Як зробити прибудову до будинку в Фастівському районі

Наші клієнти не завжди звертаються за створенням будинку з нуля. Іноді з часом може знадобитися розширення житлоплощі, причиною якого є збільшення кількості членів сім’ї або поліпшення фінансового стану. Ми беремося і за таку роботу, адже якщо замовник звернувся саме до нас – отже, він довіряє нашій компанії та переконався у перевагах каркасної методики.

Як зробити прибудову до дерев’яного будинку

До нас звертаються з різними питаннями, на найпопулярніші з яких ми вирішили відповісти у цій статті.

 • Чи можна зробити прибудову своїми руками?

Ніхто не може заборонити вам проводити будівельні роботи власними силами. Але перш ніж зважитися на таку дію, оцініть рівень своєї компетентності та врахуйте наявність вільного часу. У більшості випадків звернення до професіоналів є вигіднішим, особливо якщо зупинити вибір на канадській технології.

 • Як правильно збудувати нову частину будівлі?

Все залежить від того, яким ви бачите майбутнє житло, та від особливостей земельної ділянки. При потребі збільшити житлову площу та наявності маленької території ми рекомендуємо робити надбудову. Якщо розмір ділянки дозволяє, флігель можна додати з будь-якої сторони будівлі.

 • Чи можна прибудувати споруду за каркасною методикою до основи з дерева, цегли чи піноблоку?

Можна, і ми маємо такі приклади. Щоб готовий результат виглядав естетично, ми робимо флігелі максимально наближеними за виглядом до основних будівель – враховуємо стилістику і підбираємо оздоблювальні матеріали.

 • Чи вдасться звести каркасні стіни, якщо вже залитий капітальний фундамент?

Так, якщо ви вже підготували основу, а потім змінили свої плани на користь каркасної методики, ми можемо адаптувати проект під особливості фундаменту або створити креслення з нуля за їх відсутності. Полегшений фундамент знижує загальну вартість процесу, але за бажанням клієнта будівля може бути зведена і на капітальному.

Як зробити проект прибудови до будинку

Не тільки котедж, а й прибудову до нього краще робити за готовими кресленнями. Це спростить процес та дозволить уникнути покупки зайвих матеріалів. Завдяки правильним розрахункам споруда вийде енергоефективною і в ній будуть враховані всі потреби мешканців. Якщо для створення будівлі з нуля можна використовувати як індивідуальні, так і типові креслення, то в цьому випадку другий варіант не підходить. Кожен готовий будинок має свої особливості. До них відносяться стилістика, висота та ширина стін, форма даху та розташування на ділянці, тому проект флігеля у кожному випадку створюється індивідуально.

Як може виглядати флігель? Це може бути будь-яка кімната, включаючи спальню, вітальню, кухню або коридор із терасою. Всі побажання обумовлюються з архітектором і затверджуються в процесі створення креслень.

Скільки коштує зробити прибудову до будинку

Скільки коштуватиме розширення житлової площі, залежить від обраного будівельного матеріалу, обсягу робіт та складності проекту. Ціна прибудови під ключ із цегли є найвищою. На сьогодні існують більш економні варіанти – наприклад, піно- та газоблочні будівлі. Ще більше здешевити суму без шкоди для якості дозволяє каркасна технологія.

Щоб зробити теплу прибудову до будинку «під ключ», при використанні канадської методики не доведеться проводити утеплення стін, тому що в них уже закладений достатній шар мінеральної вати. І це не єдина особливість, що дозволяє будувати швидко й недорого:

 • Практично всі роботи виконуються невеликою бригадою будівельників, тому спеціальна техніка використовується лише у виняткових випадках.
 • Процес займає небагато часу (залежно від обсягу та складності робіт).
 • Прибудови за каркасною технологією створюються із застосуванням натуральної деревини, вирощеної в Україні.
 • Конструкція монтується на економніших полегшених типах фундаменту.

Як зробити каркасну прибудову до будинку

Співробітники «Київ Каркас» – професіонали у своїй сфері, які готові створити для клієнтів невеликі дачні та житлові будиночки, просторі особняки, будівлі комерційного та адміністративного типу, а також сакральні споруди. До того ж ми знаємо, як швидко зробити надбудову або прибудову до будинку, щоб він вийшов сучаснішим та комфортнішим. Всім охочим ознайомитися з процесом рекомендуємо переглянути відео на нашому каналі.

Одним із завдань, які довелося реалізувати нашим будівельникам, стало створення добудови частини будівлі в с. Тарасівське неподалік Києва. Наші клієнти вирішили розширити житлову площу, а саме добудувати ще одну частину до вже наявної споруди. Договір із замовниками було підписано у комплектації «Каркас плюс». У ході робіт наша бригада створила окрему споруду з плавним переходом в готовий будинок. Щоб будівля виглядала цілісною, ми врахували, що стара частина була покрита металевим сайдингом, і використали такий же матеріал для оздоблення фасаду флігеля. Власники котеджу залишилися задоволеними виконаною роботою.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити