Як побудувати каркасний будинок, незважаючи на відсутність під’їзних шляхів?

Для будь-якого нового будівельного об’єкта найбільшою вимогою є час реалізації. Незалежно від того, маєте ви досвід роботи в будівництві чи ні, уникнути всіх проблем неможливо. Тому, щоб швидко реалізувати проект, найкраще звернутися в будівельну компанію. Яскравим прикладом того, як швидко побудувати житло з нуля, служить будівля в с. Великі Дмитровичі.

Клієнт почав створювати її своїми руками – залив фундамент, але потім, щоб побудувати швидко й недорого власну нерухомість, вирішив продовжити її зведення за технологією каркасного будівництва, хоча спочатку житло планувалося як споруда з газоблоку. Зваживши всі аргументи, замовник надав перевагу проекту житла для постійного проживання, зведеному за канадською методикою, яка набагато раціональніша й вигідніша в ціновому та енергоефективному аспектах, ніж інші. Такий плюс досягається завдяки використанню недорогих, але якісних матеріалів, і оптимізації всіх транспортних витрат.

“Київ Каркас” пропонує послуги по модифікації будь-якого плану на нашому веб-сайті. Якщо необхідно щось змінити в кресленнях будівлі – переставити гараж або переробити кухню, щоб вона відповідала потребам вашої родини – ми можемо внести всі ці зміни і зробити багато іншого.

Побудувати каркасний будинок “під ключ”: що входить у комплектацію за проектом «Великі Дмитровичі»?

Замовник вибрав каркасний будинок з комунікаціями «під ключ», що містить в собі внутрішні й зовнішні оздоблювальні роботи. Незважаючи на відсутність під’їзних шляхів до майданчика для забудови і проблеми з рельєфністю, компанія «Київ Каркас» взялася за цей проект, адже знає, як швидко й бюджетно побудувати каркасне житло «під ключ» і повністю забезпечити:

 • закупівлю будсировини;
 • заливку фундаменту;
 • облаштування домокомплекту й даху;
 • прокладку комунікацій;
 • теплоізоляцію приміщень;
 • монтаж віконних і дверних систем;
 • внутрішнє і зовнішнє облицювання.

Естетично виконаний комбінований фасад даної споруди, що поєднує в собі світлу штукатурку і вставки з планкену темного кольору, надає будівлі витонченості та шарму, захищаючи стіни від вологи й цвілі завдяки своєму складу і спеціальним технологіям кріплення. Оздоблення планкеном використовується не тільки для зовнішніх робіт, але й для внутрішніх.

Щоб визначити вимоги до свого майбутнього будинку, уявіть його як всередині, так і зовні. Подивіться на вже побудовані каркасні будівлі або відвідайте один із наших будмайданчиків. Далі продовжіть пошук на нашому веб-сайті, де досить легко знайти стиль, що відповідає вашим вимогам. Якщо ви любите розважатися і збиратися разом із сім’єю, подумайте про кухню-студію, простору терасу або запасну кімнату, яка послужить спальнею для гостей. Більший простір в гаражі створює більше місця для зберігання речей і розміщення автотранспорту. Ці коригування є одними з найбільш популярних, тому що вони дають сім’ям більше місця, щоб бути разом, не відчуваючи себе обмеженими.

Як побудувати каркасний будинок: покрокова інструкція

Якщо ви запланували звести власне житло, то перш за все потрібно отримати дозвіл на будівництво від державних органів, щоб уникнути штрафу за самовільне будівництво. Компанія «Київ Каркас» бере на себе цілий спектр послуг, пов’язаних зі зведенням будівель канадського типу, і виконує:

 1. Дослідження земельної ділянки.
 2. Геодезичну зйомку об’єкта.
 3. Розробку геології території.
 4. Оформлення будівельного паспорта, після якого приходить повідомлення про початок забудови.

У нас ви можете замовити прибудову до будинку, яка істотно розширить житловий простір, що важливо для споруд невеликої квадратури, або ж красивий теплий “каркасник”, і отримати в комплекті все, що потрібно для комфортного життя.

Скільки коштує побудувати каркасний будинок – одноповерховий або двоповерховий варіант?

Залежно від можливостей і потреб мешканців наша компанія допоможе побудувати одноповерховий будиночок для молодої пари або двоповерховий особняк, в якому може проживати велика і дружна сім’я.

Зв’язавшись з фахівцями нашої компанії, ви зможете замовити ескізний або робочий проект і дізнатися, скільки коштує побудувати котедж «під ключ», ціна якого враховує всі нюанси. Вартість за 1 м2 буде залежати від обраного проекту, терміновості робіт і додаткових побажань покупця. Незалежно від того, який план будинку обраний, ми адаптуємо його до вашої будівельної ділянки і врахуємо побажання. Телефонуйте одному з наших менеджерів, замовляйте подібний до цього або зовсім ексклюзивний проект, а ми втілимо ваші мрії в реальність.

Ціна будівництва каркасного будинку: дивитися відео

Компанія «Київ Каркас» за роки своєї діяльності напрацювала величезну базу виробничих зйомок, які можна побачити на Ютуб-каналі. Тут зібрана велика колекція відеоматеріалів, з яких можна дізнатися, скільки коштує каркасно-щитовий будинок в Києві, і подивитися поетапне зведення будівель-“канадок”. Наша команда професіоналів-будівельників пропонує вигідні ціни за роботу в Київській області, які повністю обгрунтовані й доступні. Отримати розцінки на об’єкт просто – заповніть спеціальну невелику форму, і ми допоможемо вам вибрати саме той будинок, який ви хочете, а також зробимо всі необхідні розрахунки.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити