але можна гарантувати, що таке житло буде оригінальним та унікальним.

Особливості каркасного будівництва

Чому каркасне будівництво настільки популярне в Америці та Європі? Ця технологія дає можливість побудувати надійний та комфортний котедж швидко й недорого. Готові планування каркасних споруд стають дедалі популярнішими також і в Україні. Основою канадського будинку є конструкція з горизонтальних та вертикальних брусів. Технологія вважається бюджетним варіантом завдяки доступності деревини, простоті конструкції та швидкості зведення. Відомо, що від ваги будівлі залежить тип фундаменту. Якщо для котеджу з газобетону або з піноблоків потрібна потужна основа, то для каркасника достатньо буде спорудити стрічковий або пальово-гвинтовий фундамент. Будівництво котеджів під ключ в Києві та Київській області відбувається максимально швидко. Бригада з 5 осіб може легко завершити всі роботи вже за 3-4 місяці. Будівництво можна проводити будь-якої пори року.

Після будівництва каркаса та покрівельної конструкції приступають до обшивки стін. Для цього використовують OSB-плити. В порожнину між обшивками укладають теплоізоляційний матеріал та проводять пароізоляцію. Дах також краще утеплити, якщо передбачається постійне проживання. Ціна на готові проекти будинків в Києві залежить від вибору способу обшивки. Можна вибрати класичний метод, коли всі роботи проводяться вручну на будмайданчику, або каркасно-щитовий. У цьому випадку практично вся робота відбувається у промислових умовах. Панелі проходять перевірку на якість та доставляються клієнту. Сам монтаж щитів триває не більше, ніж тиждень. Максимальна поверховість каркасників – два поверхи, але загальна площа може бути різною – 8 на 8 або 10 на 10.

Чому варто купити готовий проект будинку за каркасною технологією?

Останнім часом дуже популярні готові креслення котеджів із мансардою та гаражем. Ціни на спорудження дерев’яних будівель залежать від матеріалів, технології будівництва та архітектурних особливостей будинку. Завдяки своїй доступній вартості та швидкості зведення каркасні споруди також користуються величезною популярністю. Інші їхні переваги:

 • Екологічність. Використання натуральних матеріалів забезпечує ідеальний мікроклімат у кімнатах.
 • Енергоефективність. Каркасні будинки мають низьку теплоємність, тому ціна за опалення буде значно нижчою.
 • Легкий доступ до комунікацій. Всі системи розміщуються всередині стін, що значно полегшує їхнє обслуговування.
 • Варіанти приватних житлових будинків дуже швидкі в монтажі.

Каркасні котеджі служать в середньому 80 років, а при гарному догляді навіть набагато більше. Ми пропонуємо будівництво каркасних будівель та готові проекти одноповерхових та двоповерхових будинків. Ми маємо великий досвід у будівельній сфері, тому ви будете гарантовано задоволені нашою роботою. На сайті можна завантажити чек-лист безкоштовно з переліком усіх необхідних документів, списком дозвільних органів, до яких потрібно звертатися, а також описом меж ділянки та чинних обмежень.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити