Готові будинки від компанії «Київ Каркас»

Всі, хто хоче купити готовий будинок під ключ, знайдуть варіанти на свій смак у компанії «Київ Каркас». Причини, чому варто звернутися саме до нас, такі:

  • Всі типові проекти створені з урахуванням останніх віянь в архітектурі, вподобань сучасних забудовників і чинних будівельних норм.
  • Ми не тільки створюємо проекти, а й самі будуємо житло. В готову будівлю ви зможете заселитися протягом декількох місяців після підписання договору.
  • У нас є власне виробництво. Ми самі обробляємо вирощену в Україні деревину, тому впевнені в якості використовуваного матеріалу.

Готові будинки під ключ: переваги вибору

Готовий комплект каркасного житла надає можливість не чекати, поки буде складений індивідуальний проект, а відразу ж приступити до створення власного будинку. Архітектори нашої компанії допомагають всім охочим створити житло мрії, заощадивши час на розробку нового планування. Вони вже підібрали фундамент, матеріал для підлоги, стін і даху, а також кількість і розташування кімнат. Завданням замовника залишається тільки вибір і затвердження конкретного варіанту. Звичайно, кожна сім’я індивідуальна і має свої потреби. Точно так само не існує абсолютно однакових ділянок для забудови. Вони можуть відрізнятися ландшафтом, ґрунтом, розташуванням ґрунтових вод, тому, перш ніж буде укладено договір, важливо визначитися, залишиться проект незмінним чи повинен буде пройти адаптацію під особливості території.

Якими є готові проекти будинків

У нашій компанії можна придбати планування житла:

  • з бруса;
  • з блоків;
  • із цегли.

Але на даний момент ми будуємо житло тільки за каркасною методикою, а також будівлі барн і модульні споруди, адже вважаємо їх найбільш актуальними для сучасних реалій. Житло коштує відносно недорого, швидко будується і під час експлуатації дозволяє не переплачувати за енергоресурси. Представлений на сайті асортимент охоплює будівлі як великої, так і маленької площі. Індивідуальні проекти для приватного житла враховують всі потреби сучасних людей, тому не варто сумніватися в тому, чи буде в них комфортно. Особняки, дачні будиночки й котеджні варіанти оснащуються необхідними комунікаціями. Мешканці зможуть вільно користуватися електрикою, газом, водою та каналізацією.

Залежно від площі будівлі, вона може містити кімнати для сну, кухню і санвузол. Такий мінімум може бути доповнений будь-якою кількістю необхідних для комфорту приміщень: сауною, більярдною, оранжереєю, майстернею, гаражем або терасою. Кожна родина зможе обрати свій рівень комфорту.

Ціна на готові будинки: як дізнатися вартість

Як купити будинок недорого? Звернувшись у «Київ Каркас». Ми не обіцяємо, що це буде майже задарма, адже добротне енергоефективне житло має свою вартість, але при цьому воно коштуватиме відносно дешево, якщо порівнювати з іншими методиками і матеріалами. Вартість житла за готовими проектами прописана на сайті. При потребі внести корективи до креслень вона зросте пропорційно до змін. Але якщо ви у всьому віддаєте перевагу унікальності – зробіть на сайті розрахунок ціни онлайн. Попередня сума дозволить вам прицінитися, і, можливо зробити вибір на користь просторішого житла. Остаточну ціну будівництва житлового будинку можуть озвучити лише фахівці.

Як купити готовий приватний будинок

Не знаєте, як швидко побудувати будинок? Звичайно ж, вибравши готове планування каркасної споруди і замовивши її будівництво у нашій компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам будівництво під ключ недорого. При цьому наші будівлі відрізняються гідною якістю, сучасні, енергоефективні та здатні прослужити понад століття. Приклади каркасних споруд, які перевищили цей вік, можна знайти в європейських країнах. В Україні поки подібних прикладів немає, адже тут технологія проходить стадію популяризації. Проте, з кожним роком у нас їх також стає все більше. Ті, кому цікаве створення житла за каркасною методикою, у нас можуть завантажити безкоштовно посібник з будівництва. Але чи варто братися до роботи своїми силами, якщо немає ані найменшого досвіду в такій роботі? А крім знань необхідна ще й наявність вільного часу.

З огляду на мінуси самостійного проведення робіт, наші клієнти приходять до висновку, що вигідніше довірити всі дії фахівцям. Це стане гарантією того, що житло буде якісним і довговічним, відповідатиме будівельним нормам і вподобанням клієнтів. Як виглядають побудовані каркасні будівлі? Всім, хто звертається в «Київ Каркас», ми рекомендуємо подивитися фото і відео будівель на сайті. Також всі наші потенційні клієнти мають можливість відвідати будівельні майданчики, щоб на місці переконатися в якості нашої роботи.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити